Wieczorne powitanie

Szanowny przybyszu, jeśli dotarłeś do rogatki to znaczy, że włożyłeś wiele trudu by ujrzeć całe piekno górskiej krainy. To jednak musi jeszcze chwilę poczekać - jesteś zapewne zmęczony podróżą. Spocznij więc na przydrożnym kamieniu, a następnie przekazując dokumenty straży granicznej opowiedz coś o sobie... i dowiedz się więcej o samym Edelweiss.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Tarsycjusz Operar
Posty: 12
Rejestracja: 18 czerwca 2023, 22:18
Lokalizacja: Ludowa Republika Magnifikatu
Kontakt:

ODZNACZENIA

Re: Wieczorne powitanie

Post autor: Tarsycjusz Operar »

Piotr Romanow pisze: 29 czerwca 2023, 19:52 Witaj Tarsycjuszu! Miło Cię powitać w kraju szarotków. Wybacz, że tak późno, ale widziałem narracje, dlatego też nie chciałem się wam mieszać. :D
Cześć, bądź pozdrowiony Piotrze!
Mnie również miło widzieć dobrze znaną twarz ^^
(-) Sekretarz Generalny Komitetu Centralnego Partii Robotniczej Magnifikatu
Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu
dr net. Tarsycjusz Operar
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3964
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wieczorne powitanie

Post autor: Joachim Cargalho »

Tarsycjusz Operar pisze: 29 czerwca 2023, 18:33
Cieszę się, że znalazłeś czas na przeczytanie tego i owego. Starałem się
😇 🙏

PS: mam nadzieję, że nie wrzucicie mnie do więzienia za używanie niekanonicznych emotikonów
Oczywiście, że czytałem, skoro sam się prosiłem o przedstawienie mikronacji!
W sumie nawet inne artykuły czytałem, ale postanowiłem ich lepiej nie komentować. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tarsycjusz Operar
Posty: 12
Rejestracja: 18 czerwca 2023, 22:18
Lokalizacja: Ludowa Republika Magnifikatu
Kontakt:

ODZNACZENIA

Re: Wieczorne powitanie

Post autor: Tarsycjusz Operar »

Joachim Cargalho pisze: 29 czerwca 2023, 23:04 Oczywiście, że czytałem, skoro sam się prosiłem o przedstawienie mikronacji!
W sumie nawet inne artykuły czytałem, ale postanowiłem ich lepiej nie komentować. :D
Fajnie. Można komentować, u nas nie ma (i nie było) gułagów, bo cenimy sobie argument słowa.
Wszak Et Verbum caro factum est et habitavit in nobis, jak głosi formuła rejestracyjna na forum Ludowej Republiki Magnifikatu.
Skoro nikt nie może być nieomylny w publikowaniu artykułów, to staramy się przynajmniej ważyć słowa tak, jak potrafimy. :E

PS: Nic na siłę. Jak wspomniałem wcześniej - ważyć słowa. Może te słowa będą tak ciężkie, że ich nie udźwignę? :shock:
(-) Sekretarz Generalny Komitetu Centralnego Partii Robotniczej Magnifikatu
Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu
dr net. Tarsycjusz Operar
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3964
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wieczorne powitanie

Post autor: Joachim Cargalho »

Zachęcam do dzielenia się publikacjami tutaj na forum. Zawsze cenimy takie sprawozdania, czy to do tej pory publikowane przez Księstwo Sarmacji, czy też Republikę Bialeńską lub przez Roberta Drenina jako nowiny z dawnego Czesnoradu. ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rogatka graniczna - Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości