Propozycja współpracy

Jak każde szanujace się państwo, także i Edelweiss posiada oddziały zbrojne, by bronić swojego terytorium. To właśnie poniżej znajdziesz wszelkie informacje w sferze wojskowości.

Moderatorzy: Albert Fryderyk de Espada, Ronon Dex, Piotr Romanow

Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1488
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Propozycja współpracy

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Witam bardzo serdecznie Oberhaupta @Heinz-Werner Grüner oraz wszystkich zainteresowanych.

Widząc dość żywo aktywną dyskusję na temat lotnictwa, stwierdziłem że i ja zaoferuję swoją pomoc.
Panu @Ronon Dex co prawda nie dorównuję ale widząc okazję jaką jest formowanie i rozwijanie dopiero co powstałych Sił Zbrojnych Edelweiss uznałem że skoro mojej firmie Atlas Monërskap wiedzie się jak wiedzie w Muratyce, pomyślałem żeby pchnąć interes na rynek międzynarodowy.

Co możemy zaoferować ? Przede wszystkim pomoc Państwowej Wytwórni Uzbrojenia ze strony Malorian Armaments Manufacture które ostatnio wypuściło serię bardzo udanych pistoletów Malorian P08 które moim zdaniem idealnie wpasowują się w klimat.
Dodatkowo firma Atlas Aeronautic z chęcią służy pomocą gdyby władze Edelweiss zechciałby rozwinąć swoją flotę lotniczą, nie mówię tu o Siłach Powietrznych ale na zamówienie możemy zrealizować jakiś projekt samolotu który wpasuje się w klimat epoki.
O STAR Labs wypowiedziałem się przy okazji innej dyskusji ale instytut badawczy z chęcią będzie służył pomocą.

Polecam się bardzo serdecznie i w razie pytań służę pomocą.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Propozycja współpracy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Dziękuję bardzo za Pańską propozycję. Z racji tego, że ja niespecjalnie znam się na wojskowości to każda pomoc na pewno byłaby czymś dobitnie potrzebnym. W tym wypadku chciałbym jednak najpierw zaciągnąć rady Herr Dex'a, bo kupowanie dla samego kupowania nie powinno mieć większego sensu. Jednakże przede wszystkim chciałbym wiedzieć jak Szanowny Pan wyobraża sobie pomoc MAM w zakresie SR? Czy chodzi o projekty, dostawy czy jeszcze coś innego?
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1488
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Propozycja współpracy

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Osobiście Atlas Monerskap który prowadzę zajmuję się szeroko pojętą produkcją sprzętu wojskowego i cywilnego, broń, samoloty i inne pojazdy mechaniczne.
Mogę zaoferować pomoc w tworzeniu wykazów uzbrojenia i sprzętu dla wojska.
Z pomocą STAR Labs możemy prowadzić badania i projekty nad nowymi maszynami.
Możemy w Rządowych Wytwórniach Uzbrojenia produkować broń na licencji firmy Malorian lub otworzyć w Edelweiss własną fabrykę. To samo może się tyczyć Fabryki Naziemnych i Podziemnych Pojazdów prowadzoną przez pana @Leszek Ebe-Grüner.

Słowem podsumowania służę pomocą jeżeli chodzi o produkcję i opisywanie wyposażenie Sił Zbrojonych gdyż samo zarządzanie i organizowanie wojska zdecydowanie powierzyłbym panu @Ronon Dex który już udowadniał w przeszłości że zna się na tym jak mało kto.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Propozycja współpracy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ok. Dziekuję za informację. Na pewno będę miał to na uwadzę. Chciałbym jednak najpierw wiedzieć na ile zaangażuje się Herr Ronon.
Co do już ewentualnej współpracy to oczywiście skłaniałbym się raczej na produkcję licencyjną, niż zakładanie kolejnych fabryk, w takiej małej społeczności...:)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 699
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Propozycja współpracy

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze: 17 marca 2022, 13:27 Chciałbym jednak najpierw wiedzieć na ile zaangażuje się Herr Ronon.
Na tyle ile ma czas... powiedzmy (realnie) na poziomie kilkunastu postów miesięcznie.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Propozycja współpracy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze: 18 marca 2022, 20:24
Heinz-Werner Grüner pisze: 17 marca 2022, 13:27 Chciałbym jednak najpierw wiedzieć na ile zaangażuje się Herr Ronon.
Na tyle ile ma czas... powiedzmy (realnie) na poziomie kilkunastu postów miesięcznie.
Jasne, tu chodzi o to, że jesteś "uznanym i cenionym diamentem" w swojej koronnej dziedzinie. Sprawa tyczy w czym jesteś w stanie pomóc, wtedy resztę chłopaki będą próbowali ogarniać.
Dla mnie priorytetem jest "skrojenie" armii na wymiar oraz pomoc w samolotowym klimacie.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 699
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Propozycja współpracy

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze: 18 marca 2022, 20:46 Sprawa tyczy w czym jesteś w stanie pomóc, wtedy resztę chłopaki będą próbowali ogarniać.
Dla mnie priorytetem jest "skrojenie" armii na wymiar oraz pomoc w samolotowym klimacie.
Oczywiście pomogę, przy czym raczej liczcie na moją aktywność w weekendy, w tygodniu bywa różnie.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Propozycja współpracy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze: 19 marca 2022, 07:28
Heinz-Werner Grüner pisze: 18 marca 2022, 20:46 Sprawa tyczy w czym jesteś w stanie pomóc, wtedy resztę chłopaki będą próbowali ogarniać.
Dla mnie priorytetem jest "skrojenie" armii na wymiar oraz pomoc w samolotowym klimacie.
Oczywiście pomogę, przy czym raczej liczcie na moją aktywność w weekendy, w tygodniu bywa różnie.
Tak, znany mi jest tryb pracy Szanownego. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 699
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Propozycja współpracy

Post autor: Ronon Dex »

Jednak w tygodniu postaram się opracować struktury pierszego pułku piechoty.
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1488
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Propozycja współpracy

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Jeżeli pan @Ronon Dex chce podjąć się formowania i tworzenia struktur armii, to ja wraz z panem @Leszek Ebe-Grüner możemy zająć się organizowaniem wykazów uzbrojenia i sprzętu dla wojska.
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siły Zbrojne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość