Aktywność forumowa Edelweiss

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Isabella Swann »

Heinz-Werner Grüner pisze: 21 października 2022, 22:28
Isabella Swann pisze: 21 października 2022, 22:12 Cóż śledzę regularnie nasze statystyki. Bo jako, że jesteśmy młodzi i dzicy to też utrzymujemy stały kontent postów co miesiąc co mnie cieszy.
Oraz cieszy mnie bardzo aktywna Mama @Femme Mystere choć lekko mi znowu w postach odjechała :lol:
Wewnętrzna rywalizacja rodowa? To lubię! :D

Edelweiss nie mierzy się z nikim.Nie dlatego, że mamy wysokie ego, ale raczej własnie skromne mniemanie o sobie. Mamy swoje tempo, swoje plusy, które nas budują, ale znamy także własne braki. Nie ma co dyskutować, jesteśmy w miejscu, gdzie chciałbym być, ale jednocześnie wiem, że możemy dużo więcej.
Taki mój osobisty cel dogonienia Matki, a potem ojca 😂 ale to zmudne zadanie, a mama sporo postów nabiła przez Lawine 😂
Femme Mystere pisze: 21 października 2022, 23:24 Jest szansa, że w tym miesiącu wybijemy postów więcej niże Cesarstwo Niemieckie w całym czasie swojego istnienia! To chyba jednak coś znaczy!
Przyznam się, że na początku mc myślałam, że nie damy rady. Ale teraz widząc zaangażowanie i naszą dobrą zabawe wiem że jesteśmy w stanie wszystko, a ograniczeniem zawsze pozostaniemy tylko my sami oraz nasz real, który nie istnieje
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Femme Mystere »

@Isabella Swann może weź sobie za cel lepiej przegonić @Heinz-Werner Grüner :E
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Isabella Swann »

Femme Mystere pisze: 22 października 2022, 13:24 @Isabella Swann może weź sobie za cel lepiej przegonić @Heinz-Werner Grüner :E
Niestety to dla mnie nie jest realne, Heinz robi za dużo postów miesięcznie :D
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11641
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 22 października 2022, 13:24 @Isabella Swann może weź sobie za cel lepiej przegonić @Heinz-Werner Grüner :E
Isabella Swann pisze: 22 października 2022, 14:17
Femme Mystere pisze: 22 października 2022, 13:24 @Isabella Swann może weź sobie za cel lepiej przegonić @Heinz-Werner Grüner :E
Niestety to dla mnie nie jest realne, Heinz robi za dużo postów miesięcznie :D
Ja co miesiąc mam niedosyt, iż wiem, że mogłem więcej i nie bardzo się starałem. Oczywiście bardzo chętnie oddałbym palmę pierwszeństwa komuś innemu. Najlepiej Edlom. Wszystkim! :D :E :E :E
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Joachim Cargalho »

W tym miesiącu, na tle innych mikronacji wyglądamy wręcz wspaniale. Również z miłą chęcią śledzę te rankingi, choć przede wszystkim interesuje mnie utrzymywanie ogólnego trendu. Chyba jako jedynie w tym momencie jesteśmy poza kryzysem widocznym w mikroświecie. Cieszy natomiast, że te liczby wykręcane są przez tak wiele osób i gości u nas mnóstwo fantastycznych ludzi niezwiązanych z EDL. Nawet gdy nieliczni nie chcą nas odwiedzać, dla wielu jesteśmy ciekawym miejscem. Z resztą, sami nie skąpimy aktywności na innych forach, choć wiadomo, ze nie na wszystkich jednocześnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11641
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Herr Cargalho, jak zawsze w punkt i konkretnie.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11641
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Co tu dużo pisać. W pierwszym poście tradycyjnie dopisałem nasz wynik. Jaki jest każdy widzi, każdy wie. Jestem przeszczęśliwy, że stworzyliśmy takie liczby, ale przede wszystkim taką "brać", jakkolwiek to brzmi. Dla mnie Edelweiss jest jak rodzina i przyjaciele, raz jest lepiej, raz jest gotrzej, ale zawsze razem i wspólnymi siłami.
Serdeczne dzięki za to, że jesteście ze mną!
:E :E :E
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Sorcha Raven »

Ja z kolei dziękuję, że znalazło się miejsce dla mojej skromnej osoby, choć nie jestem zbyt aktywna (mam nadzieję, że to się zmieni), to obecnie jest to moje jedyne miejsce v-istnienia.
Zdaję sobie sprawę, że nie łatwo się ze mną rozmawia i z natury jestem buntowniczką, ale mam nadzieję, że dajecie radę, za co wam wszystkim dziękuję :)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Femme Mystere »

Oczywiście jestem z nas niesamowicie dumna! I szczerze? Nie mogę się doczekać kolejnej lawiny! Może koło nowego roku? Styczeń?

@Sorcha Raven i ja bardzo sie cieszę, że jesteś z nami. Ostatnio nie było cię za często, lecz bardzo chciałabym widzieć więcej twoich aktywności. Musisz nadrobić wróżby, może Andrzejki?
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11641
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss 1922r.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sorcha Raven pisze: 02 listopada 2022, 21:56 Ja z kolei dziękuję, że znalazło się miejsce dla mojej skromnej osoby, choć nie jestem zbyt aktywna (mam nadzieję, że to się zmieni), to obecnie jest to moje jedyne miejsce v-istnienia.
Zdaję sobie sprawę, że nie łatwo się ze mną rozmawia i z natury jestem buntowniczką, ale mam nadzieję, że dajecie radę, za co wam wszystkim dziękuję :)
Dla Szanownej Pani zawsze znajdzie się miejsce w naszych skromnych prograch. Proszę czuć się jak u siebie w domu...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alfred Fabian i 1 gość