Aktywność forumowa Edelweiss

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 01 września 2022, 18:37 Tak jak wspominałam już na discord, według mnie należy pochwalić przede wszystkim @Leszek Ebe-Grüner , @Sophie oraz @Isabella Swann, a także@Ronon Dex . W tym miesiącu to oni tworzyli wartościowe i liczne treści.
W imieniu własnym DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!
I chwała im za to! I moim Faktotum, obu również!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3940
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Joachim Cargalho »

Przekopiowuję ciekawą analizę z forum Leocji, omawiającą ich aktywność w porównaniu między innymi z nami.
Anastasia Windsachen pisze:
Zauważalnie wstajemy z kolan!

Obrazek
Yep, to nie clickbait - od 13 września aktywność Leocji rośnie do można by powiedzieć zadowalającego poziomu, gdy weźmiemy pod uwagę naszą sytuację i sytuację Edelweiss oraz Lumerii (aktywnych państw, bijących rekordy). Mamy dużo punktów stycznych z Edelweiss i co zauważalne często mamy wymienną, że tak to nazwę aktywność z Lumerią. W dniach wzmożonej aktywności leockiej, widać spadek w Lumerii i na odwrót, aktywność (ponadprzeciętna) w Lumerii zbiega się ze spadkiem w Leocji. Co ciekawe nie ma to większego powiązania obywatelskiego, ponieważ w przeciwieństwie do relacji EDL-LEO, Leoci nie pojawiają się na ziemiach Lumerii za często, podobnie Lumeryjczycy w Leocji. Nie można więc mówić o przenoszeniu swojej aktywności, a jedynie o ciekawej obserwacji.

W okresie 22.09-25.09 mieliśmy duży wzrost aktywności, który uplasował nas nawet ładnie nad zwykle bardzo aktywnym Edelweiss by w końcu się z nim zrównać i zaliczyć duży spadek, który najbardziej widać 29 września. Jednak od piątku widać falujący wzrost i praktycznie wyrównanie w niedzielę.

Z obserwacji wynika, że w okresie w miarę aktywnym, który właśnie się zaczął i wszystko wskazuje na rozpoczęcie się okresu właściwie aktywnego, jesteśmy w stanie w trójkę utrzymywać się na równym poziomie. Częściej, co prawda Leocja - Lumeria, ale zdarza się taka wspólna, trójkowa bliskość bez wyraźnej domincji.

Ot taka ciekawostka o północy podczas przeglądania ISM. Pod spodem wykres w porównaniu do Sarmacji, która ma okres legislacyjny i mundialowy:
Obrazek
Widać wzrost na początku Mundialu, następnie zrównanie z Lumerią i Leocją, by ostatecznie wyjść na średnią pomiędzy LEL. Co ciekawe Sarmacja ma najmniej skokową aktywność i zwłaszcza w ostatnich dniach utrzymuje w miarę równe wyniki, zauważalny jednak jest jej spadek w niedzielę i duży spadek po rozpoczęciu Mundialu. Niemniej utrzymuje się tak cały czas pomiędzy wynikami szczytowymi i dennymi krajów LEL.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Trudno się do tego odnieść w okresach krótszych niż tydzień, bo to jednak są zbyt duże wahania. Grunt, żeby nie zaliczać "zerówek" czy dni z 10-15 postami. Nazwałbym to jednak inaczej. Trzeba kreować sobie nowe tematy, lub odświeżać nasze fabularne zakątki, bo to naprawdę spory potencjał dla nas. My działamy właśnie na takim "kliencie" i takie organizowane zabawy jak teraz Oktoberfest tonasze koła zamachowe.


Przy okazji zaktualizowałem pierwszy post. Nie ma tragedii jak patrzymy na pozycję, ale liczba postów mnie zmartwiła. Niby chcieliśmy z Herr Cargalho docisnąć do tysiąca, ale ta "presja" chyba sprawiła, że mi się po prostu ie chciało. :)

viewtopic.php?f=35&t=311&p=3909#p3909
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Isabella Swann »

Ja też jestem winna, bo jednak mam widocznie słabszy okres postowy. Postaram się to jakoś nadrobić 😂 podejrzewam, że w Oktoberfest to będzie zauważalnie większa aktywnośxć
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 03 października 2022, 10:22 Ja też jestem winna, bo jednak mam widocznie słabszy okres postowy. Postaram się to jakoś nadrobić 😂 podejrzewam, że w Oktoberfest to będzie zauważalnie większa aktywnośxć
Tu nie ma winnych, mamy w końcu swoje zobowiazania życiowe. Co prawda w październiku jak nie będziemy mieli ze 2000 to będę zaskoczony. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Isabella Swann »

Ja nie liczę na nic :) po prostu postaram się być obecna na tyle ile będę miała czas
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 03 października 2022, 10:30 Ja nie liczę na nic :) po prostu postaram się być obecna na tyle ile będę miała czas
Śmieje sie oczywiście, ale patrząc na to co robimy, co mamy do zrobienia z Oktoberfest, a do tego jeszcze mamy rajd w ostatni weekend tego miesiąca. Powinno być dobrze.Nie zapeszajmy.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Isabella Swann »

A no właśnie rajd :D
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 03 października 2022, 14:16 A no właśnie rajd :D
Na razie na drugi plan, ale jeszcze czasu co nie miara.
Logo mam w 80% przygotowane, od tego to już z górki. :P
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3940
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Joachim Cargalho »

Tak sobie rzuciliśmy tym zadaniem o dobiciu do tysiąca, jednak nie pisaliśmy raczej z jakąś większą presją. Proporcjonalnie do reszty, trzymamy swój poziom i kontynuujemy nasze zadania. Październik będzie na pewno dużo bardziej aktywnym miesiącem, którego ilość postów będzie trzeba przekuć również na jakość i to będzie naszym najważniejszym zadaniem na kolejne dni.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość