Powitanie

Szanowny przybyszu, jeśli dotarłeś do rogatki to znaczy, że włożyłeś wiele trudu by ujrzeć całe piekno górskiej krainy. To jednak musi jeszcze chwilę poczekać - jesteś zapewne zmęczony podróżą. Spocznij więc na przydrożnym kamieniu, a następnie przekazując dokumenty straży granicznej opowiedz coś o sobie... i dowiedz się więcej o samym Edelweiss.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Maurycy Orański-Nassau
Posty: 19
Rejestracja: 17 grudnia 2022, 12:23

Re: Powitanie

Post autor: Maurycy Orański-Nassau »

Witam wszystkich serdecznie. Nie chciałem tworzyć "setnego" wątku więc witam się tutaj.
Przybyłem w celach sportowych, aczkolwiek nieco spóźniony przez realiozę. Można jeszcze dołączyć czy dopiero do kolejnych zawodów?
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powitanie

Post autor: Joachim Cargalho »

Każdy nowy wątek z przywitaniem to dobra okazja, by się lepiej poznać. Nic więc nie stoi na przeszkodzie zakładania ich w tysiącach, jeśli tyle osób się pojawi. s:)

Zawody trwają jeszcze dziś i jutro przez cały dzień, więc jak najbardziej zachęcam do uczestnictwa w nich!
viewtopic.php?f=139&t=767

Już czterech śmiałków pokonało trasę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powitanie

Post autor: Piotr Romanow »

Witamy witamy! ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11638
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Powitanie

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Maurycy Orański-Nassau pisze: 17 grudnia 2022, 12:29 Witam wszystkich serdecznie. Nie chciałem tworzyć "setnego" wątku więc witam się tutaj.
Przybyłem w celach sportowych, aczkolwiek nieco spóźniony przez realiozę. Można jeszcze dołączyć czy dopiero do kolejnych zawodów?
Witaj, Stary Druhu!
Dobrze widzieć przyjaciół z Austro-Węgier! Pamiętaj, że na śniegu jeździliśmy już w zeszłych sezonach, a to zobowiązuje. ;)

A tak poważniej fajnie, że wpadłeś! s:)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rogatka graniczna - Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość