Portfele na forum - salda końcowe

Narodowy Bank Edelweiss to symbol sprawnie działającej gospodarki regionu. W tej instytucji założysz nie tylko rachunek bankowy, na którym będziesz gromadził swoje środki, ale również będziesz mógł skorzystać z zapomogi finansowej czy pożyczki. Bankierzy zaoferują całkiem przyzwoite warunki współpracy dostosowane do potrzeb klienta
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Portfele na forum - salda końcowe

Post autor: Joachim Cargalho »

Szanowni Państwo,

z upoważnienia Oberhaupta, przedstawiam tabelę danych finansowych zamknięcia rachunków bankowych wykorzystujących wewnętrzne systemy naliczania pieniędzy poprzez aktywność na forum.

Przez czas jego funkcjonowania, środki zebrało czterdzieści osób.
Do wyliczenia rekompensaty, przyjęliśmy dane w systemie MBP, które były widoczne na 8 listopada br.

Ponieważ kilka osób dokonywało najpewniej przewalutowań, w wyniku których ich salda w MAP są wyższe od sald na forum, na moją odpowiedzialność decydujemy, iż zrekompensujemy im 30% środków z salda końcowego banku wewnętrznego.

Osobom, które założyły konta w Edelweiss NationalBank (przed wprowadzeniem systemu naliczania), oczywiście dopisujemy symbolicznego klubecka, które wtedy otrzymały. Ujęte jest to w ostatniej kolumnie.

Informacja b/d oznacza, że w chwili wprowadzania danych, nie było dostępnych danych w MBP, a więc rekompensata nie była możliwa do wyliczenia.

Jeśli właściciele postanowią założyć konto w walucie EDL, mogą zgłosić się w tym wątku w celu obliczenia rekompensaty.

Obrazek

O zakończeniu uzupełniania sald oczywiście poinformujemy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Portfele na forum - salda końcowe

Post autor: Joachim Cargalho »

Teraz pozwolę sobie zaspamować, by nikt nie czuł się pominięty:
@Luis Adonju @M2r @Damiano á-la-Triste @Waksman @Andrzej Ordyński @Kamiljan de Harlin @Franz Billy Lindemann @Alphonse_de_Couervichon @Adam @Franklin Garamond @August von Hohenzollern @Piotr Jankowski @Bruno Petrowicz Catalan @Fabio Rhyner @Friedrich von Baden @Krzysztof Windsor @Konrad Einsleider vH @Sorcha Raven @Bolesław domu Kirianóo @Orjon Surma @Ludwig Tomović @Anastasia Windsachen @Benji Rockwell @Joahim von Ribertrop @Robert Drenin @Roman Schädel @Helwetyk @Alfred Fabian @Ignats ik Ruth @Horace Richelieu @Ronon Dex @Sophie @Leszek Ebe-Grüner @Piotr Romanow @Fatima Popow-Chojnacka @Albert Fryderyk de Espada @Isabella Swann @Femme Mystere @Heinz-Werner Grüner
Obrazek
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 229
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:59

ODZNACZENIA

Re: Portfele na forum - salda końcowe

Post autor: Anastasia Windsachen »

Czekam na weryfikcję w Stemplu (straszne, że dopiero dzisiaj o tym pomyślałam), ale zgłaszam, że konto w EDL bym posiadać chciała
Königin des Voxland-Königreiches, Generalissima der Pfalz Leotia

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Stempel
Posty: 324
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:06

ODZNACZENIA

Re: Portfele na forum - salda końcowe

Post autor: Helwetyk »

W zasadzie to nie wiem, czy mi się należy wyrównanie, czy nie. 31 października 2022 miałem na edelwajskim rachunku 219,26 Қ — tyle, że co jakiś czas konsoliduję środki.
(—) Helwetyk Romański, Dyniowy Padawan
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Portfele na forum - salda końcowe

Post autor: Joachim Cargalho »

Helwetyk pisze: 08 listopada 2022, 19:29 W zasadzie to nie wiem, czy mi się należy wyrównanie, czy nie. 31 października 2022 miałem na edelwajskim rachunku 219,26 Қ — tyle, że co jakiś czas konsoliduję środki.
Przyjmujemy, że to wyrównanie się należy i tyle.
Nie będziemy się rozdrabniać na tym etapie. Podobnie ma się sprawa z saldami w MBP, które za dziś naliczą się właściwie jutro dopiero, więc tych środków będzie trochę ekstra. Najważniejsze, by mieć to za sobą.
Anastasia Windsachen pisze: 08 listopada 2022, 19:29 Czekam na weryfikcję w Stemplu (straszne, że dopiero dzisiaj o tym pomyślałam), ale zgłaszam, że konto w EDL bym posiadać chciała
Po weryfikacji i naliczeniu środków za aktywność, będziemy mogli dokonać obliczeń rekompensaty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Posty: 287
Rejestracja: 30 marca 2022, 13:36

ODZNACZENIA

Re: Portfele na forum - salda końcowe

Post autor: Ignats ik Ruth »

Joachim Cargalho pisze: 08 listopada 2022, 19:02 Ponieważ kilka osób dokonywało najpewniej przewalutowań, w wyniku których ich salda w MAP są wyższe od sald na forum
Przewalutowania to na pewno jedna przyczyna. Ale moim zdaniem są też inne. Mianowicie: 1) MBP nalicza wypowiedzi od maja, bank forumowy bodaj od sierpnia; 2) za rqjd nie było kubełków forumowych, a były w MBPie. ;)
(—) Ignats Urban ik Ruth
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Portfele na forum - salda końcowe

Post autor: Joachim Cargalho »

Ignats ik Ruth pisze: 08 listopada 2022, 19:36 Przewalutowania to na pewno jedna przyczyna. Ale moim zdaniem są też inne. Mianowicie: 1) MBP nalicza wypowiedzi od maja, bank forumowy bodaj od sierpnia; 2) za rqjd nie było kubełków forumowych, a były w MBPie. ;)
Zdecydowanie tych czynników mogło być sporo więcej, dlatego przyjąłem prostą metodę obliczeń, by jednak wynagrodzić również aktywność na naszym forum.
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Portfele na forum - salda końcowe

Post autor: Joachim Cargalho »

@Sorcha Raven

Obrazek

Rekompensata 75 K.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ludwig Tomović Stempel
Posty: 194
Rejestracja: 01 marca 2022, 19:08
Lokalizacja: Wschód Orientyki
Kontakt:

ODZNACZENIA

Re: Portfele na forum - salda końcowe

Post autor: Ludwig Tomović »

Poproszę o wyrównanie.
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Portfele na forum - salda końcowe

Post autor: Joachim Cargalho »

Ludwig Tomović pisze: 08 listopada 2022, 23:58 Poproszę o wyrównanie.
Oczywiście, dla posiadaczy już otwartych rachunków w MBP, wyrównanie nastąpi bez potrzeby deklaracji.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edelweiss NationalBank”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość