Odbiór aktów własności

W tym miejscu załatwisz wszelkie sprawy związane z obywatelstwem. Składanie wniosków, zapomogi, inne nurtujące cię kwestię i pytania...
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odbiór aktów własności

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 22 lipca 2025, 09:28 Proponowałabym oddać pod młotek sarmatische Stille, gdyż właściciele nie za często nas odwiedzają. I nie płacą czynszu.
Chyba jeszcze aż tak bardzo nie zarósł. Mogę wysłać oficjalną oberhauptowską depeszę z zapytaniem kiedy skoszą trawniki, bo przeszkadzają sąsiadom? Czy zajęła by się Szanowna Pani przygotowaniem treści takiego dokumentu?
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5843
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odbiór aktów własności

Post autor: Joachim Cargalho »

Jako ambasador EDL w KS mogę przekazać wiadomość w odpowiednie miejsce!
Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Dziedzic
Posty: 1402
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odbiór aktów własności

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Heinz-Werner Grüner pisze: 22 lipca 2025, 09:26 Szanowne Obywatelki,
Szanowni Obywatele,
Drodzy Goście,

W związku z możliwością przyznania własnego lokum, w postaci dworku, na wyznaczonej przez siebie działce, zgodnie z OV No. 24/1922. Chciałbym serdecznie pogratulować możliwości ich uzyskania następującym obywatelom:

- Leszek Ebe-Grüner @Leszek Ebe-Grüner (brawo synu, wreszcie masz swój własny zakątek!)

- Jürgen Voller @Jürgen Voller

Możliwość postawienia dworku w Kotlinie Edelweiss uzyskali również obcokrajowcy:

- Czcigodny Helwetyk Romański @Helwetyk

- Herr Orjon Surma @Orjon Surma

- Hrabia Targersdorf Borisz @Targersdorf Borisz


oraz przypomnieć, że również ma taką mozliwość:

- Damiano Robingren @Damiano Robingren


Jest mi niezmiernie miło wyrazić wdzęczność, za to co do tej pory zrobiliście dla Kotliny Edelweiss. Czyńcie zatem honory i zapraszam po odbiór kluczy.

Jeśli tylko wyrażają Szanowni Panowie taką wolę to zachęcam. Lista parceli TUTAJ. Jeśli Szanowni nic nie znajdą dla siebie, lub w miejscowościach, w których niekoniecznie chcą zamieszkać to zaparszam do EdelBau, złożymy wniosek o rozbudowę dzielnic willowych.
I wtedy pojawia się magiczne pytanie:
To gdzie mapa, bym zobaczył jakie parcele są wolne? :D :E
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 4164
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odbiór aktów własności

Post autor: Femme Mystere »

22.07.1925 r. , Stadt Edelweiss
Do Ich Wysokości
Księcia Arkadiusza Maksymiliana
oraz Księżnej Fatimy Popow-Chojnackiej

Wasze Wysokości,
Z najwyższym szacunkiem pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za utrzymanie serdecznych relacji, które od lat łączą nasze kraje. Szczególnie cenimy sobie wyjątkowe stosunki, jakie łączą Heinza-Wernera Grünera z Księżną Fatimą – relację, która nie tylko przynosi im obojgu wiele satysfakcji, ale również stanowi filar wzajemnego zaufania i zrozumienia.

Z uznaniem przyjęliśmy deklarację Waszej gotowości do wsparcia w przypadku ewentualnego najazdu ze strony Voxlandu. Taka postawa jest dla nas nieoceniona i świadczy o głębokim poczuciu odpowiedzialności za pokój i stabilność w regionie.

Nie ukrywamy jednak, że z lekkim rozczarowaniem wspominamy brak reakcji podczas niespodziewanego wkroczenia wojsk kiriańskich na nasze terytorium. Być może uznali Państwo, że to jedynie pchły skaczące przez granicę – drobna niedogodność, którą można rozetrzeć jednym palcem. Niemniej jednak, dla nas była to sytuacja wymagająca nieco więcej niż tylko cierpliwego drapania się po karku.

Kotlina niezmiennie tęskni za obecnością Waszych Wysokości. Szczególnie widoczne jest to na terenie Państwa posiadłości, gdzie dziki bluszcz z coraz większą śmiałością oplata balustrady, a trawnik rozrasta się w sposób, który można by uznać za artystyczny, gdyby nie fakt, że skrywają się w nim już całe stada myszy.

Jeśli to kwestia sprzętowa, pragniemy poinformować, że jesteśmy gotowi udzielić dofinansowania na kosiarkę – jeśli miałoby to w jakikolwiek sposób przyspieszyć Państwa powrót.
Z wyrazami najwyższego szacunku i nadzieją na rychłe spotkanie,
Heinz-Werner Grüner
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5843
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odbiór aktów własności

Post autor: Joachim Cargalho »

Mnie się podoba! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 4164
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odbiór aktów własności

Post autor: Femme Mystere »

Wyrobiłam się trochę w pisaniu pism, miałam okazję poćwiczyć w czasie tygodnia bez Oberhaupta.
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odbiór aktów własności

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 22 lipca 2025, 09:58 Jako ambasador EDL w KS mogę przekazać wiadomość w odpowiednie miejsce!
Znakomicie! To ja tylko podstempluje. :P

Leszek Ebe-Grüner pisze: 22 lipca 2025, 10:06
Heinz-Werner Grüner pisze: 22 lipca 2025, 09:26 Szanowne Obywatelki,
Szanowni Obywatele,
Drodzy Goście,

W związku z możliwością przyznania własnego lokum, w postaci dworku, na wyznaczonej przez siebie działce, zgodnie z OV No. 24/1922. Chciałbym serdecznie pogratulować możliwości ich uzyskania następującym obywatelom:

- Leszek Ebe-Grüner @Leszek Ebe-Grüner (brawo synu, wreszcie masz swój własny zakątek!)

- Jürgen Voller @Jürgen Voller

Możliwość postawienia dworku w Kotlinie Edelweiss uzyskali również obcokrajowcy:

- Czcigodny Helwetyk Romański @Helwetyk

- Herr Orjon Surma @Orjon Surma

- Hrabia Targersdorf Borisz @Targersdorf Borisz


oraz przypomnieć, że również ma taką mozliwość:

- Damiano Robingren @Damiano Robingren


Jest mi niezmiernie miło wyrazić wdzęczność, za to co do tej pory zrobiliście dla Kotliny Edelweiss. Czyńcie zatem honory i zapraszam po odbiór kluczy.

Jeśli tylko wyrażają Szanowni Panowie taką wolę to zachęcam. Lista parceli TUTAJ. Jeśli Szanowni nic nie znajdą dla siebie, lub w miejscowościach, w których niekoniecznie chcą zamieszkać to zaparszam do EdelBau, złożymy wniosek o rozbudowę dzielnic willowych.
I wtedy pojawia się magiczne pytanie:
To gdzie mapa, bym zobaczył jakie parcele są wolne? :D :E
Plany miast winny znajdować się pod bannerem danego komitatu, jeśli nie tam, to w dziale danego komitatu też na pewno są. Jak potrzebujesz konkretów, to pomogę. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odbiór aktów własności

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 22 lipca 2025, 10:08
22.07.1925 r. , Stadt Edelweiss
Do Ich Wysokości
Księcia Arkadiusza Maksymiliana
oraz Księżnej Fatimy Popow-Chojnackiej

Wasze Wysokości,
Z najwyższym szacunkiem pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za utrzymanie serdecznych relacji, które od lat łączą nasze kraje. Szczególnie cenimy sobie wyjątkowe stosunki, jakie łączą Heinza-Wernera Grünera z Księżną Fatimą – relację, która nie tylko przynosi im obojgu wiele satysfakcji, ale również stanowi filar wzajemnego zaufania i zrozumienia.

Z uznaniem przyjęliśmy deklarację Waszej gotowości do wsparcia w przypadku ewentualnego najazdu ze strony Voxlandu. Taka postawa jest dla nas nieoceniona i świadczy o głębokim poczuciu odpowiedzialności za pokój i stabilność w regionie.

Nie ukrywamy jednak, że z lekkim rozczarowaniem wspominamy brak reakcji podczas niespodziewanego wkroczenia wojsk kiriańskich na nasze terytorium. Być może uznali Państwo, że to jedynie pchły skaczące przez granicę – drobna niedogodność, którą można rozetrzeć jednym palcem. Niemniej jednak, dla nas była to sytuacja wymagająca nieco więcej niż tylko cierpliwego drapania się po karku.

Kotlina niezmiennie tęskni za obecnością Waszych Wysokości. Szczególnie widoczne jest to na terenie Państwa posiadłości, gdzie dziki bluszcz z coraz większą śmiałością oplata balustrady, a trawnik rozrasta się w sposób, który można by uznać za artystyczny, gdyby nie fakt, że skrywają się w nim już całe stada myszy.

Jeśli to kwestia sprzętowa, pragniemy poinformować, że jesteśmy gotowi udzielić dofinansowania na kosiarkę – jeśli miałoby to w jakikolwiek sposób przyspieszyć Państwa powrót.
Z wyrazami najwyższego szacunku i nadzieją na rychłe spotkanie,
Heinz-Werner Grüner
Frau Faktotum całość dokumentu jest bardzo dobra. Proszę tylko o usunięcie trzeciego i czwartego akapitu. Nie chcę eskalować ponownie problemów voxlandzkich, tym bardziej, że nie dotyczy to bezpośredniej realcji na linii Sarmacja-Edelweiss. Reszta jest w pytę.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 4164
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odbiór aktów własności

Post autor: Femme Mystere »

22.07.1925 r. , Stadt Edelweiss
Do Ich Wysokości
Księcia Arkadiusza Maksymiliana
oraz Księżnej Fatimy Popow-Chojnackiej

Wasze Wysokości,
Z najwyższym szacunkiem pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za utrzymanie serdecznych relacji, które od lat łączą nasze kraje. Szczególnie cenimy sobie wyjątkowe stosunki, jakie łączą Heinza-Wernera Grünera z Księżną Fatimą – relację, która nie tylko przynosi im obojgu wiele satysfakcji, ale również stanowi filar wzajemnego zaufania i zrozumienia.

Z uznaniem przyjęliśmy deklarację Waszej gotowości do wsparcia w przypadku ewentualnego najazdu ze strony Voxlandu. Taka postawa jest dla nas nieoceniona i świadczy o głębokim poczuciu odpowiedzialności za pokój i stabilność w regionie.

Nie ukrywamy jednak, że z lekkim rozczarowaniem wspominamy brak reakcji podczas niespodziewanego wkroczenia wojsk kiriańskich na nasze terytorium. Być może uznali Państwo, że to jedynie pchły skaczące przez granicę – drobna niedogodność, którą można rozetrzeć jednym palcem. Niemniej jednak, dla nas była to sytuacja wymagająca nieco więcej niż tylko cierpliwego drapania się po karku.


Kotlina niezmiennie tęskni za obecnością Waszych Wysokości. Szczególnie widoczne jest to na terenie Państwa posiadłości, gdzie dziki bluszcz z coraz większą śmiałością oplata balustrady, a trawnik rozrasta się w sposób, który można by uznać za artystyczny, gdyby nie fakt, że skrywają się w nim już całe stada myszy.

Jeśli to kwestia sprzętowa, pragniemy poinformować, że jesteśmy gotowi udzielić dofinansowania na kosiarkę – jeśli miałoby to w jakikolwiek sposób przyspieszyć Państwa powrót.
Z wyrazami najwyższego szacunku i nadzieją na rychłe spotkanie,
Heinz-Werner Grüner
Proszę bardzo!
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odbiór aktów własności

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Wielkie dzięki! :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Departament Obywatelski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość