Powitanie

Szanowny przybyszu, jeśli dotarłeś do rogatki to znaczy, że włożyłeś wiele trudu by ujrzeć całe piekno górskiej krainy. To jednak musi jeszcze chwilę poczekać - jesteś zapewne zmęczony podróżą. Spocznij więc na przydrożnym kamieniu, a następnie przekazując dokumenty straży granicznej opowiedz coś o sobie... i dowiedz się więcej o samym Edelweiss.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Mikołaj Radziwiłł Stempel
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2026, 16:00

Re: Powitanie

Post autor: Mikołaj Radziwiłł »

Leszek Ebe-Grüner pisze: 30 maja 2026, 14:45
Mikołaj Radziwiłł pisze: 30 maja 2026, 00:20
Leszek Ebe-Grüner pisze: 29 maja 2026, 23:21
Również witam szanownego pana
Pozdrawiam bardzo serdecznie :D
Chciałem też napisać, że ze smutkiem czytałem informacje o upadku Imperium Helix :oops:, ciekawy był to projekt, wielka szkoda. Od siebie dodam, że swego czasu (z 4 lata temu) funkcjonowało całkiem spore, polskie forum w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie wiem czy dalej istnieje, ale gdyby Pana interesowały takie klimaty, można poszukać.
Ja ledwie mam czas na mikronacje, a ty mi o forum Gwiezdnych wojen :mrgreen: Ciekawy? Może, ale zbyt czasochłonny. Ale przynajmniej Król Norbercik kochany odpowiednio się zajmie, on o ziemie akurat i imprezowanie dbać umie ;)
taka ciekawostka tylko :lol: :lol:
A mikronacje jak mikronacje, szczególnie własne, faktycznie bywają czasochłonne, a zwłaszcza kiedy chcemy zrobić w nich coś więcej niż napisać 1 post w miesiacu ;)
/-/ Mikołaj Radziwiłł
Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella M. Neumann-Swann Stempel
Posty: 2556
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powitanie

Post autor: Isabella M. Neumann-Swann »

Mikołaj Radziwiłł pisze: 29 maja 2026, 16:41 Pragnę serdecznie pozdrowić i powitać wszystkich mieszkańców Edelweiss! :D
Przybywam z Rzeczypospolitej Obojga Narodów w odwiedziny i bardzo miło mi Was poznać.
Witam serdecznie szanownego! Oj jak ja dawno nikogo z RON nie widziałam!
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Neumann-Swann [von Lichtenstein]
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Dziedzic
Posty: 1402
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powitanie

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Mikołaj Radziwiłł pisze: 30 maja 2026, 21:26
Leszek Ebe-Grüner pisze: 30 maja 2026, 14:45
Mikołaj Radziwiłł pisze: 30 maja 2026, 00:20
Pozdrawiam bardzo serdecznie :D
Chciałem też napisać, że ze smutkiem czytałem informacje o upadku Imperium Helix :oops:, ciekawy był to projekt, wielka szkoda. Od siebie dodam, że swego czasu (z 4 lata temu) funkcjonowało całkiem spore, polskie forum w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie wiem czy dalej istnieje, ale gdyby Pana interesowały takie klimaty, można poszukać.
Ja ledwie mam czas na mikronacje, a ty mi o forum Gwiezdnych wojen :mrgreen: Ciekawy? Może, ale zbyt czasochłonny. Ale przynajmniej Król Norbercik kochany odpowiednio się zajmie, on o ziemie akurat i imprezowanie dbać umie ;)
taka ciekawostka tylko :lol: :lol:
A mikronacje jak mikronacje, szczególnie własne, faktycznie bywają czasochłonne, a zwłaszcza kiedy chcemy zrobić w nich coś więcej niż napisać 1 post w miesiacu ;)
Bardziej chodzi że oprócz mikronacji, to jeszcze inne mam rzeczy które robię, stąd mam dni w których jestem mniej aktywny nawet na tych głównych moich mikronacjach, więc z stąd. Ale tak same mikronacje też są lekko czasochłonne.
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Mikołaj Radziwiłł Stempel
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2026, 16:00

Re: Powitanie

Post autor: Mikołaj Radziwiłł »

Isabella M. Neumann-Swann pisze: 30 maja 2026, 22:21
Mikołaj Radziwiłł pisze: 29 maja 2026, 16:41 Pragnę serdecznie pozdrowić i powitać wszystkich mieszkańców Edelweiss! :D
Przybywam z Rzeczypospolitej Obojga Narodów w odwiedziny i bardzo miło mi Was poznać.
Witam serdecznie szanownego! Oj jak ja dawno nikogo z RON nie widziałam!
Zatem jako ten pierwszy od tak długiego czasu, pozdrawiam :D. Kto wie, może uda się w niedalekiej przyszłości nawiązać stosunki dyplomatyczne, między RON a Edelweiss.
Leszek Ebe-Grüner pisze: 30 maja 2026, 23:34 Bardziej chodzi że oprócz mikronacji, to jeszcze inne mam rzeczy które robię, stąd mam dni w których jestem mniej aktywny nawet na tych głównych moich mikronacjach, więc z stąd. Ale tak same mikronacje też są lekko czasochłonne.
Rozumiem, rozumiem. Jak niestety wiemy, każdego mikronautę dopada realioza. Trzeba jednak pamiętać, że liczy się jakość, a nie ilość postów, czy innej aktywności na forum.
/-/ Mikołaj Radziwiłł
Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

Obrazek
Awatar użytkownika
Targersdorf Borisz Stempel
Posty: 604
Rejestracja: 22 lipca 2022, 17:53
Lokalizacja: prawobrzeżny Wolkenbad

ODZNACZENIA

Re: Powitanie

Post autor: Targersdorf Borisz »

@Mikołaj Radziwiłł jest Pan krewnym imć pana Samuela?
sekretarz ESB d/s piłki nożnej
Awatar użytkownika
Mikołaj Radziwiłł Stempel
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2026, 16:00

Re: Powitanie

Post autor: Mikołaj Radziwiłł »

Targersdorf Borisz pisze: 31 maja 2026, 16:38 @Mikołaj Radziwiłł jest Pan krewnym imć pana Samuela?
Tak, dokładnie mówiąc to jestem Jego wnukiem :)
/-/ Mikołaj Radziwiłł
Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella M. Neumann-Swann Stempel
Posty: 2556
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powitanie

Post autor: Isabella M. Neumann-Swann »

Mikołaj Radziwiłł pisze: 31 maja 2026, 16:55
Targersdorf Borisz pisze: 31 maja 2026, 16:38 @Mikołaj Radziwiłł jest Pan krewnym imć pana Samuela?
Tak, dokładnie mówiąc to jestem Jego wnukiem :)
Ooooooo :D

Co do RON to z ostatnich czasów kojarzę tylko jedną osobę, które teraz aktualnie jest w MAW ponownie
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Neumann-Swann [von Lichtenstein]
Awatar użytkownika
Mikołaj Radziwiłł Stempel
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2026, 16:00

Re: Powitanie

Post autor: Mikołaj Radziwiłł »

Isabella M. Neumann-Swann pisze: 31 maja 2026, 16:57
Mikołaj Radziwiłł pisze: 31 maja 2026, 16:55
Targersdorf Borisz pisze: 31 maja 2026, 16:38 @Mikołaj Radziwiłł jest Pan krewnym imć pana Samuela?
Tak, dokładnie mówiąc to jestem Jego wnukiem :)
Ooooooo :D

Co do RON to z ostatnich czasów kojarzę tylko jedną osobę, które teraz aktualnie jest w MAW ponownie
Mowa o Panu Aleksandrze Trzaska-Chojnackim vel Andrew von Habsburg? :?:
/-/ Mikołaj Radziwiłł
Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

Obrazek
Awatar użytkownika
Targersdorf Borisz Stempel
Posty: 604
Rejestracja: 22 lipca 2022, 17:53
Lokalizacja: prawobrzeżny Wolkenbad

ODZNACZENIA

Re: Powitanie

Post autor: Targersdorf Borisz »

@Mikołaj Radziwiłł Waszmość niech się kłania dostojnemu Dziadkowi ode mnie.
sekretarz ESB d/s piłki nożnej
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Dziedzic
Posty: 1402
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powitanie

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Mikołaj Radziwiłł pisze: 31 maja 2026, 16:55
Targersdorf Borisz pisze: 31 maja 2026, 16:38 @Mikołaj Radziwiłł jest Pan krewnym imć pana Samuela?
Tak, dokładnie mówiąc to jestem Jego wnukiem :)
To wiedz że Samuel Radziwiłł to kozak i dla mnie to była przyjemność z nim współpracować przy Garapenii ;)
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rogatka graniczna - Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość