Oktoberfest roku 1923

Skoro rok wcześniej Oktoberfest skupił wokół wszystkich zabaw takie zainteresowanie, to nie sposób, by w tym roku nie podwoić ilości zabaw! Święto Piwa, to wydarzenie unikatowe, sprawdź sam!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Damiano Windsachen Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 936
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Damiano Windsachen »

Heinz-Werner Grüner pisze: 02 października 2023, 21:04 Wstawiłem bannerek na forum, nie jest za duży?
Nie, no jest moim zdaniem odpowiedni :)
Damiano Windsachen
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3964
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Joachim Cargalho »

Jest okej. Kto wymyślił tę datę?
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Isabella Swann »

Joachim Cargalho pisze: 02 października 2023, 23:29 Jest okej. Kto wymyślił tę datę?
Oberhaupt… poza tym tylko 4 dni? Jak ja mam wszystko ogarnąć w 4 dni 😂
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3964
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Joachim Cargalho »

Dobra, żeby nie było.
Data to moja sprawka i na szczęście, to całe 5 dni wspaniałej zabawy! Natomiast nikt nie broni nam zrobić jakiegoś afterku i kontynuować zabawy. Z tego co wiem, jednak, to następny weekend jest rajdowy, a to ciężko połączyć z piwem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11974
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Herr Joachim wszystko ładnie spointował. Nie wszystko co złe, to ja, Frauleinn @Isabella Swann. :)
Nie sądzę też, że damy radę np. z Lawiną czy Grand Prix uwinąć się w pięć dni. Z resztą czas pokaże. Muszę sobie zerknąć jak to było w zeszłym roku z tym piwnym wybiorem, bo jakoś mi uleciało z pamięci. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Isabella Swann »

Heinz-Werner Grüner pisze: 03 października 2023, 09:25 Herr Joachim wszystko ładnie spointował. Nie wszystko co złe, to ja, Frauleinn @Isabella Swann. :)
Nie sądzę też, że damy radę np. z Lawiną czy Grand Prix uwinąć się w pięć dni. Z resztą czas pokaże. Muszę sobie zerknąć jak to było w zeszłym roku z tym piwnym wybiorem, bo jakoś mi uleciało z pamięci. :D
Szczerze to może nawet i lepiej 😂 więcej osób jeśli będzie chciało może w biesiadowaniu wziąć udział. Dzisiaj w końcu do tego siądę jak nie zapomnę i czas znajdę 😂
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11974
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 03 października 2023, 11:19
Heinz-Werner Grüner pisze: 03 października 2023, 09:25 Herr Joachim wszystko ładnie spointował. Nie wszystko co złe, to ja, Frauleinn @Isabella Swann. :)
Nie sądzę też, że damy radę np. z Lawiną czy Grand Prix uwinąć się w pięć dni. Z resztą czas pokaże. Muszę sobie zerknąć jak to było w zeszłym roku z tym piwnym wybiorem, bo jakoś mi uleciało z pamięci. :D
Szczerze to może nawet i lepiej 😂 więcej osób jeśli będzie chciało może w biesiadowaniu wziąć udział. Dzisiaj w końcu do tego siądę jak nie zapomnę i czas znajdę 😂
Ja mam podobnie jeśli chodzi o drugie zdanie. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11974
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 03 października 2023, 11:19
Heinz-Werner Grüner pisze: 03 października 2023, 09:25 Herr Joachim wszystko ładnie spointował. Nie wszystko co złe, to ja, Frauleinn @Isabella Swann. :)
Nie sądzę też, że damy radę np. z Lawiną czy Grand Prix uwinąć się w pięć dni. Z resztą czas pokaże. Muszę sobie zerknąć jak to było w zeszłym roku z tym piwnym wybiorem, bo jakoś mi uleciało z pamięci. :D
Szczerze to może nawet i lepiej 😂 więcej osób jeśli będzie chciało może w biesiadowaniu wziąć udział. Dzisiaj w końcu do tego siądę jak nie zapomnę i czas znajdę 😂
Ja mam podobnie jeśli chodzi o drugie zdanie. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Isabella Swann »

W końcu nic nie zrobiłam, po prostu postanowiłam na sen :karo :D :E
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1510
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Oktoberfest roku 1923

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 13 września 2023, 21:03 7. Strzelanie do celu - było w zeszłym roku - całkiem fajna zabawa @Albert Fryderyk de Espada

Może i w porę ale chyba watro się odezwać.

Teoretycznie mógłbym znów zorganizować objazdową strzelnicę, problem mam z tym co niby można byłoby na niej wygrać. Pieniądze są dość oklepanym pomysłem no ale z braku laku się nadadzą. Nagroda główna mogłaby się powtórzyć gdyż dalej jej koncept mi się podoba i chyba jest ona tego warta.

Wtedy jednak pojawia się też drugi problem, Oktoberfest zaczyna się na kilka/kilkanaście dni przed obchodami rocznicy Koribi i Dni Postępu i nie wiem czy uciągnę w tak krótkim odstępnie czasu oba wydarzenia a raczej jeżeli miałbym już wybierać to bez urazy ale wybiorę Koribie, głównie dlatego że tam jestem głównym organizatorem i muszę to dowieźć do końca a tutaj pozostaje nam jeszcze sporo innych aktywności.
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oktoberfest 1923”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość