List Akredytacyjny

W tym miejscu wszyscy dyplomaci zagraniczni mogą składac prośby, wnioski, zażalenia i inne nie cierpiące zwłoki zapytania.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Antoni
Posty: 11
Rejestracja: 27 października 2023, 13:38

List Akredytacyjny

Post autor: Antoni »

Wasza Ekscelencjo Oberhaupcie,


pragnę przekazać informację, iż postanowieniem Jego Książęcej Mości Arkadiusza Maksymiliana, Księcia Sarmacji, z dnia 27 października 2023 r. zostałem powołany do pełnienia roli szefa misji dyplomatycznej w Kotlinie Edelweiss. W imieniu Jego Książęcej Mości przesyłam załączony List Akredytacyjny.

W związku z powyższym wyrażam wielką nadzieję, że akredytacja mojej osoby przebiegnie pomyślnie i już wkrótce będę miał możliwość oficjalnie rozpocząć pełnienie swojej roli i przyczynić się do jeszcze większego pogłębiania przyjaźni edelwajsko-sarmackiej.

Z wyrazami najwyższego uznania
(—) Antoni Kacper Burbon-Conti


Obrazek

Kliknij, żeby przejść do pełnej treści dokumentu.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti

Były Ambasador Księstwa Sarmacji
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: List Akredytacyjny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek



Wasza Ekscelencjo,

Serdecznie dziękuję za przekazaniem listu. Bardzo miło mi gościć na naszych ziemiach tak doświadczonego dyplomatę. Bardzo cenię Pańskie dokonania oraz pracę w życie codzienne na rzecz Księstwa. W chwilach kryzysowych na pewno zaprzyjaźniony z nami naród sarmacki może zawsze na Diuka liczyć. Mam nadzieję, że współpraca pomiędy naszymi nacjami nadal będzie się zacieśniała z Pańską pomocą.
Agreement oczywiście przyjmuje i nie ma innej możliwości jak pozytywne uznanie Pańskiej osoby.
Życzę wielu przyjemnych chwil i samospełnienia w realizacji z mieszkańcami Kotliny Edelweiss.


Stadt Edelweiss, dn. 29 października 1923 r.

ObrazekObrazek
DW: @Antoni - ranga Ambasadora Księstwa Sarmacji została nadana.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Antoni
Posty: 11
Rejestracja: 27 października 2023, 13:38

Re: List Akredytacyjny

Post autor: Antoni »

Wasza Ekscelencjo!

Pięknie dziękuję za tak uprzejme przywitanie i przyjęcie mojej skromnej osoby jako Ambasadora Księstwa Sarmacji w Kotlinie Edelweiss.

Głęboko wierzę w to, że już wkrótce owoce mojej pracy i naszej współpracy będzie można dostrzec w relacjach pomiędzy naszymi Ojczyznami.

Mimo że nie miałem jeszcze okazji na dobre zadomowić się w naszej placówce dyplomatycznej, to i tak chciałbym już teraz zaprosić Waszą Ekscelencję na wizytę w Ambasadzie, abyśmy mogli nieco bliżej nakreślić kierunki współpracy sarmacko-edelwajskiej przy kolacji przyrządzonej z naszych regionalnych produktów i butelce najszlachetniejszego bursztynowego trunku z winnic na granicy Gór Kocich położonych w Starosarmacji.
Z wyrazami szacunku
(—) Antoni Kacper Burbon-Conti
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti

Były Ambasador Księstwa Sarmacji
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: List Akredytacyjny

Post autor: Joachim Cargalho »

Że też wcześniej nie miałem okazji przywitać Szanownego Pana w tej jakże zaszczytnej roli.

W naszych uprzednich kontaktach, Herr Burbon-Conti wyróżniał się przyjacielskim podejściem do naszej społeczności, a przede wszystkim jakże mocno doceniał nasze zaangażowanie w inicjatywach organizowanych przez jego rodaków. Zdecydowanie, człowiek dialogu.

Wszystkie te okoliczności dają nam nadzieję, że nowy Ambasador Sarmacji choć trochę zbliży się do jakości jaką oferował nam @Konrad Einsleider vH.

Powodzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: List Akredytacyjny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 14 listopada 2023, 07:51 Że też wcześniej nie miałem okazji przywitać Szanownego Pana w tej jakże zaszczytnej roli.

W naszych uprzednich kontaktach, Herr Burbon-Conti wyróżniał się przyjacielskim podejściem do naszej społeczności, a przede wszystkim jakże mocno doceniał nasze zaangażowanie w inicjatywach organizowanych przez jego rodaków. Zdecydowanie, człowiek dialogu.

Wszystkie te okoliczności dają nam nadzieję, że nowy Ambasador Sarmacji choć trochę zbliży się do jakości jaką oferował nam @Konrad Einsleider vH.

Powodzenia.
Z wielkim smutkiem żegnaliśmy JE Einsleidera, ale chyba z jeszcze większą radością witamy JE Burbon-Contiego. To dyplomata jakich ostatnio mało w mikroświecie. Doceńmy zatem gest JKM Arkadiusza.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Antoni
Posty: 11
Rejestracja: 27 października 2023, 13:38

Re: List Akredytacyjny

Post autor: Antoni »

Joachim Cargalho pisze: 14 listopada 2023, 07:51 Że też wcześniej nie miałem okazji przywitać Szanownego Pana w tej jakże zaszczytnej roli.

W naszych uprzednich kontaktach, Herr Burbon-Conti wyróżniał się przyjacielskim podejściem do naszej społeczności, a przede wszystkim jakże mocno doceniał nasze zaangażowanie w inicjatywach organizowanych przez jego rodaków. Zdecydowanie, człowiek dialogu.

Wszystkie te okoliczności dają nam nadzieję, że nowy Ambasador Sarmacji choć trochę zbliży się do jakości jaką oferował nam @Konrad Einsleider vH.

Powodzenia.
Szanowny Panie,

jakże dziękuję za to prze-miłe powitanie! Cieszę się, że jestem tak dobrze postrzegany wśród edelwajskiej społeczności i, co ważniejsze, będzie mogło to owocować naszą wspaniałą dalszą współpracą przynoszącą dalsze zacieśnianie więzi naszych Ojczyzn.

Proszę również pamiętać, Szanowny Panie, że siedziba sarmackiej Ambasady jest otwarta nie tylko dla potrzeb sarmackich obywateli, ale również mogą z niej korzystać edelwajskie persony — bardzo chętnie podejmę wszystkich na rozmowę i poczęstuję sarmackimi przysmakami. Jestem otwarty na dialog!

Zatem — mam nadzieję, do zobaczenia!

Pozdrawiam serdecznie!
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti

Były Ambasador Księstwa Sarmacji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Departament Dyplomatyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości