Leszku, czy ty się znasz na strukturach armii?Leszek Ebe-Grüner pisze: ↑02 lutego 2022, 20:38 No jest wiele Asów, ale uznajmy że czerwony baronem. Natomiast będę chciał jeszcze dziś podać swoje propozycje rozwoju lotnictwa i pewnego projektu pojazdu.
Syn Leszek Wita
Regulamin forum
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20860
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
- Leszek Ebe-Grüner • Stempel
- Dziedzic
- Posty: 1390
- Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
Jako że uznałem że bez sensu jest tworzyć kolejny wątek powitalny, więc dlatego Kalifornia wam.
Słyszałem że w Edelweiss jest słonecznie, ciepło, ale nie za ciepło, taki wiosenny jeszcze klimat, to przyleciałem w delegacje.
Słyszałem że w Edelweiss jest słonecznie, ciepło, ale nie za ciepło, taki wiosenny jeszcze klimat, to przyleciałem w delegacje.
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia


Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

- Femme Mystere • Stempel
- Faktotum
- Posty: 4164
- Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
DZIEDZIC OBERHAUPTOWSKI WRÓCIŁ! @Heinz-Werner Grüner trzeba robić święto narodowe! Wyciągać fanfary! 
@Leszek Ebe-Grüner dobrze, że jesteś. Wróciłeś tez na discorda? Bo akurat mam sprawę ]:->
@Leszek Ebe-Grüner dobrze, że jesteś. Wróciłeś tez na discorda? Bo akurat mam sprawę ]:->
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum

Prawa Faktotum


- Leszek Ebe-Grüner • Stempel
- Dziedzic
- Posty: 1390
- Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
Delegacja z Ardemii zawsze jest otwarta na sprawy 
A na discordzie żyję bez zmian, tylko na mikronacyjnych no było za gorąco to musiałem odpocząć i trochę poczuć wiatru we włosach.
Także jak coś ważnego to zapraszam na discorda @Femme Mystere .
A na discordzie żyję bez zmian, tylko na mikronacyjnych no było za gorąco to musiałem odpocząć i trochę poczuć wiatru we włosach.
Także jak coś ważnego to zapraszam na discorda @Femme Mystere .
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia


Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

- Albert Fryderyk de Espada • Stempel
- Faktotum
- Posty: 2926
- Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
- Lokalizacja: Glänzberg
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
- Peetri Romanaav • Stempel
- Gesicht der Garnison
- Posty: 1079
- Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
- Lokalizacja: Grünerwald
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
- Joachim Cargalho • Stempel
- Graue Eminenz
- Posty: 5834
- Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
- Krzysztof Windsor • Stempel
- Ambasador Królestwa Voxlandu
- Posty: 337
- Rejestracja: 28 marca 2022, 19:31
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20860
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
Pierworodny! Wróciłeś!Leszek Ebe-Grüner pisze: ↑16 czerwca 2023, 15:08 Delegacja z Ardemii zawsze jest otwarta na sprawy
A na discordzie żyję bez zmian, tylko na mikronacyjnych no było za gorąco to musiałem odpocząć i trochę poczuć wiatru we włosach.
Także jak coś ważnego to zapraszam na discorda @Femme Mystere .
P.S. Zawsze wiedziałem, że wrócisz.
- Leszek Ebe-Grüner • Stempel
- Dziedzic
- Posty: 1390
- Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Syn Leszek Wita
@Heinz-Werner Grüner @Femme Mystere @Joachim Cargalho @Albert Fryderyk de Espada @Sorcha Raven @Sophie @Kamiljan de Harlin
Witam was wszystkich. Piszę to o bardzo fajnej godzinie. Nie powiem tęskniłem. Trochę spałem w jaskini zwanej Realiozą. A i jeśli kogoś pominąłem, to z góry przepraszam, ale trochę mnie nie było.
A i oczywiście nadal dla mnie hot jest Łysy czyli @Krzysztof Windsor . Jakbym był kobietą, to bym mu kwiatki kupił.
A i bez zmian mój ojciec najlepszy i rodzina Grüner rządzi.
Witam was wszystkich. Piszę to o bardzo fajnej godzinie. Nie powiem tęskniłem. Trochę spałem w jaskini zwanej Realiozą. A i jeśli kogoś pominąłem, to z góry przepraszam, ale trochę mnie nie było.
A i oczywiście nadal dla mnie hot jest Łysy czyli @Krzysztof Windsor . Jakbym był kobietą, to bym mu kwiatki kupił.
A i bez zmian mój ojciec najlepszy i rodzina Grüner rządzi.
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia


Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


