Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Edelweissische Nationale Stiftung to edelweisska fundacja na rzecz nauki, kultury, sztuki i historii... Już sama nazwa brzmi na tyle poważnie, że każdy kto przekroczy jej progi powinien sobie zdawać sprawę, że o błahych sprawach tutaj się nie rozmawia. Nie bądź jednak sceptycznie nastawiony, naukowcy, artyści i inne osoby pracujące w fundacji to bardzo sympatyczni ludzie i skorzy do pomocy.

Wcześniej fundacja znana pod nazwą Edelweissische Wissenschaftsstiftung (do 14 czerwca'22)
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 1479
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Damiano Robingren »

Mateusz pisze: 12 kwietnia 2026, 19:35
Damiano Robingren pisze: 12 kwietnia 2026, 14:21
Mateusz pisze: 12 kwietnia 2026, 00:33 Pytanie brzmi jedynie (jak już tow. wspomniał), czy taka forma promocji zdoła się "przebić" do widzów tego rodzaju produkcji? Faktem jest bowiem, że istnieje wiele kanałów o tej tematyce z ogromną ilością subskrypcji i like'ów, które mogą tą inicjatywę zwyczajnie "przykryć".
Hmmm no według obecnego drzewka mapperów:
Obrazek
większość kanałów które działały w przeszłości są obecnie dead/wygaszone/zawieszone, więc moim zdaniem jak uda się robić jakościowe materiały wzorowane, a być może nawet przebijające jakością starsze materiały to może coś z tego być, więc myślę że promocja akurat w ten sposób nie jest zagrożona
Mateusz pisze: 12 kwietnia 2026, 00:33 zapodam jednak swoją propozycję. By pokonać ten problem można byłoby przesłać gotowy filmik do twórcy jakiegoś kanału z już większymi zasięgami z prośbą o jego publikację. Sądzę, że o ile będzie on solidnie zrobiony mało który twórca by odmówił.
ze swojej strony mogę zagwarantować nasz udział w eventach mapperskich takich jak "sylwester z mapperami" czy inne, więc powiedzmy, że jest to w jakiś sposób zrealizowane obecnie
Mateusz pisze: 12 kwietnia 2026, 00:33 Dziękuję również w imieniu całego ludu pracującego Beatudii za chęć uwzględnienia BRD na mapie :) .
Nie ma mojej zgody na nie umieszczenie najlepszej mikronacji Pollinu na takim projekcie!
W takim razie życzę powodzenia w realizacji pomysłu oraz jeszcze raz dziękuję. Jeszcze raz pragnę także podkreślić, że w razie potrzeby pomocy z chęcią jej udzielę, o ile będę w stanie.
Dzięki!!
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Czekam na efekty. Kiedy pierwsze "trailery"?
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 1479
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Damiano Robingren »

Heinz-Werner Grüner pisze: 12 kwietnia 2026, 20:15 Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Czekam na efekty. Kiedy pierwsze "trailery"?
trailerów nie będzie, spodziewam się pierwszego odcinka w końcówce kwietnia
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Damiano Robingren pisze: 12 kwietnia 2026, 20:43
Heinz-Werner Grüner pisze: 12 kwietnia 2026, 20:15 Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Czekam na efekty. Kiedy pierwsze "trailery"?
trailerów nie będzie, spodziewam się pierwszego odcinka w końcówce kwietnia
No to jeszcze lepiej.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 1479
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Damiano Robingren »

Heinz-Werner Grüner pisze: 12 kwietnia 2026, 21:05
Damiano Robingren pisze: 12 kwietnia 2026, 20:43
Heinz-Werner Grüner pisze: 12 kwietnia 2026, 20:15 Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Czekam na efekty. Kiedy pierwsze "trailery"?
trailerów nie będzie, spodziewam się pierwszego odcinka w końcówce kwietnia
No to jeszcze lepiej.
potem planuję ruszyć z publikacją mappingu co tydzień, być może trochę dłużej... zobaczymy ile mi zejdzie z tym tak naprawdę
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Jankowski Stempel
Posty: 21
Rejestracja: 17 lipca 2022, 13:39

ODZNACZENIA

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Piotr Jankowski »

Damiano Robingren pisze: 11 kwietnia 2026, 00:09 aha, aha i polecam oczywiście pracę @Piotr Jankowski
xd :) :) :)
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 1479
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Damiano Robingren »

Piotr Jankowski pisze: 13 kwietnia 2026, 16:12
Damiano Robingren pisze: 11 kwietnia 2026, 00:09 aha, aha i polecam oczywiście pracę @Piotr Jankowski
xd :) :) :)
no trzeba było wspomnieć!
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 1479
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Damiano Robingren »

Ogólnie to od dzisiaj zacząłem pracę nad materiałem po lekkim opóźnieniu i obecnie mam gotowe 50 slajdów, czyli tak około 35,7% materiału jest zrobione już w pierwszym dniu prac... powinienem się wyrobić do końca kwietnia, jutro albo jeszcze teraz zakładam kanał by mieć gdzie to w ogóle publikować

W każdym razie mogę się pochwalić że mam już za sobą nawet pierwszą wojnę XD
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Damiano Robingren pisze: 27 kwietnia 2026, 22:48 Ogólnie to od dzisiaj zacząłem pracę nad materiałem po lekkim opóźnieniu i obecnie mam gotowe 50 slajdów, czyli tak około 35,7% materiału jest zrobione już w pierwszym dniu prac... powinienem się wyrobić do końca kwietnia, jutro albo jeszcze teraz zakładam kanał by mieć gdzie to w ogóle publikować

W każdym razie mogę się pochwalić że mam już za sobą nawet pierwszą wojnę XD
Mamy obstawiać wydarzenia? Kto lub co zostanie "zbombardowane" pierwsze? :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 1479
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Damiano Robingren »

Heinz-Werner Grüner pisze: 28 kwietnia 2026, 08:40
Damiano Robingren pisze: 27 kwietnia 2026, 22:48 Ogólnie to od dzisiaj zacząłem pracę nad materiałem po lekkim opóźnieniu i obecnie mam gotowe 50 slajdów, czyli tak około 35,7% materiału jest zrobione już w pierwszym dniu prac... powinienem się wyrobić do końca kwietnia, jutro albo jeszcze teraz zakładam kanał by mieć gdzie to w ogóle publikować

W każdym razie mogę się pochwalić że mam już za sobą nawet pierwszą wojnę XD
Mamy obstawiać wydarzenia? Kto lub co zostanie "zbombardowane" pierwsze? :D
no jak chcecie to czemu nie, dodatkowe posty się przecież przydadzą XD
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fundacja Narodowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość