Aktywność forumowa Edelweiss

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

No i pięknie. Zarówno wrzesień, jak i październik można uznać za wyjątkowo udany czas dla Edli. W ogóle to już piąty miesiąc z rzędu z minimum 1000 postów na forum. Kolejny powód do dumy. Dzięki wielkie i ogromne gratulacje dla całej społeczności. Nie zaprzestawajmy jednak, a działajmy dalej. :) :E :E :E
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Oberhaupt

ODZNACZENIA

OBYWATEL

W pierwszym poście dodałem:

"LISTOPAD - 385 (4.pozycja) - nie wliczajac Kompasu (discord) - najgorszy wynik od stycznia 1922"

No cóż. Wiadomo, że kiedyś musiał nastać ten moment. Wszystkie konie pociągowe, ale i nasi inni pobratymcy poszli w góry, to i czego było oczekiwać? :)
No, ale teraz będzie grudzień i musi być lepiej. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Oberhaupt

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Grudzień kończymy z 526 postami. Wynik całkiem poprawny, biorąc pod uwagę jaki to był czas dla nnas wszystkich. Rok 1923 konczymy na drugim miejscu (WIELKIE DZIĘKI!) z 10775 postami. Liczę, że w 1924 ustabilizujemy się właśnie na poziomie pięciocyfrowym w skali roku.
Chciałbym Wam wszystkim serdecznie podziękować za tak liczną aktywność. To budujące, że jeszcze nam się chce. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Post autor: Piotr Romanow »

Szanowny,
Może z mniejszym czy większym zaangażowaniem każdy z nas przyłożył swoją dłoń do budowy aktywności w Kotlinie Edelweiss. Bardzo cieszę się, że w kolejnym miejscu widzę tak optymistyczne nastawienie, a także plany na ten nowy 2024 rok! Życzę Wam sojusznicy wszystkiego dobrego i samych sukcesów w nowym roku! :)
Awatar użytkownika
Oberhaupt

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Piotr Romanow pisze: 01 stycznia 2024, 20:03 Szanowny,
Może z mniejszym czy większym zaangażowaniem każdy z nas przyłożył swoją dłoń do budowy aktywności w Kotlinie Edelweiss. Bardzo cieszę się, że w kolejnym miejscu widzę tak optymistyczne nastawienie, a także plany na ten nowy 2024 rok! Życzę Wam sojusznicy wszystkiego dobrego i samych sukcesów w nowym roku! :)
Mnie też raduje widok optymistycznego podejścia mikronautów, ale akurat w Twojej wypowiedzi Herr @Piotr Romanow jest w moim odczuciu nutka niepewności. Piszesz "sojusznicy", czyli jednak obywatelem już być nie chcesz, nie zamierzasz?
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Post autor: Piotr Romanow »

W Der Sitz raczej chciałem formalnie pogratulować, nie mniej wiesz jak to wygląda z moją aktywnością. Raz mam więcej czasu, a raz mniej, dlatego nie chcę obiecywać swojej ogromnej aktywności w Kotlinie. Tym bardziej, że mam teraz na głowie całe państwo i wypadałoby być dobrą głową państwa. Nie mniej nie ukrywam, że ciągle tutaj zaglądam. ;)
Awatar użytkownika
Oberhaupt

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Piotr Romanow pisze: 02 stycznia 2024, 17:26 W Der Sitz raczej chciałem formalnie pogratulować, nie mniej wiesz jak to wygląda z moją aktywnością. Raz mam więcej czasu, a raz mniej, dlatego nie chcę obiecywać swojej ogromnej aktywności w Kotlinie. Tym bardziej, że mam teraz na głowie całe państwo i wypadałoby być dobrą głową państwa. Nie mniej nie ukrywam, że ciągle tutaj zaglądam. ;)
Zmusic przecież nikogo nie dam rady. Mogę jedynie zachecać. :P
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Oberhaupt

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Uzupełniłem statystyki w pierwszym poście:
viewtopic.php?f=35&t=311&p=3909#p3909

Powiem Wam, że nie jest źle. Jest bardzo dobrze. Chce mi się działać, a to jest ważne. Liczę też i na Was, szczególnie teraz kiedy mamy perspektywy rozwoju regionalnego, Roztopy, przebudowa wojska i w planach ekspansja na północ(to już pewnie w kwietniu). Jaram się jak pochodnia! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Oberhaupt

ODZNACZENIA

OBYWATEL

LUTY - 1506 (2.pozycja) - znów powyżej 1,5K - TOP 5 w skali Edelweiss - jest dobrze!
Rozkręcamy się całkiem dobrze. A tu przed nami miesiąc, w którym wymuszamy aktywność. Jak trzeci raz z rzędu pobijemy 1500 postów to będę skakał z radości. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Post autor: Femme Mystere »

Póki co jesteśmy w marcu na 1 miejscu :)
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”