Telegram od Księcia Sarmacji

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 723
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Telegram od Księcia Sarmacji

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Wasza Ekscelencjo Oberhaupcie,
Drodzy Mieszkańcy Edelweiss!

Niniejszy telegram wysyłam już z domu — z Pałacu Książęcego, lecz podpisałem go w momencie, gdy samolot po sześciu godzinach lotu dotknął płyty grodziskiego lotniska. W tej krótkiej wiadomości pragnę zawrzeć raz jeszcze moje wyrazy głębokiej wdzięczności — Wam wszystkim, którzy w choćby najmniejszy sposób mieliście wpływ na kształt tej dwudniowej wizyty, z serca dziękuję. Bądźcie pewni, że zapamiętałem z niej same najlepsze wspomnienia, które będą na bardzo długo w mojej świadomości. Bądźcie zdrowi i do szybkiego zobaczenia!

Podpisano,
(—) Arkadiusz Maksymilian

Grodzisk, 9 kwietnia 2022 r.
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2692
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Telegram od Księcia Sarmacji

Post autor: Femme Mystere »

Myślę, że to zasługa naszego zespołu jodlarskiego. Odznaczył piętno na książęcym sercu ;D
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11637
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Telegram od Księcia Sarmacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 10 kwietnia 2022, 10:40 Myślę, że to zasługa naszego zespołu jodlarskiego. Odznaczył piętno na książęcym sercu ;D
Też mi się tak wydaje!

Zastanawia mnie jednak fakt, że my ten list dopiero dostaniemy za...100 lat. :)
W kazdym razie ślemy do niego również gorące pozdrowienia! [@Fatima Marcjan-Chojnacka ] :E
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości