Przybywam z Rzeczypospolitej Obojga Narodów w odwiedziny i bardzo miło mi Was poznać.
Powitanie
Regulamin forum
- Mikołaj Radziwiłł • Stempel
- Posty: 34
- Rejestracja: 29 maja 2026, 16:00
Powitanie
Pragnę serdecznie pozdrowić i powitać wszystkich mieszkańców Edelweiss!
Przybywam z Rzeczypospolitej Obojga Narodów w odwiedziny i bardzo miło mi Was poznać.
Przybywam z Rzeczypospolitej Obojga Narodów w odwiedziny i bardzo miło mi Was poznać.
/-/ Mikołaj Radziwiłł
Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

- Joachim Cargalho • Stempel
- Graue Eminenz
- Posty: 5843
- Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Powitanie
Dla tych, którzy nie śledzą postów w Rzeczpospolitej, pozwolę sobie przedstawić naszego gościa:

Witamy w Edelweiss!Staję dziś przed Wami pod nowymi personaliami jako Mikołaj Jabłonowski, jednak nie chcę i nie mogę rozpocząć swojej drogi w Rzeczypospolitej od zatajania prawdy. Otóż w przeszłości znany byłem jako Józef Wilhelm Potocki.

- Mikołaj Radziwiłł • Stempel
- Posty: 34
- Rejestracja: 29 maja 2026, 16:00
Re: Powitanie
We własnej osobieJoachim Cargalho pisze: ↑29 maja 2026, 17:11 Dla tych, którzy nie śledzą postów w Rzeczpospolitej, pozwolę sobie przedstawić naszego gościa:
Witamy w Edelweiss!Staję dziś przed Wami pod nowymi personaliami jako Mikołaj Jabłonowski, jednak nie chcę i nie mogę rozpocząć swojej drogi w Rzeczypospolitej od zatajania prawdy. Otóż w przeszłości znany byłem jako Józef Wilhelm Potocki.![]()
/-/ Mikołaj Radziwiłł
Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Powitanie
Witam bardzo serdecznie! Edel Wilkommen!Mikołaj Radziwiłł pisze: ↑29 maja 2026, 16:41 Pragnę serdecznie pozdrowić i powitać wszystkich mieszkańców Edelweiss!![]()
Przybywam z Rzeczypospolitej Obojga Narodów w odwiedziny i bardzo miło mi Was poznać.
Widzę, że zjawił się Szanowny zgodnie z prośbą! Bardzo mnie to cieszy. Proszę śmiało pytać, czy i gdzie udostepniać to o czym pisaliśmy. Liczę, że Pańskie pojawienie nie będzie "jednorazowym" wypadem.
Tymczasem zapraszam do zwiedzania i poznawania naszej Szarotkowej Krainy.
- Mikołaj Radziwiłł • Stempel
- Posty: 34
- Rejestracja: 29 maja 2026, 16:00
Re: Powitanie
Również witam i serdecznie pozdrawiam!
Pozdrawiam i dziękuję, za tak miłe przyjęcie. Może Oberhaupt wysłać poprzez DiscordaHeinz-Werner Grüner pisze: ↑29 maja 2026, 19:48 Witam bardzo serdecznie! Edel Wilkommen!
Widzę, że zjawił się Szanowny zgodnie z prośbą! Bardzo mnie to cieszy. Proszę śmiało pytać, czy i gdzie udostepniać to o czym pisaliśmy. Liczę, że Pańskie pojawienie nie będzie "jednorazowym" wypadem.
Tymczasem zapraszam do zwiedzania i poznawania naszej Szarotkowej Krainy.![]()
/-/ Mikołaj Radziwiłł
Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Powitanie
Bez zwłoki wysyłam!Mikołaj Radziwiłł pisze: ↑29 maja 2026, 21:02Również witam i serdecznie pozdrawiam!
Pozdrawiam i dziękuję, za tak miłe przyjęcie. Może Oberhaupt wysłać poprzez DiscordaHeinz-Werner Grüner pisze: ↑29 maja 2026, 19:48 Witam bardzo serdecznie! Edel Wilkommen!
Widzę, że zjawił się Szanowny zgodnie z prośbą! Bardzo mnie to cieszy. Proszę śmiało pytać, czy i gdzie udostepniać to o czym pisaliśmy. Liczę, że Pańskie pojawienie nie będzie "jednorazowym" wypadem.
Tymczasem zapraszam do zwiedzania i poznawania naszej Szarotkowej Krainy.![]()
![]()
- Leszek Ebe-Grüner • Stempel
- Dziedzic
- Posty: 1402
- Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Powitanie
Również witam szanownego panaMikołaj Radziwiłł pisze: ↑29 maja 2026, 16:41 Pragnę serdecznie pozdrowić i powitać wszystkich mieszkańców Edelweiss!![]()
Przybywam z Rzeczypospolitej Obojga Narodów w odwiedziny i bardzo miło mi Was poznać.
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia


Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

- Mikołaj Radziwiłł • Stempel
- Posty: 34
- Rejestracja: 29 maja 2026, 16:00
Re: Powitanie
Pozdrawiam bardzo serdecznieLeszek Ebe-Grüner pisze: ↑29 maja 2026, 23:21Również witam szanownego panaMikołaj Radziwiłł pisze: ↑29 maja 2026, 16:41 Pragnę serdecznie pozdrowić i powitać wszystkich mieszkańców Edelweiss!![]()
Przybywam z Rzeczypospolitej Obojga Narodów w odwiedziny i bardzo miło mi Was poznać.
Chciałem też napisać, że ze smutkiem czytałem informacje o upadku Imperium Helix
/-/ Mikołaj Radziwiłł
Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

- Leszek Ebe-Grüner • Stempel
- Dziedzic
- Posty: 1402
- Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Powitanie
Ja ledwie mam czas na mikronacje, a ty mi o forum Gwiezdnych wojenMikołaj Radziwiłł pisze: ↑30 maja 2026, 00:20Pozdrawiam bardzo serdecznieLeszek Ebe-Grüner pisze: ↑29 maja 2026, 23:21Również witam szanownego panaMikołaj Radziwiłł pisze: ↑29 maja 2026, 16:41 Pragnę serdecznie pozdrowić i powitać wszystkich mieszkańców Edelweiss!![]()
Przybywam z Rzeczypospolitej Obojga Narodów w odwiedziny i bardzo miło mi Was poznać.![]()
Chciałem też napisać, że ze smutkiem czytałem informacje o upadku Imperium Helix, ciekawy był to projekt, wielka szkoda. Od siebie dodam, że swego czasu (z 4 lata temu) funkcjonowało całkiem spore, polskie forum w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie wiem czy dalej istnieje, ale gdyby Pana interesowały takie klimaty, można poszukać.
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia


Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
