Powitanie

Szanowny przybyszu, jeśli dotarłeś do rogatki to znaczy, że włożyłeś wiele trudu by ujrzeć całe piekno górskiej krainy. To jednak musi jeszcze chwilę poczekać - jesteś zapewne zmęczony podróżą. Spocznij więc na przydrożnym kamieniu, a następnie przekazując dokumenty straży granicznej opowiedz coś o sobie... i dowiedz się więcej o samym Edelweiss.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Mikołaj Radziwiłł Stempel
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2026, 16:00

Re: Powitanie

Post autor: Mikołaj Radziwiłł »

Targersdorf Borisz pisze: 31 maja 2026, 18:13 @Mikołaj Radziwiłł Waszmość niech się kłania dostojnemu Dziadkowi ode mnie.
Przekażę pozdrowienia :D
Leszek Ebe-Grüner pisze: 31 maja 2026, 18:15 To wiedz że Samuel Radziwiłł to kozak i dla mnie to była przyjemność z nim współpracować przy Garapenii ;)
Cieszę się :). Kiedy 1 raz zaczynałem w mikronacjach, mniej więcej 6 lat temu, otrzymałem nobilitację właśnie z rąk ówcześnie panującego w RON, Króla Samuela Radziwiłła. Tak się moje losy potoczyły, że teraz po tylu latach zostałem jego wnukiem i również otrzymałem nobilitację z Jego rąk :D .
/-/ Mikołaj Radziwiłł
Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powitanie

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Mikołaj Radziwiłł pisze: 31 maja 2026, 19:00
Targersdorf Borisz pisze: 31 maja 2026, 18:13 @Mikołaj Radziwiłł Waszmość niech się kłania dostojnemu Dziadkowi ode mnie.
Przekażę pozdrowienia :D
Leszek Ebe-Grüner pisze: 31 maja 2026, 18:15 To wiedz że Samuel Radziwiłł to kozak i dla mnie to była przyjemność z nim współpracować przy Garapenii ;)
Cieszę się :). Kiedy 1 raz zaczynałem w mikronacjach, mniej więcej 6 lat temu, otrzymałem nobilitację właśnie z rąk ówcześnie panującego w RON, Króla Samuela Radziwiłła. Tak się moje losy potoczyły, że teraz po tylu latach zostałem jego wnukiem i również otrzymałem nobilitację z Jego rąk :D .
Czyli Szanowny to wnuk Mein Freund Samuel? Myślałem, że syn! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella M. Neumann-Swann Stempel
Posty: 2556
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powitanie

Post autor: Isabella M. Neumann-Swann »

Mikołaj Radziwiłł pisze: 31 maja 2026, 17:34
Isabella M. Neumann-Swann pisze: 31 maja 2026, 16:57
Mikołaj Radziwiłł pisze: 31 maja 2026, 16:55

Tak, dokładnie mówiąc to jestem Jego wnukiem :)
Ooooooo :D

Co do RON to z ostatnich czasów kojarzę tylko jedną osobę, które teraz aktualnie jest w MAW ponownie
Mowa o Panu Aleksandrze Trzaska-Chojnackim vel Andrew von Habsburg? :?:
Jak najbardziej. Jedyna osoba, która kojarzę z obu Państw
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Neumann-Swann [von Lichtenstein]
Awatar użytkownika
Mikołaj Radziwiłł Stempel
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2026, 16:00

Re: Powitanie

Post autor: Mikołaj Radziwiłł »

Heinz-Werner Grüner pisze: 31 maja 2026, 20:29
Mikołaj Radziwiłł pisze: 31 maja 2026, 19:00
Targersdorf Borisz pisze: 31 maja 2026, 18:13 @Mikołaj Radziwiłł Waszmość niech się kłania dostojnemu Dziadkowi ode mnie.
Przekażę pozdrowienia :D
Leszek Ebe-Grüner pisze: 31 maja 2026, 18:15 To wiedz że Samuel Radziwiłł to kozak i dla mnie to była przyjemność z nim współpracować przy Garapenii ;)
Cieszę się :). Kiedy 1 raz zaczynałem w mikronacjach, mniej więcej 6 lat temu, otrzymałem nobilitację właśnie z rąk ówcześnie panującego w RON, Króla Samuela Radziwiłła. Tak się moje losy potoczyły, że teraz po tylu latach zostałem jego wnukiem i również otrzymałem nobilitację z Jego rąk :D .
Czyli Szanowny to wnuk Mein Freund Samuel? Myślałem, że syn! :D
Taka niespodzianka :D

Isabella M. Neumann-Swann pisze: 31 maja 2026, 20:50
Mikołaj Radziwiłł pisze: 31 maja 2026, 17:34
Isabella M. Neumann-Swann pisze: 31 maja 2026, 16:57

Ooooooo :D

Co do RON to z ostatnich czasów kojarzę tylko jedną osobę, które teraz aktualnie jest w MAW ponownie
Mowa o Panu Aleksandrze Trzaska-Chojnackim vel Andrew von Habsburg? :?:
Jak najbardziej. Jedyna osoba, która kojarzę z obu Państw
W ramach ciekawostki napiszę, że już niedługo w RON, Mości Aleksander otrzyma Księstwo w Prusach i złoży hołd lenny Królowi. Seym wyraził zgodę, więc teraz czekamy jedynie na załatwienie wszelki formalności. :Enice
/-/ Mikołaj Radziwiłł
Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella M. Neumann-Swann Stempel
Posty: 2556
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powitanie

Post autor: Isabella M. Neumann-Swann »

To aż muszę się do niego odezwać z gratulacjami
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Neumann-Swann [von Lichtenstein]
Awatar użytkownika
Mikołaj Radziwiłł Stempel
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2026, 16:00

Re: Powitanie

Post autor: Mikołaj Radziwiłł »

Isabella M. Neumann-Swann pisze: 01 czerwca 2026, 12:36 To aż muszę się do niego odezwać z gratulacjami
Zapraszam tak to do Rzeczypospolitej! :D
/-/ Mikołaj Radziwiłł
Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella M. Neumann-Swann Stempel
Posty: 2556
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powitanie

Post autor: Isabella M. Neumann-Swann »

Mikołaj Radziwiłł pisze: 01 czerwca 2026, 14:41
Isabella M. Neumann-Swann pisze: 01 czerwca 2026, 12:36 To aż muszę się do niego odezwać z gratulacjami
Zapraszam tak to do Rzeczypospolitej! :D
Może się wybiorę. Ja nawet nie wiem czy ja kiedykolwiek u was byłam
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Neumann-Swann [von Lichtenstein]
Awatar użytkownika
Mikołaj Radziwiłł Stempel
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2026, 16:00

Re: Powitanie

Post autor: Mikołaj Radziwiłł »

Isabella M. Neumann-Swann pisze: 01 czerwca 2026, 15:30
Mikołaj Radziwiłł pisze: 01 czerwca 2026, 14:41
Isabella M. Neumann-Swann pisze: 01 czerwca 2026, 12:36 To aż muszę się do niego odezwać z gratulacjami
Zapraszam tak to do Rzeczypospolitej! :D
Może się wybiorę. Ja nawet nie wiem czy ja kiedykolwiek u was byłam
No to mam nadzieję, że niedługo się spotkamy w RON :D
Tak na marginesie spytam, czy jest może Szanowna spokrewniona z Szanownym Panem Ivanem von Lichtenstein?
/-/ Mikołaj Radziwiłł
Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella M. Neumann-Swann Stempel
Posty: 2556
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powitanie

Post autor: Isabella M. Neumann-Swann »

Jeśli rodzina mojej Mamy - bardzo możliwe 😅
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Neumann-Swann [von Lichtenstein]
Awatar użytkownika
Mikołaj Radziwiłł Stempel
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2026, 16:00

Re: Powitanie

Post autor: Mikołaj Radziwiłł »

Isabella M. Neumann-Swann pisze: 01 czerwca 2026, 16:51 Jeśli rodzina mojej Mamy - bardzo możliwe 😅
Zatem pytanie do @Femme Mystere ;)
/-/ Mikołaj Radziwiłł
Hrabia Mondolfo
Poseł JKM Jerzego IV w Kotlinie Edelweiss

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rogatka graniczna - Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości