Landing page dla wojska

Jak każde szanujace się państwo, także i Edelweiss posiada oddziały zbrojne, by bronić swojego terytorium. To właśnie poniżej znajdziesz wszelkie informacje w sferze wojskowości.

Moderatorzy: Albert Fryderyk de Espada, Ronon Dex, Piotr Romanow

Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Landing page dla wojska

Post autor: Femme Mystere »

Moi Drodzy Panowie, a przede wszystkim @Ronon Dex @Albert Fryderyk de Espada @Piotr Romanow @Heinz-Werner Grüner @Joachim Cargalho

Edeliebe za nami, więc zgodnie z zapowiedziami, chciałabym stworzyć stronę internetową, tzn. landing page dla naszego edelweisskiego wojska.

Strona ma służyć przede wszystkim WAM, a poza tym również nowym osobom, które zainteresują się waszą pracą i chciałyby dołączyć, podzielić się swoimi przemyśleniami/doświadczeniami/wiedzą.

Ponieważ to WY jesteście naszą wojskową drużyną A, chciałabym konsultować z wami potrzeby i przebieg budowania tej strony. Zatem napiszcie, co chcielibyście zamieścić na stronie, co ułatwiłoby wam pracę ect. ect.

Jeśli chodzi o podstawowe założenia naszej strony dla wojska, to z pewnością będzie utrzymana w stylu retro. Grafiki w sepii, stylizowane na wojsko okresu międzywojennego/2 wojny światowej.

Wykonanie ładnych materiałów filmowych, dźwiękowych i graficznych po mojej stronie! Wy piszcie tylko to, co chcielibyście widzieć na stronie, a ja postaram się to wykonać, częściowo swoimi siłami, a częściowo wspomagając się wsparciem naszych Edli i przyjaciół zagranicznych.

Moja wizja strony jest taka:

1. Chciałabym na górze strony zamieścić jakiś ciekawie zmontowany filmik, prezentujący posklejane fragmenty filmów retro, przede wszystkim widziałabym jakieś przeloty samolotów wojskowych, defiladę wojskową, czołgi i nasze własne maszyny, takie jak Maulwurf. Ewentualnie można osobno zrobić filmiki dla różnych rodzajów wojsk oraz FBUM. Mam nadzieję, że głosu lektora użyczy nasz @Krzysztof Windsor .
2. Chciałabym zaprezentować grafikę, która w jasny sposób pokaże podział naszych wojsk oraz stylowo przerobione wizerunki naszych dowódców. Może w formie drzewka.
3. Następnie chciałabym zaprezentować w jakiś ciekawy sposób życie fabularne wojska. Może fragment opowiadania dot. życia w koszarach? Wyjazdy na warty? Może spis obecnych wojskowych?
4. Wyciąg z forum z kilkoma najnowszymi postami.
5. Przekierowanie na home page.

Czekam na wasze opinie, nawet najkrytyczniejsze! :D
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Landing page dla wojska

Post autor: Joachim Cargalho »

Heinz-Werner Grüner pisze: 16 lipca 2023, 19:11 Ja chyba nie w temacie... Strzelnica, czyli apka do strzelania? Jak tak to biorę w ciemno i płacę w pln, klubekach czy czym tam zechcesz! :D
Chodzi o pierwszy zamysł logo dla armii, Ciapo! :D
@Sophie, jestem przekonany, że wszelkie pomysły są mile widziane.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Landing page dla wojska

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 17 lipca 2023, 22:08
Heinz-Werner Grüner pisze: 16 lipca 2023, 19:11 Ja chyba nie w temacie... Strzelnica, czyli apka do strzelania? Jak tak to biorę w ciemno i płacę w pln, klubekach czy czym tam zechcesz! :D
Chodzi o pierwszy zamysł logo dla armii, Ciapo! :D
@Sophie, jestem przekonany, że wszelkie pomysły są mile widziane.
Ciapo, ciapo... brzmi jak capo - capo di tutti capi. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siły Zbrojne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości