Wniosek o Nadanie Obywatelstwa

W tym miejscu załatwisz wszelkie sprawy związane z obywatelstwem. Składanie wniosków, zapomogi, inne nurtujące cię kwestię i pytania...
Awatar użytkownika
Fabio Rhyner Stempel
Posty: 135
Rejestracja: 20 września 2022, 17:04

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o Nadanie Obywatelstwa

Post autor: Fabio Rhyner »

Serdecznie gratuluję uzyskania obywatelstwa @Sorcha Raven, serce rośnie widząc że grono obywateli kotliny cały czas się powiększa! :E ;)


Ps. Pozwól że tym razem ja coś powróżę - dostrzegam Twoją świetlaną przyszłość w Edelweiss! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sorcha Raven Stempel
Posty: 96
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell

OBYWATEL

Re: Wniosek o Nadanie Obywatelstwa

Post autor: Sorcha Raven »

Fabio Rhyner pisze: 10 listopada 2022, 22:28
Serdecznie gratuluję uzyskania obywatelstwa @Sorcha Raven, serce rośnie widząc że grono obywateli kotliny cały czas się powiększa! :E ;)


Ps. Pozwól że tym razem ja coś powróżę - dostrzegam Twoją świetlaną przyszłość w Edelweiss! :D
Dziękuję bardzo za gratulację, a co do świetlanej przyszłości, to raczej z mroczną duszą ona nie idzie w parze, aczkolwiek kto wie... :twisted:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Fabio Rhyner Stempel
Posty: 135
Rejestracja: 20 września 2022, 17:04

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o Nadanie Obywatelstwa

Post autor: Fabio Rhyner »

Obrazek
Obrazek

WNIOSEK O NADANIE OBYWATELSTWA


Stadt Edelweiss, 16.11.1922 r.

Sehr geehrter Herr
HEINZ-WERNER GRÜNER
Oberhaupt Edelweiss


Uprzejmie wnioskuję o nadanie mojej osobie, obywatelstwa Edelweiss:

Imię (imiona): Fabio Wolfgang

Nazwisko(a): Rhyner

Data urodzenia: 24.11.1893 r.

Miejsce urodzenia: Amsterdam




Wzór podpisu*:
Obrazek

Oświadczam, że rozumiem prawa i obowiązki, jakie są przede mną stawiane będąc obywatelem Edelweiss.

Jednocześnie oświadczam, że zobowiązuje się do złożenia przysięgi obywatelskiej podczas odbioru Dowodu Osobistego Krainy Edelweiss.



Z wyrazami szacunku,

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o Nadanie Obywatelstwa

Post autor: Joachim Cargalho »

Herr @Fabio Rhyner, jestem zdania, że prawo nadawania obywatelstwa należy wyłącznie do Oberhaupta, dlatego nie chcę w tej kwestii wykorzystywać nadanych nam, jako Faktotum, prawnych możliwości, które działają podczas jego nieobecności. Pozostaje mi prosić o chwilę cierpliwości, a gdy Heinz wróci, na pewno z przyjemnością zajmie się tą sprawą w pierwszej kolejności.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fabio Rhyner Stempel
Posty: 135
Rejestracja: 20 września 2022, 17:04

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o Nadanie Obywatelstwa

Post autor: Fabio Rhyner »

Joachim Cargalho pisze: 16 listopada 2022, 19:59 Herr @Fabio Rhyner, jestem zdania, że prawo nadawania obywatelstwa należy wyłącznie do Oberhaupta, dlatego nie chcę w tej kwestii wykorzystywać nadanych nam, jako Faktotum, prawnych możliwości, które działają podczas jego nieobecności. Pozostaje mi prosić o chwilę cierpliwości, a gdy Heinz wróci, na pewno z przyjemnością zajmie się tą sprawą w pierwszej kolejności.
Dziękuję za szybką odpowiedź. Oczywiście zdaje sobie sprawę że akurat ta kwestia pozostaje w kompetencjach Oberhaupta dlatego na spokojnie zaczekam na jego decyzję w tej materii ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o Nadanie Obywatelstwa

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Już miałem się za to brać, już teges i owego, ale ... nie wiem jakiego użyć zdjęcia. W Edelweiss postać pisanan ma swoje odzwiercidelenie w obrazie, toteż upraszam @Fabio Rhyner o przesłanie zdjęcia (choćby i propozycji, coś się dostosuje) tak by Departament Obywatelski mógł z czystym sumieniem wniosek przedstawić do podpisu.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Fabio Rhyner Stempel
Posty: 135
Rejestracja: 20 września 2022, 17:04

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o Nadanie Obywatelstwa

Post autor: Fabio Rhyner »

Gdy tylko Fabio przypomniał sobie, iż zapomniał przedłożyć swojego aktualnego zdjęcia do wniosku o nadanie obywatelstwa zaniepokoił się. Pomimo późnej godziny udał się do departamentu spraw obywatelskich. Magiczna butelka bursztynowego sznapsa przekazana portierowi, pomimo późnej godziny pozwoliła mu pozostawić na biurze podawczym departamentu brakujące zdjęcie. Trzydziestolatek przez dłuższą chwilę z uśmiechem przyglądał się zdjęciu po czym włożył je do koperty a na samej kopercie naniósł sygnaturę wniosku z adnotacją "Uzupełnienie wniosku".
Obrazek
/-/ Fabio Wolfgang Rhyner
@Heinz-Werner Grüner
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o Nadanie Obywatelstwa

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

@Fabio Rhyner
DOKUMENTY ZOSTAŁY ZŁOŻONE POPRAWNIE.
Proszę o złożenie w tym wątku przyrzeczenia
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Fabio Rhyner Stempel
Posty: 135
Rejestracja: 20 września 2022, 17:04

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o Nadanie Obywatelstwa

Post autor: Fabio Rhyner »

Heinz-Werner Grüner pisze: 18 listopada 2022, 20:58 @Fabio Rhyner
DOKUMENTY ZOSTAŁY ZŁOŻONE POPRAWNIE.
Proszę o złożenie w tym wątku przyrzeczenia
Świadomy obowiązku obywatelskiej wierności wobec państwa Edelweiss, przyrzekam uroczyście i zaręczam honorem, że jako obywatelka Edelweiss, w pracy na rzecz rozwoju Państwa nie ustanę i troszczyć się będę o Jego godność i nierozerwalność oraz za najważniejsze mieć wytyczenie.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Wniosek o Nadanie Obywatelstwa

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Drogi Edlu, Herr @Fabio Rhyner serdecznie dziękuję za przedłożenie wszelkich wniosków, a teraz złożenie uroczystej przysięgi. Witamy wśród Edli! Formalności, także te "wizualne" zostały dopełnione.
Życzę przyjemnej zabawy i wielu chwil radości w edelwajskim świecie. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Departament Obywatelski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość