Cela nr 1

Strefa zamknięta dla zwykłych obywateli. Za tymi kratami są już tylko cele...
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Cela nr 1

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

@Paul Szmal

Jeśli tylko zechcesz to zapraszam do kilku chwil odpoczynku.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Paul Szmal
Więzień
Posty: 39
Rejestracja: 18 lipca 2023, 19:54

Re: Cela nr 1

Post autor: Paul Szmal »

Co ta psina robi w mojej celi? Proszę ją wyprowadzić na spacer, bo się zaraz zesra mi tu na posadzce, a ja nie będę po tym bydlęciu sprzątał. - rzekł do strażnika otwierającego celę i wpuszczającego czworonoga, który coś przez zymby próbował doszczekiwać do osadzonego.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Cela nr 1

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

-Cieszę się niezmiernie, że podoba się to szczególne miejsce. Życzymy przyjemnego pobytu i choć z reguły jestem do tego sceptycznie nastawiony szybką resocjalizację. - To rzekłszy, strażnik zatrzasnął drzwi, po czym zamknął je od zewnątrz.



Jeśli ktoś ma taką ochotę to odwiedziny są dostępne.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Paul Szmal
Więzień
Posty: 39
Rejestracja: 18 lipca 2023, 19:54

Re: Cela nr 1

Post autor: Paul Szmal »

Strażnik! Proszę mi tu zawezwać księdza, koniecznie tego z biskupiej willi. Będę miał do niego sprawę. W sumie, to dwie sprawy. - podszedłszy do krat swej celi rzucił nienachalną prośbą w eter do kręcącego się wokół strażnika ewidentnie zbijającego bąki, które Herr Oberhaupt puścił i otwarte okna nie dają rady tego wietrzyć.
Awatar użytkownika
Roman Schädel Stempel
Posty: 579
Rejestracja: 07 października 2022, 08:44
Lokalizacja: Bishofsvilla w Stadt Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Cela nr 1

Post autor: Roman Schädel »

Jestem. Czy wezwałeś biskupa ze względu na chęć spowiedzi i nawrócenia? Obrażałeś naszego Wodza, który dla Kościoła wkrótce będzie Katechonem. To wielka przewina.
(-) ks. bp bsmt. Roman Schädel

Superintendent Generalny Kościoła Ewangelicznego w Edelweiss
Senior Diecezji Wolkenbadzkiej Kościoła Powszechnego Pollinu
Bootsmannmatt EFF
Obrazek
Obrazek
Paul Szmal
Więzień
Posty: 39
Rejestracja: 18 lipca 2023, 19:54

Re: Cela nr 1

Post autor: Paul Szmal »

Cieszę się, że Szanowna klecha się pofatygowała ze swą butą w te moje skromne progi przybyć. Krzyża do całowania nie będzie. Ewentualnie mogę posłać po ministrantów, aby poużywała sobie Wasza biskupia moc. Ponadto, proszę nie wymawiać w moim towarzystwie imienia tego psikutasa, Herr Oberhaubta. Będziecie po tym kejtrze sprzątać albo sami go sprzątniecie, choć według mnie nie macie jaj ani na jedno, ani na drugie.

A teraz pozwólcie, że przejdę do rzeczy - jako, że herr Pastor reprezentuje sobą tę całą swołocz usłużnie klękającą ku swemu najwyższemu opium, to chciałbym prosić o odprawienie dwóch imprez na rzecz tego psikutasa - pierwsza to stypa, a druga to jego pogrzeb. Tak, nie przesłyszał się herr Bischof czy tam Biszkopt, z akcentem szkop - dokładnie w tej kolejności to miałoby się odbyć.

O zesztywnienie psikutasa nie trzeba się martwić, więc można ładować tego piździelca czy tam kościelca śmiało do czegoś, co przypomina pudełko po butach, tylko jest znacznie większe, aby psikutas poczuł się wygodnie ułożony.
Jak już go ułożycie, to ustawi się do jego pudła po butach pewna kolejka ludzi, którzy kolejno będą defekowali się na jego psikutasiej mordzie. Potem wieko od jego pudła zamkniecie, aby woń przetrącająca nosy nie utuliła do snu.

Jako, że wiem, że herr Biszkopt nawoływał z ambony do mego zbanowania, to prosiłbym o podwinięcie kiecki i wykurwianie z mojej celi, bo odczuwam zanieczyszczenie duszy u Szanownej mordy biskupiej.

Czy wyraziłem się jasno, czy jakieś rozgrzeszenie Wasza szajka zjebów by chciała?
Awatar użytkownika
Roman Schädel Stempel
Posty: 579
Rejestracja: 07 października 2022, 08:44
Lokalizacja: Bishofsvilla w Stadt Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Cela nr 1

Post autor: Roman Schädel »

Auf wiedersehen Herr Zanik.
(-) ks. bp bsmt. Roman Schädel

Superintendent Generalny Kościoła Ewangelicznego w Edelweiss
Senior Diecezji Wolkenbadzkiej Kościoła Powszechnego Pollinu
Bootsmannmatt EFF
Obrazek
Obrazek
Paul Szmal
Więzień
Posty: 39
Rejestracja: 18 lipca 2023, 19:54

Re: Cela nr 1

Post autor: Paul Szmal »

Wypierdalen, Wypierdalen, herr Szkopuł.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Cela nr 1

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Paul Szmal pisze: 20 lipca 2023, 10:39 Cieszę się, że Szanowna klecha się pofatygowała ze swą butą w te moje skromne progi przybyć. Krzyża do całowania nie będzie. Ewentualnie mogę posłać po ministrantów, aby poużywała sobie Wasza biskupia moc. Ponadto, proszę nie wymawiać w moim towarzystwie imienia tego psikutasa, Herr Oberhaubta. Będziecie po tym kejtrze sprzątać albo sami go sprzątniecie, choć według mnie nie macie jaj ani na jedno, ani na drugie.

A teraz pozwólcie, że przejdę do rzeczy - jako, że herr Pastor reprezentuje sobą tę całą swołocz usłużnie klękającą ku swemu najwyższemu opium, to chciałbym prosić o odprawienie dwóch imprez na rzecz tego psikutasa - pierwsza to stypa, a druga to jego pogrzeb. Tak, nie przesłyszał się herr Bischof czy tam Biszkopt, z akcentem szkop - dokładnie w tej kolejności to miałoby się odbyć.

O zesztywnienie psikutasa nie trzeba się martwić, więc można ładować tego piździelca czy tam kościelca śmiało do czegoś, co przypomina pudełko po butach, tylko jest znacznie większe, aby psikutas poczuł się wygodnie ułożony.
Jak już go ułożycie, to ustawi się do jego pudła po butach pewna kolejka ludzi, którzy kolejno będą defekowali się na jego psikutasiej mordzie. Potem wieko od jego pudła zamkniecie, aby woń przetrącająca nosy nie utuliła do snu.

Jako, że wiem, że herr Biszkopt nawoływał z ambony do mego zbanowania, to prosiłbym o podwinięcie kiecki i wykurwianie z mojej celi, bo odczuwam zanieczyszczenie duszy u Szanownej mordy biskupiej.

Czy wyraziłem się jasno, czy jakieś rozgrzeszenie Wasza szajka zjebów by chciała?

EDYCJA (H.W.Grüner):
Na czerwono zaznaczyłem kolejne wykroczenia, a raczej wynaturzenia. - 1xdzień dłużej w celi


Mamy zatem odsiadkę dłuższą o 10 dni, z góry już wiemy, że nie będzie przedwczesnego zwolnienia. Miłego Herr @Paul Szmal!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Paul Szmal
Więzień
Posty: 39
Rejestracja: 18 lipca 2023, 19:54

Re: Cela nr 1

Post autor: Paul Szmal »

Strażnik, ile razy Ci mówiłem, żeby ten psikutasi ryj umalowany na czerwono tu nie przyłaził? Znowu chciał mi jakąś prenumeratę wcisnąć? Niech się kością udławi, o ile zasłuży, żeby ją dostać!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zuchthaus - Zakład Karny Edelweiss”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości