






Dziś musicie, do 24:00Heinz-Werner Grüner pisze: ↑07 czerwca 2026, 20:08 Jak dobrze pójdzie to jutro zagramy z @Bolesław Krzyworęki

No to oddaje mecz walkowerem.Leszek Ebe-Grüner pisze: ↑07 czerwca 2026, 20:10Dziś musicie, do 24:00Heinz-Werner Grüner pisze: ↑07 czerwca 2026, 20:08 Jak dobrze pójdzie to jutro zagramy z @Bolesław Krzyworęki




Dwa miss clicki i odechciało mi się grać.Leszek Ebe-Grüner pisze: ↑08 czerwca 2026, 22:05 https://www.chess.com/game/169909720108
Moja wygrana z Heinzem
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość