Propozycja współpracy. Traktat o Wzajemnym Uznaniu i Współpracy pomiędzy Królestwem Skarlandu a Kotliną Edelweiss
Regulamin forum
- Juan de la Cerda • Stempel
- Posty: 142
- Rejestracja: 22 czerwca 2025, 18:43
-
ODZNACZENIA
Re: Propozycja współpracy. Traktat o Wzajemnym Uznaniu i Współpracy pomiędzy Królestwem Skarlandu a Kotliną Edelweiss
Chciałem tylko zapewnić, że o sprawie i Edlach nie zapomniałem. Mam ostatnio trochę realiozy i nie chce mi odpuścić skubana. Bądźcie pewni kochani, że mam was i sprawę naszej współpracy w myślach i sercu i jak tylko czas pozwoli wszystko ogarnę !


(+) El mas reverend Juan de la Cerda, Siervo de los Siervos de Dios, Patriarca de la Iglesia Rotriana del Patriarcado de Valencia, Obispo Universal etc.
Królestwo Skarlandu
- Jürgen Voller • Stempel
- Prinz von Persien
- Posty: 655
- Rejestracja: 17 lipca 2023, 17:23
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Propozycja współpracy. Traktat o Wzajemnym Uznaniu i Współpracy pomiędzy Królestwem Skarlandu a Kotliną Edelweiss
Powodzenia, bo realioza ciężka sprawa! 
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20872
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Propozycja współpracy. Traktat o Wzajemnym Uznaniu i Współpracy pomiędzy Królestwem Skarlandu a Kotliną Edelweiss
W razie czego w Lwiej Aptece mamy na to sporo lekarstw. W ostateczności służymy w Szpitalu Krankenhaus...Juan de la Cerda pisze: ↑03 sierpnia 2025, 20:04 Chciałem tylko zapewnić, że o sprawie i Edlach nie zapomniałem. Mam ostatnio trochę realiozy i nie chce mi odpuścić skubana. Bądźcie pewni kochani, że mam was i sprawę naszej współpracy w myślach i sercu i jak tylko czas pozwoli wszystko ogarnę !![]()
![]()
![]()
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20872
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Propozycja współpracy. Traktat o Wzajemnym Uznaniu i Współpracy pomiędzy Królestwem Skarlandu a Kotliną Edelweiss
Herr @Juan de la Cerda jak wygląda obecnie sytuacja "dopieszczania traktatu? Żeby nie było, nie poganiam. Zwyczajnie wracam do v-żywych po zjeździe mikronautów i ustalam czym się zajmowaliśmy. 
A propos, w celu dopięcia szczegółów, proszę dołączać "do wiadomości" także Szefa Departamentu Dyplomatycznego Kotliny Edelweiss @Joachim Cargalho. Wiekszość ustaleń musi przechodzić przez jego biurko.
A propos, w celu dopięcia szczegółów, proszę dołączać "do wiadomości" także Szefa Departamentu Dyplomatycznego Kotliny Edelweiss @Joachim Cargalho. Wiekszość ustaleń musi przechodzić przez jego biurko.
- Juan de la Cerda • Stempel
- Posty: 142
- Rejestracja: 22 czerwca 2025, 18:43
-
ODZNACZENIA
Re: Propozycja współpracy. Traktat o Wzajemnym Uznaniu i Współpracy pomiędzy Królestwem Skarlandu a Kotliną Edelweiss
Oczywiście Wasza Ekscelencji @Heinz-Werner Grüner, przepraszam za zwłokę mam ostatnio spory problem z realiozą.
Udało mi się usiąść i dodać pewne zapisy do traktatu, proszę o wyrażenie waszej opinii.
Rozmawiałem z JKM @Norbert de Catalan i jeśli chodzi o konkretne współprace i akcje militarne te będą wymagać osobnych postanowień i umów, ale Skarland jest w stu procentach gotowy bronić Edelweiss przed potencjalnym zagrożeniem suwerenności, trzeba mieć oczywiście również na względzie fakt różnic w okresach w jakich nasze kraje są osadzone. @Joachim Cargalho

Udało mi się usiąść i dodać pewne zapisy do traktatu, proszę o wyrażenie waszej opinii.
Rozmawiałem z JKM @Norbert de Catalan i jeśli chodzi o konkretne współprace i akcje militarne te będą wymagać osobnych postanowień i umów, ale Skarland jest w stu procentach gotowy bronić Edelweiss przed potencjalnym zagrożeniem suwerenności, trzeba mieć oczywiście również na względzie fakt różnic w okresach w jakich nasze kraje są osadzone. @Joachim Cargalho


(+) El mas reverend Juan de la Cerda, Siervo de los Siervos de Dios, Patriarca de la Iglesia Rotriana del Patriarcado de Valencia, Obispo Universal etc.
Królestwo Skarlandu
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20872
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Propozycja współpracy. Traktat o Wzajemnym Uznaniu i Współpracy pomiędzy Królestwem Skarlandu a Kotliną Edelweiss
Na pierwszy rzut oka wszystko o czym pisaliśmy znajduje się w ramach traktatu. Jest to jeden z niewielu "dopasowanych" traktatów jakie widziałem. Przez to nawet jeśli coś zostało pominiete zwyczajnie mi się podoba. Kwestie zawarte w ostatnich Artykułach są bardzo ważne, szczególnie dla takiego codziennego bytowania obu narodów.
Postaram się, zarówno ze strony gospodarczej (czytaj Die Karawane), ale i militarnej przygotować się merytorycznie. W wojskowości widzę miejsce dla Legionu Skarladzkiego(pomału tworzą się u nas takie jednostki a'la realna Legia Cudzoziemska), wspomnianego przez Herr Vollera...
Nie mniej nasuwa mi się pomysł by Herr @Ronon Dex przygotował pułk do naszych realiów czasowych. Skarland tylko dostosowałby jego rodzaj, a w ramach współpracy militarnej, w naszej przestrzeni czasowej, wykorzystywał jako "oddiał skarladzki" z dowództem własnie od Was.
@Joachim Cargalho jakieś uwagi jako Szef Departamentu Dyplomatycznego?
Postaram się, zarówno ze strony gospodarczej (czytaj Die Karawane), ale i militarnej przygotować się merytorycznie. W wojskowości widzę miejsce dla Legionu Skarladzkiego(pomału tworzą się u nas takie jednostki a'la realna Legia Cudzoziemska), wspomnianego przez Herr Vollera...
Nie mniej nasuwa mi się pomysł by Herr @Ronon Dex przygotował pułk do naszych realiów czasowych. Skarland tylko dostosowałby jego rodzaj, a w ramach współpracy militarnej, w naszej przestrzeni czasowej, wykorzystywał jako "oddiał skarladzki" z dowództem własnie od Was.
@Joachim Cargalho jakieś uwagi jako Szef Departamentu Dyplomatycznego?
- Joachim Cargalho • Stempel
- Graue Eminenz
- Posty: 5840
- Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Propozycja współpracy. Traktat o Wzajemnym Uznaniu i Współpracy pomiędzy Królestwem Skarlandu a Kotliną Edelweiss
Podoba mi się, ze zostały ujęte nasze wcześniejsze spostrzeżenia. Jak dla mnie, traktat jest przygotowany bardzo dobrze. Nie widzę miejsca, na jakieś wątpliwości. Mam nadzieję, że Skarland utrzyma swoją aktywność i będziemy mogli wzajemnie korzystać z dobrodziejstw jakie zostały opisane w powyższym dokumencie.

- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20872
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Propozycja współpracy. Traktat o Wzajemnym Uznaniu i Współpracy pomiędzy Królestwem Skarlandu a Kotliną Edelweiss
Skoro Szef DD nie widzi przeciwskazań, to ja tytm bardziej. Strona Kotliny Edelweiss jest w stanie ratyfikować traktat w takiej formie. @Juan de la Cerda
- Juan de la Cerda • Stempel
- Posty: 142
- Rejestracja: 22 czerwca 2025, 18:43
-
ODZNACZENIA
Re: Propozycja współpracy. Traktat o Wzajemnym Uznaniu i Współpracy pomiędzy Królestwem Skarlandu a Kotliną Edelweiss
Król dużo bardziej będzie się orientował w sprawach wojskowości z pewnością ode mnie i wszelkimi możliwościami @Norbert de Catalan.
Bardzo mnie to cieszy, że traktat i jego forma podoba się Edlom, przekażę ostateczną wersję królowi Skralndu i będziemy gotowi na podpisanie traktatu
Obiecuję, że moja aktywność z pewnością z czasem się poprawi
Bardzo mnie to cieszy, że traktat i jego forma podoba się Edlom, przekażę ostateczną wersję królowi Skralndu i będziemy gotowi na podpisanie traktatu
Obiecuję, że moja aktywność z pewnością z czasem się poprawi

(+) El mas reverend Juan de la Cerda, Siervo de los Siervos de Dios, Patriarca de la Iglesia Rotriana del Patriarcado de Valencia, Obispo Universal etc.
Królestwo Skarlandu
- Albert Fryderyk de Espada • Stempel
- Faktotum
- Posty: 2926
- Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
- Lokalizacja: Glänzberg
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Propozycja współpracy. Traktat o Wzajemnym Uznaniu i Współpracy pomiędzy Królestwem Skarlandu a Kotliną Edelweiss
To teraz wypadałoby zorganizować jakąś oficjalną wizytę, czy to jego moście z Skarlandu w Edelweiss czy też vice versa.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
