Odbiór aktów własności
Regulamin forum
- Joachim Cargalho • Stempel
- Graue Eminenz
- Posty: 5829
- Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Odbiór aktów własności
- Dzień dobry - rzucił na wejściu - przyszedłem odebrać akt własności. Ponoć byłem wzywany.
Nie do końca wiedział co właściwie powinien powiedzieć. Aby załatwić sprawę, tak jak należało...
Nie do końca wiedział co właściwie powinien powiedzieć. Aby załatwić sprawę, tak jak należało...

- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20846
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Odbiór aktów własności
Skoro jest już założony temat całkiem pasujacy to proszę Szanownego o wybranie sobie z listy własności.Joachim Cargalho pisze: ↑07 czerwca 2022, 10:52 - Dzień dobry - rzucił na wejściu - przyszedłem odebrać akt własności. Ponoć byłem wzywany.
Nie do końca wiedział co właściwie powinien powiedzieć. Aby załatwić sprawę, tak jak należało...
Akt nadania zostanie wydany w czasie późniejszym, pani Jadzia zgubiła pieczątkę, ale klucz otrzyma Szanowny od razu.
- Joachim Cargalho • Stempel
- Graue Eminenz
- Posty: 5829
- Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Odbiór aktów własności
Cargalho wertował katalog w tę i z powrotem, by znaleźć odpowiedni dworek dla siebie. Choć wybór nie był zbyt duży, każdy wydawał się być kusząca propozycją. W końcu zdecydował się:
- Czy ja w ogóle na to zasłużyłem? - dopytywał jeszcze pani Jadzi i w końcu wskazał palcem na Drittes Herrenhaus - ten wydaje się w porządku. Jak już się wprowadzę, może Pani wpaść na kawę.
- Czy ja w ogóle na to zasłużyłem? - dopytywał jeszcze pani Jadzi i w końcu wskazał palcem na Drittes Herrenhaus - ten wydaje się w porządku. Jak już się wprowadzę, może Pani wpaść na kawę.

- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20846
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Odbiór aktów własności
-Panie Szanowny, ja to dałabym Panu i wszystkie! - wyszczerzyła się do Joachima pokazując niestaranne uszeregowane uzębienie.Joachim Cargalho pisze: ↑07 czerwca 2022, 11:09 Cargalho wertował katalog w tę i z powrotem, by znaleźć odpowiedni dworek dla siebie. Choć wybór nie był zbyt duży, każdy wydawał się być kusząca propozycją. W końcu zdecydował się:
- Czy ja w ogóle na to zasłużyłem? - dopytywał jeszcze pani Jadzi i w końcu wskazał palcem na Drittes Herrenhaus - ten wydaje się w porządku. Jak już się wprowadzę, może Pani wpaść na kawę.
-Pani Kochany, tu ma Pan klucz, a dokumenty to już listonosz dostarczy. Gdzieś mi się zawieruszyła pieczątka, którą oberhaupt mi zostawił. Wie Pan, teraz będę szukać godzinami, a za chwilę przerwa. - znów pokazała pełną "kolekcję" uzębienia.
Panie Kochanienki, jeszcze jednak sprawa. Dostałam informacje, że jakoś trza nazwać ten pałac po edelwajsku. To jak mam w dokumenty wpisać? Nie będzie przecież taki piękny dwór zwał sie "Trzecim".
- Joachim Cargalho • Stempel
- Graue Eminenz
- Posty: 5829
- Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Odbiór aktów własności
- Ale żeś mi Pani dała zadanie teraz - podrapał się po głowie - ja to raczej jestem słaby w nazwy - zaśmiał się. po czym dodał - w takim razie lepiej zagrzej wody na kawę. Trochę tu posiedzimy.

- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20846
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Odbiór aktów własności
A tej pieczątki, pomożesz Pan szukać? Jak tak, to najpierw kawa, herbata, mleko, kakao i dopiero później zaczniemy bawić się w szukano. - ząbki znów pokazały się w pełnej krasie.Joachim Cargalho pisze: ↑07 czerwca 2022, 11:27 - Ale żeś mi Pani dała zadanie teraz - podrapał się po głowie - ja to raczej jestem słaby w nazwy - zaśmiał się. po czym dodał - w takim razie lepiej zagrzej wody na kawę. Trochę tu posiedzimy.
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20846
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20846
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Odbiór aktów własności
Przypominam wszystkim zasłużonym obywatelom, że aby uzyskać prywatne włości od Kotliny Edelweiss wystarczy wybrać parcelę wraz z zabudowaniami, a oberhaupt przyzna Wam ją dla Waszych potomnych.
Na razie dokonał tego tylko Herr Joachim Cargalho stając się w sumie pierwszym właścicielem ziemskich w historii Edelweiss.
Taką możliwość ma jednak jeszcze cała "rzesza" innych obywateli.
@Joachim Cargalho
@Femme Mystere @Isabella Swann
@Piotr Romanow @Albert Fryderyk de Espada
Na razie dokonał tego tylko Herr Joachim Cargalho stając się w sumie pierwszym właścicielem ziemskich w historii Edelweiss.
Taką możliwość ma jednak jeszcze cała "rzesza" innych obywateli.
@Joachim Cargalho
@Femme Mystere @Isabella Swann
@Piotr Romanow @Albert Fryderyk de Espada
- Femme Mystere • Stempel
- Faktotum
- Posty: 4164
- Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Odbiór aktów własności
Sprawa trochę się przeciągnęła, mogę odebrać swój dworek?
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum

Prawa Faktotum


- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20846
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Odbiór aktów własności
- A Pani Kochanienka to w jakiej sprawie? - zapytała jak zawsze czujna pani Jadwiga. - Jak po dworek Pani Kochanienka przyszła? Pierwsze to dane osobowe i takie inne pozwolenia poproszę. Później to chyba muszę wiedzieć który sobie Pani Kochanienka wybrała, prawda. Oj chciałabym być wróżką, ale nie było mi dane... - zamyśliła się i wyciągnęła rekę po dowód osobisty.Femme Mystere pisze: ↑30 czerwca 2022, 15:39 Sprawa trochę się przeciągnęła, mogę odebrać swój dworek?
- No dobrze już dobrze, to który sobie Pani Kochanienka życzy, panno,oj przepraszam pani tak młodo wygląda. - Spojrzała z uznaniem na datę urodzenia Frau Augentrost i wyciagnęła katalog z dostępnymi dworkami.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość