taka ciekawostka tylkoLeszek Ebe-Grüner pisze: ↑30 maja 2026, 14:45Ja ledwie mam czas na mikronacje, a ty mi o forum Gwiezdnych wojenMikołaj Radziwiłł pisze: ↑30 maja 2026, 00:20Pozdrawiam bardzo serdecznie![]()
Chciałem też napisać, że ze smutkiem czytałem informacje o upadku Imperium Helix, ciekawy był to projekt, wielka szkoda. Od siebie dodam, że swego czasu (z 4 lata temu) funkcjonowało całkiem spore, polskie forum w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie wiem czy dalej istnieje, ale gdyby Pana interesowały takie klimaty, można poszukać.
Ciekawy? Może, ale zbyt czasochłonny. Ale przynajmniej Król Norbercik kochany odpowiednio się zajmie, on o ziemie akurat i imprezowanie dbać umie
![]()
A mikronacje jak mikronacje, szczególnie własne, faktycznie bywają czasochłonne, a zwłaszcza kiedy chcemy zrobić w nich coś więcej niż napisać 1 post w miesiacu


