Syn Leszek Wita

Szanowny przybyszu, jeśli dotarłeś do rogatki to znaczy, że włożyłeś wiele trudu by ujrzeć całe piekno górskiej krainy. To jednak musi jeszcze chwilę poczekać - jesteś zapewne zmęczony podróżą. Spocznij więc na przydrożnym kamieniu, a następnie przekazując dokumenty straży granicznej opowiedz coś o sobie... i dowiedz się więcej o samym Edelweiss.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20860
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Leszek Ebe-Grüner pisze: 02 lutego 2022, 20:38 No jest wiele Asów, ale uznajmy że czerwony baronem. Natomiast będę chciał jeszcze dziś podać swoje propozycje rozwoju lotnictwa i pewnego projektu pojazdu.
Leszku, czy ty się znasz na strukturach armii?
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Dziedzic
Posty: 1390
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Jako że uznałem że bez sensu jest tworzyć kolejny wątek powitalny, więc dlatego Kalifornia wam.

Słyszałem że w Edelweiss jest słonecznie, ciepło, ale nie za ciepło, taki wiosenny jeszcze klimat, to przyleciałem w delegacje.
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 4164
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Femme Mystere »

DZIEDZIC OBERHAUPTOWSKI WRÓCIŁ! @Heinz-Werner Grüner trzeba robić święto narodowe! Wyciągać fanfary! :D

@Leszek Ebe-Grüner dobrze, że jesteś. Wróciłeś tez na discorda? Bo akurat mam sprawę ]:->
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Dziedzic
Posty: 1390
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Delegacja z Ardemii zawsze jest otwarta na sprawy ;)

A na discordzie żyję bez zmian, tylko na mikronacyjnych no było za gorąco to musiałem odpocząć i trochę poczuć wiatru we włosach.

Także jak coś ważnego to zapraszam na discorda @Femme Mystere .
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Faktotum
Posty: 2926
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

overwatch-welcome-back-partner.gif
overwatch-welcome-back-partner.gif (1.76 MiB) Przejrzano 1716 razy
/-/ AF de Espada
Lewy Faktotum

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Peetri Romanaav Stempel
Gesicht der Garnison
Posty: 1079
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Peetri Romanaav »

Guten Tag.
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5834
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Joachim Cargalho »

Leszku! Tęskniliśmy!!! :E :E
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzysztof Windsor Stempel
Ambasador Królestwa Voxlandu
Posty: 337
Rejestracja: 28 marca 2022, 19:31

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Krzysztof Windsor »

Ooooooo, heloł!
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20860
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Leszek Ebe-Grüner pisze: 16 czerwca 2023, 15:08 Delegacja z Ardemii zawsze jest otwarta na sprawy ;)

A na discordzie żyję bez zmian, tylko na mikronacyjnych no było za gorąco to musiałem odpocząć i trochę poczuć wiatru we włosach.

Także jak coś ważnego to zapraszam na discorda @Femme Mystere .
Pierworodny! Wróciłeś! :E :E :E

P.S. Zawsze wiedziałem, że wrócisz. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Dziedzic
Posty: 1390
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Syn Leszek Wita

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

@Heinz-Werner Grüner @Femme Mystere @Joachim Cargalho @Albert Fryderyk de Espada @Sorcha Raven @Sophie @Kamiljan de Harlin

Witam was wszystkich. Piszę to o bardzo fajnej godzinie. Nie powiem tęskniłem. Trochę spałem w jaskini zwanej Realiozą. A i jeśli kogoś pominąłem, to z góry przepraszam, ale trochę mnie nie było.

A i oczywiście nadal dla mnie hot jest Łysy czyli @Krzysztof Windsor . Jakbym był kobietą, to bym mu kwiatki kupił.

A i bez zmian mój ojciec najlepszy i rodzina Grüner rządzi.
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rogatka graniczna - Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość