Podarunek dla rządu Edelweiss

Władzę zwierzchnią w Edelweiss posiada Oberhaupt. To on czuwa, by "państwo rosło w siłę, a ludziom żyło się dostatniej". W tym miejscu znajduje się jego siedziba. Jeśli masz jakąś sprawę do niego, to dobrze trafiłeś.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Podarunek dla rządu Edelweiss

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Hangar nie jest objęty jakimś specjalnym nadzorem i jest pilnowany jak każdy inny co nie zmienia faktu że bez mojej wiedzy nikt nie mógł tam wejść lub wyjść, każda wizyta personelu odpowiedzialnego za jego konserwację i utrzymania w dobrej kondycji była odnotowywana więc nikt z personelu naziemnego nie mógł zrobić niczego w trakcie godzin swojej pracy.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11853
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Podarunek dla rządu Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 13 maja 2022, 17:26 Herr Oberhaupt @Heinz-Werner Grüner,

Z mojej strony mogę jeszcze dodać, że strój stewardessy jest opięty pod pachami, a szpilki niewyprofilowane.

A odnośnie poszczególnych punktów:

Ad. 1 Jako, że w Edelweiss nie funkcjonuje jeszcze państwowa organizacja ochroniarska, ochrona została wynajęta i wyłoniona w drodze przetargu. Być może jest to jakiś trop, że przetarg wygrała poprzez najniższą cenę (zaproponowali "co łaska"...) uwaga uwaga... firma ochroniarska z ... Rotrii!!!

Wnioski z mojej strony - nalezałoby zadbać o własną firmę ochroniarską.

Ad. 2 Otóż został przeszukany przez wspomnianą organizację ochroniarską.

Ad. 3 Oczywiście ochronę osobistą sprawuję ja, choć rekomendowałabym na przyszłość Herr @Piotr Romanow

Ad. 4 Wybaczy Oberhaupt, ale nie chciałam Herr @Piotr Romanow przeszukiwać i tym samym nachalnie obmacywać...

Ad. 5 Frau @Isabella Swann najwidoczniej zdecydowanie za dużo wypiła i ma wybujałą wyobraźnię.

Ad. 6 Za to oczywiście zafakturujemy... @Piotr Romanow @Kurt Wagner

Ad. 7 Po lądowaniu osobiście przeszukałam luk bagażowy i znalazłam tam tylko ... świerszczyka, który chyba został tam jeszcze z czasu produkcji... Być może Herr @Albert Fryderyk de Espada mógłby powiedzieć coś więc.
Oczekuje raportu z "zajścia", a nie odpowiedzi na pytania Frau Faktotum...
Albert Fryderyk de Espada pisze: 13 maja 2022, 17:41 Hangar nie jest objęty jakimś specjalnym nadzorem i jest pilnowany jak każdy inny co nie zmienia faktu że bez mojej wiedzy nikt nie mógł tam wejść lub wyjść, każda wizyta personelu odpowiedzialnego za jego konserwację i utrzymania w dobrej kondycji była odnotowywana więc nikt z personelu naziemnego nie mógł zrobić niczego w trakcie godzin swojej pracy.
Czyli mamy potencjalną liste podejrzanych. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Podarunek dla rządu Edelweiss

Post autor: Piotr Romanow »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 13 maja 2022, 17:41 Hangar nie jest objęty jakimś specjalnym nadzorem i jest pilnowany jak każdy inny co nie zmienia faktu że bez mojej wiedzy nikt nie mógł tam wejść lub wyjść, każda wizyta personelu odpowiedzialnego za jego konserwację i utrzymania w dobrej kondycji była odnotowywana więc nikt z personelu naziemnego nie mógł zrobić niczego w trakcie godzin swojej pracy.
Czyli mamy potencjalną liste podejrzanych. ;)
[/quote]

Pozostaje jeszcze kwestia poza godzinami pracy... Trzeba będzie wydzielić Kompanię Pałacową, albo inne tego typu paradno bojowe coś, które zajmie się ochroną oberhaupta. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11853
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Podarunek dla rządu Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 13 maja 2022, 23:00
Albert Fryderyk de Espada pisze: 13 maja 2022, 17:41 Hangar nie jest objęty jakimś specjalnym nadzorem i jest pilnowany jak każdy inny co nie zmienia faktu że bez mojej wiedzy nikt nie mógł tam wejść lub wyjść, każda wizyta personelu odpowiedzialnego za jego konserwację i utrzymania w dobrej kondycji była odnotowywana więc nikt z personelu naziemnego nie mógł zrobić niczego w trakcie godzin swojej pracy.
Czyli mamy potencjalną liste podejrzanych. ;)
Pozostaje jeszcze kwestia poza godzinami pracy... Trzeba będzie wydzielić Kompanię Pałacową, albo inne tego typu paradno bojowe coś, które zajmie się ochroną oberhaupta. ;)
Moją osobistą ochroną z założenia miała byćFrau Augentrost, na właśne życzenie. Zdaje się jednak, że niestety przez liczne obowiązki nie byla w stanie pełnić tej roli 24h. Podobno nawet ona śpi. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Podarunek dla rządu Edelweiss

Post autor: Piotr Romanow »

Heinz-Werner Grüner pisze: 13 maja 2022, 23:03
Moją osobistą ochroną z założenia miała byćFrau Augentrost, na właśne życzenie. Zdaje się jednak, że niestety przez liczne obowiązki nie byla w stanie pełnić tej roli 24h. Podobno nawet ona śpi. ;)
To niedopuszczalne! To nie to samo co Frau @Fatima Marcjan-Chojnacka!
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11853
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Podarunek dla rządu Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Muszę niestety przyznać, że Frau Augentrost jest szarotką i w tym pojedynku wygrywa. ;)
Natomiast "GDYBY" Jej Wysokość Cesarzowa Małżonka Fatima kiedyś się zdecydowała na obywatelstwo edelwajskie (kto wie skąd pochodzą przodkowie...kto wie) to byłoby już ciekawiej. Nie zapominajmy jednak, że mamy jeszcze Frau Swann. ta znów jest jak lwica...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Podarunek dla rządu Edelweiss

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Piotr Romanow pisze: 13 maja 2022, 23:04
Heinz-Werner Grüner pisze: 13 maja 2022, 23:03
Moją osobistą ochroną z założenia miała byćFrau Augentrost, na właśne życzenie. Zdaje się jednak, że niestety przez liczne obowiązki nie byla w stanie pełnić tej roli 24h. Podobno nawet ona śpi. ;)
To niedopuszczalne! To nie to samo co Frau @Fatima Marcjan-Chojnacka!
W pełni się zgadzam, Frau @Femme Mystere mogła by stanąć na czele takiej jednostki ale takowa koniecznie musi zostać powołana.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Podarunek dla rządu Edelweiss

Post autor: Piotr Romanow »

Heinz-Werner Grüner pisze: 13 maja 2022, 23:09 Muszę niestety przyznać, że Frau Augentrost jest szarotką i w tym pojedynku wygrywa. ;)
Natomiast "GDYBY" Jej Wysokość Cesarzowa Małżonka Fatima kiedyś się zdecydowała na obywatelstwo edelwajskie (kto wie skąd pochodzą przodkowie...kto wie) to byłoby już ciekawiej. Nie zapominajmy jednak, że mamy jeszcze Frau Swann. ta znów jest jak lwica...
Proszę pamiętać Herr Grüner, że ta lwica może zrobić należyty porządek w waszej obronie. Wydaje mi się, że Frau Swann jako dowódca formacji broniącej was byłaby w idealnym miejscu. Nie mniej chciałbym też zauważyć, że Frau Swann przez swoje poglądy nie może pełnić takowej służby i raczej nigdy nie zdecyduje się wziąć broni, albo czyjejś obrony w swe ręce.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11853
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Podarunek dla rządu Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 13 maja 2022, 23:13
Heinz-Werner Grüner pisze: 13 maja 2022, 23:09 Muszę niestety przyznać, że Frau Augentrost jest szarotką i w tym pojedynku wygrywa. ;)
Natomiast "GDYBY" Jej Wysokość Cesarzowa Małżonka Fatima kiedyś się zdecydowała na obywatelstwo edelwajskie (kto wie skąd pochodzą przodkowie...kto wie) to byłoby już ciekawiej. Nie zapominajmy jednak, że mamy jeszcze Frau Swann. ta znów jest jak lwica...
Proszę pamiętać Herr Grüner, że ta lwica może zrobić należyty porządek w waszej obronie. Wydaje mi się, że Frau Swann jako dowódca formacji broniącej was byłaby w idealnym miejscu. Nie mniej chciałbym też zauważyć, że Frau Swann przez swoje poglądy nie może pełnić takowej służby i raczej nigdy nie zdecyduje się wziąć broni, albo czyjejś obrony w swe ręce.
Ja tylko tak napomknąłem. Nic ponadto... ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 727
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Podarunek dla rządu Edelweiss

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

No Panowie... Co to za słodzenie..
Zobaczymy. :lol: Może kiedyś obek będzie xd

A ochroniarz pierwsza klasa! 8-)

Obrazek
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Oberhaupta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości