Od zera do Maulwurfa!

Jak każde szanujace się państwo, także i Edelweiss posiada oddziały zbrojne, by bronić swojego terytorium. To właśnie poniżej znajdziesz wszelkie informacje w sferze wojskowości.

Moderatorzy: Ronon Dex, Piotr Romanow, Albert Fryderyk de Espada

Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Od zera do Maulwurfa!

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Mianowcie tak. Do pojazdów potrzebujemy żołnierzy. No i piechota jest. Jednak będziemy potrzebowali dla nich szkoleń do pojazdów których tu zaproponuje:

Proponowałbym iść tą drogą:

stworzenie planu samochodu pancernego>wyszkolenie żołnierzy do obsługi samochodu pancernego(mechanik, kierowca i dowódca-strzelec)>rozpoczęcie budowy samochodu pancernego>powstanie prototypu i jego przetestowanie>po udanych testach produkcja seryjna i planowanie pierwszego pojazdu podziemnego ,,Maulwurf">rozpoczęcie budowy prototypu ,,Maulwurf">wyszkolenie specjalnej załogi(Świdrowy, mechanik, kierowca, dowódca i strzelec)>Skończenie budowy prototypu ,,Maulwurf" i rozpoczęcie testów>Po zdaniu testów, rozpoczęcie produkcji seryjnej ,,Maulwurfów".

Wiem trochę jest tych działań, ale zobaczycie potem że będą tego efekty!
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Od zera do Maulwurfa!

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

1.To super! Mamy 10 ciężarówek z MAW.
2.Samochody Pancerne będą, ponieważ jak pisałem nie będę na dzień dobry wprowadzał tych pojazdów podziemnych i napisałem nawet tam plan, który tak średnio czytałeś ojcze... Pozwól mi swój plan wdrożyć do rozwoju wojska...
3.Jeszcze nie mam planów, a ty chcesz dużych szczegółów... Na spokojnie i tak w najbliższym czasie się na nich skupiać nie będę, bo pierw są fabryka, motocykle i samochody pancerne przed tym.
4.No to można połączyć te 10 ciężarówek z MAW z nowymi motocyklami, które powstaną w fabryce.

I właśnie z powodu deficytu ludzkiego chciałbym jednak by nie było jedynie wyposażenie w ciężarówki... Znaczy może jak najbardziej, ale wtedy pomysły.... I same ciężarówki.... Nie tak widzę te wojsko...
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Od zera do Maulwurfa!

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Przegadane gdzie indziej...
Efekt:
Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siły Zbrojne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość