Nagły telefon

Krajowa Agencja Rolna
Awatar użytkownika
Jürgen Voller Stempel
Posty: 142
Rejestracja: 17 lipca 2023, 17:23

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Nagły telefon

Post autor: Jürgen Voller »

Doktorowi Vollerowi bardzo się śpieszyło do wzięcia udziału w akcji związanej z mostem , ale dał radę w ostatnim momencie jeszcze zadzwonić do @Femme Mystere 😚

- Mówi doktor Jürgen Voller.
Proszę mnie szybko połączyć z panią Femme Mystery.
- W jakiej sprawie?
- Jestem byłym oficerem frontowym armii cesarza Wilhelma II. Po zmniejszeniu stanu osobowego naszej armii przez zwycięską Ententę do minimalnego stanu osobowego, jako wykształcony na uniwersytecie w Tybindze historyk i archeolog, zostałem zredukowany i szukam nowego zajęcia.

Zdobyłem duże doświadczenie bojowe na froncie i myślę, że czołgi to broń , która zmieni losy przyszłej wojny.

Kiedy mogę się z panią spotkać?
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Nagły telefon

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pssst... Pani "Femme Mystere" to pseudonim Pani Lieselotte Augentrost. - podpowiedział wiatr dochodzący z pobliskiego pola...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Nagły telefon

Post autor: Femme Mystere »

- Herr @Jürgen Voller . Zapraszam na spotkanie w SLB Joachim. Będę Pana oczekiwać w moim gabinecie. Do zobaczenia. - Lieselotte odparła szybko. Takie rozmowy nie powinny byc prowadzone przez telefon, dlatego właśnie wolała spotkac się z rzeczonym Herrem twarzą w twarz.

Obrazek
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nationale Landwirtschaftsagentur”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości