Dzięki!!Mateusz pisze: ↑12 kwietnia 2026, 19:35W takim razie życzę powodzenia w realizacji pomysłu oraz jeszcze raz dziękuję. Jeszcze raz pragnę także podkreślić, że w razie potrzeby pomocy z chęcią jej udzielę, o ile będę w stanie.Damiano Robingren pisze: ↑12 kwietnia 2026, 14:21Hmmm no według obecnego drzewka mapperów:Mateusz pisze: ↑12 kwietnia 2026, 00:33 Pytanie brzmi jedynie (jak już tow. wspomniał), czy taka forma promocji zdoła się "przebić" do widzów tego rodzaju produkcji? Faktem jest bowiem, że istnieje wiele kanałów o tej tematyce z ogromną ilością subskrypcji i like'ów, które mogą tą inicjatywę zwyczajnie "przykryć".
większość kanałów które działały w przeszłości są obecnie dead/wygaszone/zawieszone, więc moim zdaniem jak uda się robić jakościowe materiały wzorowane, a być może nawet przebijające jakością starsze materiały to może coś z tego być, więc myślę że promocja akurat w ten sposób nie jest zagrożona
ze swojej strony mogę zagwarantować nasz udział w eventach mapperskich takich jak "sylwester z mapperami" czy inne, więc powiedzmy, że jest to w jakiś sposób zrealizowane obecnie
Nie ma mojej zgody na nie umieszczenie najlepszej mikronacji Pollinu na takim projekcie!
Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)
- Damiano Robingren • Stempel
- Chef-Raketenwerfer
- Posty: 1479
- Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)
Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Czekam na efekty. Kiedy pierwsze "trailery"?
- Damiano Robingren • Stempel
- Chef-Raketenwerfer
- Posty: 1479
- Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)
trailerów nie będzie, spodziewam się pierwszego odcinka w końcówce kwietniaHeinz-Werner Grüner pisze: ↑12 kwietnia 2026, 20:15 Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Czekam na efekty. Kiedy pierwsze "trailery"?
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)
No to jeszcze lepiej.Damiano Robingren pisze: ↑12 kwietnia 2026, 20:43trailerów nie będzie, spodziewam się pierwszego odcinka w końcówce kwietniaHeinz-Werner Grüner pisze: ↑12 kwietnia 2026, 20:15 Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Czekam na efekty. Kiedy pierwsze "trailery"?
- Damiano Robingren • Stempel
- Chef-Raketenwerfer
- Posty: 1479
- Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)
potem planuję ruszyć z publikacją mappingu co tydzień, być może trochę dłużej... zobaczymy ile mi zejdzie z tym tak naprawdęHeinz-Werner Grüner pisze: ↑12 kwietnia 2026, 21:05No to jeszcze lepiej.Damiano Robingren pisze: ↑12 kwietnia 2026, 20:43trailerów nie będzie, spodziewam się pierwszego odcinka w końcówce kwietniaHeinz-Werner Grüner pisze: ↑12 kwietnia 2026, 20:15 Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Czekam na efekty. Kiedy pierwsze "trailery"?
- Piotr Jankowski • Stempel
- Posty: 21
- Rejestracja: 17 lipca 2022, 13:39
-
ODZNACZENIA
Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)
xdDamiano Robingren pisze: ↑11 kwietnia 2026, 00:09 aha, aha i polecam oczywiście pracę @Piotr Jankowski
- Damiano Robingren • Stempel
- Chef-Raketenwerfer
- Posty: 1479
- Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)
no trzeba było wspomnieć!Piotr Jankowski pisze: ↑13 kwietnia 2026, 16:12xdDamiano Robingren pisze: ↑11 kwietnia 2026, 00:09 aha, aha i polecam oczywiście pracę @Piotr Jankowski
![]()
![]()
![]()
- Damiano Robingren • Stempel
- Chef-Raketenwerfer
- Posty: 1479
- Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)
Ogólnie to od dzisiaj zacząłem pracę nad materiałem po lekkim opóźnieniu i obecnie mam gotowe 50 slajdów, czyli tak około 35,7% materiału jest zrobione już w pierwszym dniu prac... powinienem się wyrobić do końca kwietnia, jutro albo jeszcze teraz zakładam kanał by mieć gdzie to w ogóle publikować
W każdym razie mogę się pochwalić że mam już za sobą nawet pierwszą wojnę XD
W każdym razie mogę się pochwalić że mam już za sobą nawet pierwszą wojnę XD
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)
Mamy obstawiać wydarzenia? Kto lub co zostanie "zbombardowane" pierwsze?Damiano Robingren pisze: ↑27 kwietnia 2026, 22:48 Ogólnie to od dzisiaj zacząłem pracę nad materiałem po lekkim opóźnieniu i obecnie mam gotowe 50 slajdów, czyli tak około 35,7% materiału jest zrobione już w pierwszym dniu prac... powinienem się wyrobić do końca kwietnia, jutro albo jeszcze teraz zakładam kanał by mieć gdzie to w ogóle publikować
W każdym razie mogę się pochwalić że mam już za sobą nawet pierwszą wojnę XD
- Damiano Robingren • Stempel
- Chef-Raketenwerfer
- Posty: 1479
- Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)
no jak chcecie to czemu nie, dodatkowe posty się przecież przydadzą XDHeinz-Werner Grüner pisze: ↑28 kwietnia 2026, 08:40Mamy obstawiać wydarzenia? Kto lub co zostanie "zbombardowane" pierwsze?Damiano Robingren pisze: ↑27 kwietnia 2026, 22:48 Ogólnie to od dzisiaj zacząłem pracę nad materiałem po lekkim opóźnieniu i obecnie mam gotowe 50 slajdów, czyli tak około 35,7% materiału jest zrobione już w pierwszym dniu prac... powinienem się wyrobić do końca kwietnia, jutro albo jeszcze teraz zakładam kanał by mieć gdzie to w ogóle publikować
W każdym razie mogę się pochwalić że mam już za sobą nawet pierwszą wojnę XD![]()
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


