„Barwy wiosny” — zaproszenie do udziału w międzynarodowym konkursie malarskim

Ambasada Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Helwetyk Stempel
Posty: 324
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:06

ODZNACZENIA

Re: „Barwy wiosny” — zaproszenie do udziału w międzynarodowym konkursie malarskim

Post autor: Helwetyk »

Obrazek

Serdecznie zapraszam wszystkich — tak uczestników, jak i odbiorców — do wzięcia udziału w plebiscytach mających na celu wyłonienie zwycięzców 2. Międzynarodowego Konkursu Malarskiego „Barwy wiosny”. Głosujemy w dwóch ankietach — pierwszej, dla kategorii „Barwy wiosny” oraz drugiej, dla kategorii ogólnej.


Głosujemy do wtorku, 3 maja 2022 r., godziny 21.00. Prace są dostępne bezpośrednio w serwisie głosowania, ale w zgrabniejszej postaci można się z nimi zapoznać pod poniższymi odsyłaczami:
Autorami prac są: Adam Aleksander II, Albert Fryderyk de Espada, Aleksander, Aleksander Novak, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Anastasia Windsachen, Anna Maria Terpiłowska (Turetia), Apolinary Montserrat, Bolesław domu Kirianóo, Burek, Fatima Marcjan-Chojnacka, Femme Mystere, Franklin Garamond, Guedes de Lima, Heinz-Werner Grüner, Horace Richelieu, Isabella Swan, Joachim Cargalho, Karolina von Lichtenstein, Ludwik Tomović, Meisande V Gvandoya, Orjon Surma, Oswald Baskerville, Samuel Radziwiłł oraz Sophie Susanne.

Udział w plebiscytach wymaga zweryfikowanego
profilu w Stemplu. Głosowanie jest anonimowe.
(—) Helwetyk Romański, Dyniowy Padawan
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11873
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy wiosny” — zaproszenie do udziału w międzynarodowym konkursie malarskim

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ja już oddałem głos...

a Ty???
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1495
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy wiosny” — zaproszenie do udziału w międzynarodowym konkursie malarskim

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 27 kwietnia 2022, 12:22 Ja już oddałem głos...

a Ty???
Oczywiście na swoje prace same 5 a reszta po 1 ?
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11873
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy wiosny” — zaproszenie do udziału w międzynarodowym konkursie malarskim

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 27 kwietnia 2022, 12:31
Heinz-Werner Grüner pisze: 27 kwietnia 2022, 12:22 Ja już oddałem głos...

a Ty???
Oczywiście na swoje prace same 5 a reszta po 1 ?
Po edelwajsku? :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Helwetyk Stempel
Posty: 324
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:06

ODZNACZENIA

Re: „Barwy wiosny” — zaproszenie do udziału w międzynarodowym konkursie malarskim

Post autor: Helwetyk »

Obrazek

Tylko dwa dni pozostały do końca głosowania w plebiscytach mających na celu wyłonienie zwycięzców 2. Międzynarodowego Konkursu Malarskiego „Barwy wiosny”. Głosujemy w dwóch ankietach — pierwszej, dla kategorii „Barwy wiosny” oraz drugiej, dla kategorii ogólnej.


Głosujemy do wtorku, 3 maja 2022 r., godziny 21.00. Prace są dostępne bezpośrednio w serwisie głosowania, ale w zgrabniejszej postaci można się z nimi zapoznać pod poniższymi odsyłaczami:
Autorami prac są: Adam Aleksander II, Albert Fryderyk de Espada, Aleksander, Aleksander Novak, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Anastasia Windsachen, Anna Maria Terpiłowska, Apolinary Montserrat, Bolesław domu Kirianóo, Burek, Fatima Marcjan-Chojnacka, Femme Mystere, Franklin Garamond, Guedes de Lima, Heinz-Werner Grüner, Horace Richelieu, Isabella Swan, Joachim Cargalho, Karolina von Lichtenstein, Ludwik Tomović, Meisande V Gvandoya, Orjon Surma, Oswald Baskerville, Samuel Radziwiłł oraz Sophie Susanne.

Udział w plebiscytach wymaga zweryfikowanego profilu w Stemplu. Głosowanie jest anonimowe.
(—) Helwetyk Romański, Dyniowy Padawan
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy wiosny” — zaproszenie do udziału w międzynarodowym konkursie malarskim

Post autor: Femme Mystere »

Zagłosowałam. Herr @Helwetyk na koniu bardzo mnie urzekł.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11873
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy wiosny” — zaproszenie do udziału w międzynarodowym konkursie malarskim

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 01 maja 2022, 10:40 Zagłosowałam. Herr @Helwetyk na koniu bardzo mnie urzekł.
Niestety też byłem "zmuszony" dać piątkę za to dzieło. Świetny pomysł. Szkoda, że nie edelwajski. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy wiosny” — zaproszenie do udziału w międzynarodowym konkursie malarskim

Post autor: Isabella Swann »

ja nawet już nie pamiętam co komu dałam :D :lol:
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11873
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy wiosny” — zaproszenie do udziału w międzynarodowym konkursie malarskim

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 02 maja 2022, 07:43 ja nawet już nie pamiętam co komu dałam :D :lol:
Było parę charakterystycznych, ale 90 procent też nie pamiętam.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ambasada Palatynatu Leocji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości