Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Służba w Edelweiss Streitkräfte, czyli Siłach Zbrojnych Edelweiss jest obowiązkowa dla każdego obywatela, niezależnie od płci. Kobiety, co prawda nie muszą przechodzić aż tak rygorystycznych testów wydolnościowych i intelektualnych jak mężczyźni, ale również muszą odbyć stosowny kurs obronny. A koszary to właśnie miejsce gdzie to się dokona.
Awatar użytkownika
Roman Schädel Stempel
Posty: 579
Rejestracja: 07 października 2022, 08:44
Lokalizacja: Bishofsvilla w Stadt Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Roman Schädel »

Tęskniłem za Edelweiss. Bardzo.
(-) ks. bp bsmt. Roman Schädel

Superintendent Generalny Kościoła Ewangelicznego w Edelweiss
Senior Diecezji Wolkenbadzkiej Kościoła Powszechnego Pollinu
Bootsmannmatt EFF
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1495
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

No dobrze, nie wiem do końca jak tam się mają sprawy w Edelweiss Landstreitkräfte i nie wiem czy Herr @Piotr Romanow miał jakieś długofalowe plany więc ciężko mi stwierdzić czy jest obecnie coś ważnego do zrobienia.

W razie czego mam jeden pomysł z tyłu głowy ale będę musiał wpierw omówić go z Oberhauptem @Heinz-Werner Grüner i jeżeli się uda to może znajdzie się jakieś zajęcie.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 718
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Ronon Dex »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 27 kwietnia 2023, 22:27 No dobrze, nie wiem do końca jak tam się mają sprawy w Edelweiss Landstreitkräfte i nie wiem czy Herr @Piotr Romanow miał jakieś długofalowe plany więc ciężko mi stwierdzić czy jest obecnie coś ważnego do zrobienia.
Jest do zrobienia wiele rzeczy... miałem się paroma sprawami zająć (są rozgrzebane na dysku), ale dopiero wracam do mikronacyjnego życia po ataku realiozy (która jeszcze raz zaatakuje na dwa tygodnie w drugiej połowie maja... Oberhaupt zna realowo-komiczny i całkiem "militarny" powód tej przerwy), jednak by to zrobić to Oberhaupt musi jeszcze sfinalizować pewne zakulisowe ustalenia, by formalności stało się zadość.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze: 28 kwietnia 2023, 05:56
Albert Fryderyk de Espada pisze: 27 kwietnia 2023, 22:27 No dobrze, nie wiem do końca jak tam się mają sprawy w Edelweiss Landstreitkräfte i nie wiem czy Herr @Piotr Romanow miał jakieś długofalowe plany więc ciężko mi stwierdzić czy jest obecnie coś ważnego do zrobienia.
Jest do zrobienia wiele rzeczy... miałem się paroma sprawami zająć (są rozgrzebane na dysku), ale dopiero wracam do mikronacyjnego życia po ataku realiozy (która jeszcze raz zaatakuje na dwa tygodnie w drugiej połowie maja... Oberhaupt zna realowo-komiczny i całkiem "militarny" powód tej przerwy), jednak by to zrobić to Oberhaupt musi jeszcze sfinalizować pewne zakulisowe ustalenia, by formalności stało się zadość.
Tak. Nastąpi to własnie dzisiaj. Realna skleroza daje się we znaki. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1495
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

No niestety w żadne szersze plany nie jestem wtajemniczony więc ciężko mi rozdysponowywać jakieś potencjalne zadania.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Uroczyta zbiórka w koszarach - awanse (15 marca 1923)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 28 kwietnia 2023, 11:49 No niestety w żadne szersze plany nie jestem wtajemniczony więc ciężko mi rozdysponowywać jakieś potencjalne zadania.
Tu chodzi tylko i wyłącznie o zlecenie zadania dla gefreitera Schadela. Reszta nie ma znaczenia.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Koszary Wojskowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość