Guten Morgen Kamerad

Szanowny przybyszu, jeśli dotarłeś do rogatki to znaczy, że włożyłeś wiele trudu by ujrzeć całe piekno górskiej krainy. To jednak musi jeszcze chwilę poczekać - jesteś zapewne zmęczony podróżą. Spocznij więc na przydrożnym kamieniu, a następnie przekazując dokumenty straży granicznej opowiedz coś o sobie... i dowiedz się więcej o samym Edelweiss.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Guten Morgen Kamerad

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Roman Schädel pisze: 05 listopada 2022, 21:35
Heinz-Werner Grüner pisze: 05 listopada 2022, 21:31
Roman Schädel pisze: 05 listopada 2022, 20:39

To gatunek Leszego - potwora/strażnika lasu. Wydaje dźwięki jak osioł, stąd nazwa. Wabi psy i je zjada. Ludźmi też nie pogardzi. Jak usłyszysz w lesie odgłosy osła, to zwiewaj szybko i nie patrz się za siebie.
A ja myślałem, że w naszych lasach to jedynie sarenki i wiewiórki... Dobrze, że podczas ostatniej Lawiny trafiłem jedynie na wilki... Aż mnie zmroziło...
Jak każdy Leszy nie jest on zły. On strzeże lasu przed nieproszonymi gośćmi. Niszczycielami spokoju i przyrody.
Eeee, to luz, ja trawy i mchu nie gniotę, mam te specjalne buciki, których nazwy nie pamiętam. Dzięki!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rogatka graniczna - Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość