Moje uszanowanko

Śmietnik...
Mirosław Gwizd
Więzień
Posty: 3
Rejestracja: 11 sierpnia 2023, 05:37

Re: Moje uszanowanko

Post autor: Mirosław Gwizd »

Joachim pisze:Ja też nie wiem jaki był cel zamknięcia pewnego pana w celi numer 1.

Słuchaj, jako Markus Vilander działałeś jak żywioł, który wyznaczał własny nurt i tworzył nowe meandry, które dla ludzi były pełne ciekawych wydarzeń. Nikt nie lubi jednak kiedy woda wdziera się im do domów. Nic więc dziwnego, że biorą wtedy wiadra i wylewają ją czym dalej, budując później zapory.

Nie boję i nie wstydzę się publicznie przyznać, że byłeś dobrym Królem. Tak to zabawa. Masz rację. Natomiast teraz zalewasz szamba, które łączą się z Twoim źródłem i dla mnie to jest chore.
Czyli sugerujesz, że swoich szamb nie wypompowujecie i jak następuje opad, z którego woda dostaje się do Waszych szamb, to to jest wina przybysza, że z Was się wylewa agresja i nienawiść?? Nie no, teraz rozumiem umieszczenie pewnego Pana w celi nr 1. Po prostu, mam do czynienia tutaj z bandą nieokrzesanych niedorozwojów emocjonalno-intelektualnych, którzy obrali sobie za cel naprawę napływu gatunku rzekomo ludzkiego.

My się na to nie godzimy i nie pozwolimy Wam na takie traktowanie. Jakiejś kurwa piątej klepki Wam ewidentnie brakuje!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum rzeczy niepotrzebnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość