Targersdorf Borisz pisze: ↑31 maja 2026, 18:13
@Mikołaj Radziwiłł Waszmość niech się kłania dostojnemu Dziadkowi ode mnie.
Przekażę pozdrowienia
Leszek Ebe-Grüner pisze: ↑31 maja 2026, 18:15
To wiedz że Samuel Radziwiłł to kozak i dla mnie to była przyjemność z nim współpracować przy Garapenii
Cieszę się

. Kiedy 1 raz zaczynałem w mikronacjach, mniej więcej 6 lat temu, otrzymałem nobilitację właśnie z rąk ówcześnie panującego w RON, Króla Samuela Radziwiłła. Tak się moje losy potoczyły, że teraz po tylu latach zostałem jego wnukiem i również otrzymałem nobilitację z Jego rąk

.