Siedziba Władz

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Femme Mystere »

Osobiście uważam, że z @Joachim Cargalho też jesteśmy pierwsza klasa ambasadorzy, no ale to już ocena @Albert Fryderyk de Espada :lol:
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Joachim Cargalho »

No cóż, nie chciałem tego tak otwarcie sugerować. Obstawiam, że po prostu zostanie nam to zrekompensowane innymi odznaczeniami państwowymi, które dotkną nas za pozostałe rodzaje aktywności. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1485
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Nie zaprzeczam, a nawet potwierdzam lecz sugerowałem się tym że bez wkładu @Heinz-Werner Grüner podpisanie traktatu uznaniowego nie byłoby możliwe te kilka miesięcy temu. Od to wszystko.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ignats ik Ruth pisze: 06 listopada 2022, 02:45 Śliczny tartan, fajnie być współobywatelem Autorki!
Przyznam, że gdybym szedł w tartany szkockie, to jako klanowe wybierałbym pewnie dominujący ciemny granat z czerwoną i zieloną nicią, ale właśnie to zróznicowana żółć, tak się wyróżnia, że trafiło do mnie doskonale.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 06 listopada 2022, 11:26 Nie zaprzeczam, a nawet potwierdzam lecz sugerowałem się tym że bez wkładu @Heinz-Werner Grüner podpisanie traktatu uznaniowego nie byłoby możliwe te kilka miesięcy temu. Od to wszystko.
Szanuje i doceniam. :)

Nie wiem jak to stosują inne mikronacje, ale w państwach realnych klasy to także odpowiednie stanowiska. Najbardziej zaangażowany społecznik nie otrzyma pewnej klasy odznaczenia, ale głowa jego państwa juz tak.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1485
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 06 listopada 2022, 20:30
Albert Fryderyk de Espada pisze: 06 listopada 2022, 11:26 Nie zaprzeczam, a nawet potwierdzam lecz sugerowałem się tym że bez wkładu @Heinz-Werner Grüner podpisanie traktatu uznaniowego nie byłoby możliwe te kilka miesięcy temu. Od to wszystko.
Szanuje i doceniam. :)

Nie wiem jak to stosują inne mikronacje, ale w państwach realnych klasy to także odpowiednie stanowiska. Najbardziej zaangażowany społecznik nie otrzyma pewnej klasy odznaczenia, ale głowa jego państwa juz tak.
Wizyta delegacji z Koltiny w Koribi nie wyglądała by tak samo bez udziału @Femme Mystere oraz @Joachim Cargalho za co oczywiście jestem bardzo zobowiązany.
Lecz mimo tego że szanowny Ohberhaupt na razie przespał większość wizyty nie mogę zaprzeczyć ogromnemu wkładowi bez którego traktat uznaniowy i co się z tym wiąże sama delegacja możliwe nie miałyby miejsca.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 06 listopada 2022, 21:33
Heinz-Werner Grüner pisze: 06 listopada 2022, 20:30
Albert Fryderyk de Espada pisze: 06 listopada 2022, 11:26 Nie zaprzeczam, a nawet potwierdzam lecz sugerowałem się tym że bez wkładu @Heinz-Werner Grüner podpisanie traktatu uznaniowego nie byłoby możliwe te kilka miesięcy temu. Od to wszystko.
Szanuje i doceniam. :)

Nie wiem jak to stosują inne mikronacje, ale w państwach realnych klasy to także odpowiednie stanowiska. Najbardziej zaangażowany społecznik nie otrzyma pewnej klasy odznaczenia, ale głowa jego państwa juz tak.
Wizyta delegacji z Koltiny w Koribi nie wyglądała by tak samo bez udziału @Femme Mystere oraz @Joachim Cargalho za co oczywiście jestem bardzo zobowiązany.
Lecz mimo tego że szanowny Ohberhaupt na razie przespał większość wizyty nie mogę zaprzeczyć ogromnemu wkładowi bez którego traktat uznaniowy i co się z tym wiąże sama delegacja możliwe nie miałyby miejsca.
Dobrze powiedziane, że przespałem. Niestety nie byłem w stanie uczestniczyć w stopniu większym niż te kilka postów...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1485
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Nie ma co się bać Herr Oberhaupt, duet rodzinny Augentrost-Cargalho zadbał o to by ta delegacja została zapamiętana na długo :)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Siedziba Władz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 06 listopada 2022, 21:58 Nie ma co się bać Herr Oberhaupt, duet rodzinny Augentrost-Cargalho zadbał o to by ta delegacja została zapamiętana na długo :)
Ja się nie bałem, ale real mnie zjadł.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 233
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:59

ODZNACZENIA

Re: Siedziba Władz

Post autor: Anastasia Windsachen »

Heinz-Werner Grüner pisze: 06 listopada 2022, 19:59
Ignats ik Ruth pisze: 06 listopada 2022, 02:45 Śliczny tartan, fajnie być współobywatelem Autorki!
Przyznam, że gdybym szedł w tartany szkockie, to jako klanowe wybierałbym pewnie dominujący ciemny granat z czerwoną i zieloną nicią, ale właśnie to zróznicowana żółć, tak się wyróżnia, że trafiło do mnie doskonale.
Widzę mamy podobne gusta. Jaskrawe kolory wybrałam na podstawie barw narodowych, prywatnie jednak fanka ciemniejszych kolorystyk
Königin des Voxland-Königreiches, Generalissima der Pfalz Leotia

Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość