Radio Mikronacje - wątek informacyjny

RM to wspólny projekt medialny obywateli mikroświata, gdzie wysłuchasz ciekawych opinii, wywiadów, relacji i opowiadań ze światka państw wirtualnych.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje - wątek informacyjny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pavel van der Gibson pisze: 30 grudnia 2023, 20:45
Heinz-Werner Grüner pisze: 30 grudnia 2023, 19:57 Akcja godna pochwały. Czy RM nie potrzebuje jeszcze sponsorów?
Sponsorów chyba nie potrzebujemy :)
Ale pomysłodawców nowych akcji jak najbardziej :D
No to połączymy siły po Nowym Roku. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 236
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:59

ODZNACZENIA

Re: Radio Mikronacje - wątek informacyjny

Post autor: Anastasia Windsachen »

Obiecany walentynkowy prezent od Radia dla Was. Ponad godziny odcinek Queen's Guest Podcast w innej niż dotychczas formie. "Sama ze sobą" - ten tytuł już wiele może zdradzić ;).
Königin des Voxland-Königreiches, Generalissima der Pfalz Leotia

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje - wątek informacyjny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jeszcze nie dałem rady, ale będzie słuchane! Mam nadzieję, że wywiad będzie wystarczająco długi, bo miło posłuchać mądrych ludzi. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje - wątek informacyjny

Post autor: Femme Mystere »

Droga @Anastasia Windsachen odsłuchałam całość i mam kilka przemyśleń z tym związanych.

1. Zabrakło wzmianki o Edelweiss i Obehaupcie, co odbieramy jako istną potwarz xD
2. Myślę, że ABSOLUTNIE nie masz za co przepraszać. Przecież skoro chciałaś wprowadzać zmiany, a Sarmaci byli na to głusi i dopiero po czasie zdecydowali się działać, to przecież tylko chciałaś pomóc. To, o czym piszesz, jest bolączką wszystkich tych, którzy zaczęli przechodząc przez sarmacką bramę do mikronacji. Sarmacja wciąż zmaga się z tym samym i jakoś nigdy nikogo nie przepraszała za swoje brudne sztuczki :) Myślę, że Sarmacja wciąz czasem przyciąga nowych, ale nie umie tego potencjału wykorzystać. Dawno jednak straciła stanowisko hegemona Pollinu. Inne mikronacje, choć nierzadko mniejsze, mają znacznie więcej do zaoferowania mikroświatowi, czyż nie?
3. Chciałabym w tym miejscu zrobić coś do mnie niepodobnego, ale jednak chciałabym zdecydowanie podkreślić i podziękować za cały wkład w mikronacje jaki oferuje @Fatima Popow-Chojnacka . Szkoda, że brakło wzmianki o niej i jej działalności. Brawo @Fatima Popow-Chojnacka i trzymam kciuki za dalsze reformowanie niereformowalnych :D
4. Gdzie można poprowadzić tę dyskusję na social mediach? Fajnie byłoby takie rozmowy toczyć na kanałach należących do RM!
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 236
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:59

ODZNACZENIA

Re: Radio Mikronacje - wątek informacyjny

Post autor: Anastasia Windsachen »

Mikronews - Informacje z Radia Mikronacje!

Witajcie po długiej przerwie! Trochę nas nie było słychać ani widać ostatnimi czasy, ale nie bójcie się. Cały czas żyjemy i działamy "w cieniu". Przynajmniej na warstwie forumowej bo nasze social media są ciągle aktywne. Zdobywamy kolejnych obserwujących i powoli rośniemy w zasięgach. Prędkość powalająca nie jest, ale jest.

Ale nie o tym Kochani. Przychodzimy do Was ze świetnym newsem! Chcąc usłyszeć więcej Waszych głosów oraz dać Wam możliwość śledzenia najnowszych publikacji na social mediach, otworzyliśmy dla Was drzwi do naszego serwera na Discordzie. Każda chętna osoba może do niego dołączyć za pomocą tego linku. Ale ale... jest pewien haczyk. Będziemy chyba pierwszymi, którzy ruszą z tym pomysłem - członkostwo na naszym serwerze różni się. Jest rola zwyczajna i rola subskrybenta.

Dzięki roli zwyczajnej macie dostęp do kanału z powiadomieniami o nowych postach oraz podcastach, a także dyskusyjnego, który w zamierzeniu ma jednoczyć wszystkich nas w jednym miejscu. Bez poczucia, że jeden serwer państwowy jest nagle mikroświatowy. Misją Radia jest jednoczenie, a nie dzielenie. Dzięki temu pomysłowi możemy wspólnie dyskutować na neutralnym gruncie.

Dzięki roli subskrybenta otrzymujecie dostęp do kanału, na którym możecie dzielić się z nami Waszymi opiniami na temat planowanych przez nas akcji, mieć wpływ na nasze decyzje, poczuć się częścią zespołu. Oprócz tego jest drugi kanał - z aktualizacjami z postępów prac. Czy to nad stroną, czy to nad podcastem, konkursem, itd. itd..

Subskrypcja odbywa się za pomocą aplikacji Weles. Wynosi ona 15 libertów (MBPowskich) tygodniowo. To mała cena, ale dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli finansować kolejne wydarzenia, obejmować je naszym mecenatem. Kto wie czy nie przyniesie ona więcej benefitów w przyszłości?
Königin des Voxland-Königreiches, Generalissima der Pfalz Leotia

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje - wątek informacyjny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Kibicuje całemu przedsięwzięciu! Niech RM działa i się rozwija. Pomysł z subskrypcją niezły. Może nawet skorzystam.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje - wątek informacyjny

Post autor: Joachim Cargalho »

Fajne pomysły. Podoba mi się Wasz zapał.
Czekam ciągle na wywiad z osobowością roku!
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje - wątek informacyjny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 24 kwietnia 2024, 21:44 Fajne pomysły. Podoba mi się Wasz zapał.
Czekam ciągle na wywiad z osobowością roku!
No właśnie! Kiedy wywiad z Herr Joachimem, Frau @Anastasia Windsachen ?
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje - wątek informacyjny

Post autor: Joachim Cargalho »

Oberhauptcie, litości... :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje - wątek informacyjny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 24 kwietnia 2024, 21:48 Oberhauptcie, litości... :D
O litość to prosić można na sądzie ostatecznym. Jam jest skromny oberhaupt i mówię co chce, bez kozery. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radio Mikronacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość