Aktywność forumowa Edelweiss

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5840
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss

Post autor: Joachim Cargalho »

Może z kronikarskiego obowiązku.

Idąc za głosem Heinza:
Duża w tym zasługa Was, uczestników Edeliebe, serdecznie dziękuje za wspólną zabawę i postarajmy się tego nie zepsuć w sierpniu
SIERPIEŃ - 358 (6.pozycja) :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 10 września 2024, 20:43 Może z kronikarskiego obowiązku.

Idąc za głosem Heinza:
Duża w tym zasługa Was, uczestników Edeliebe, serdecznie dziękuje za wspólną zabawę i postarajmy się tego nie zepsuć w sierpniu
SIERPIEŃ - 358 (6.pozycja) :roll:
No i pierdykło. :D
Mamy przynajmniej od czego się odbijać w górę. :D

Zaktualizuje pierwszy post...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5840
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss

Post autor: Joachim Cargalho »

Aktualizuj, aktualizuj. Niech wiedzą wszyscy. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 11 września 2024, 21:35 Aktualizuj, aktualizuj. Niech wiedzą wszyscy. :D
No powód do dumy to żaden, chociażby dlatego, że to najgorszy miesiąc w naszej historii. :oops:
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5840
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss

Post autor: Joachim Cargalho »

Zawsze musi być któryś najgorszym. Trudno. Było ładne lato, to nie ma co się dziwić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 11 września 2024, 22:07 Zawsze musi być któryś najgorszym. Trudno. Było ładne lato, to nie ma co się dziwić.
Oj było! Jeszcze w poniedziałek bodajże miałem w salonie pod 30 stopni Celsjusza.. W każdym razie, może nie powtarzajmy tego za szybko. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5840
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss

Post autor: Joachim Cargalho »

Może za rok. Teraz już trochę lepiej powinno być.
Ja czekam na grzyby.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 11 września 2024, 22:10 Może za rok. Teraz już trochę lepiej powinno być.
Ja czekam na grzyby.
Herr Joachimie, bywacie w edelwajskich lasach właśnie z taką intencją? Ja szczerze powiedziawszy zawsze liczę na tych dobrodziei co mi przyniosą nadmiary ze swoich zbiorów. No, ale nie wszystko można w życiu lubić. :bier
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5840
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss

Post autor: Joachim Cargalho »

Oczywiście, po to chodzę tylko do lasu.
Żeby poszukać edelweisskich grzybów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aktywność forumowa Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 11 września 2024, 22:17 Oczywiście, po to chodzę tylko do lasu.
Żeby poszukać edelweisskich grzybów.
No dobra, troszkę mnie poniosło. Chodziło mi oczywiście o realowe wypady. Ja nie znoszę.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości