Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Edelweissische Nationale Stiftung to edelweisska fundacja na rzecz nauki, kultury, sztuki i historii... Już sama nazwa brzmi na tyle poważnie, że każdy kto przekroczy jej progi powinien sobie zdawać sprawę, że o błahych sprawach tutaj się nie rozmawia. Nie bądź jednak sceptycznie nastawiony, naukowcy, artyści i inne osoby pracujące w fundacji to bardzo sympatyczni ludzie i skorzy do pomocy.

Wcześniej fundacja znana pod nazwą Edelweissische Wissenschaftsstiftung (do 14 czerwca'22)
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 1479
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Damiano Robingren »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 01 maja 2026, 00:11
Damiano Robingren pisze: 30 kwietnia 2026, 22:51 No ogólnie to siema, pierwszy odcinek zgodnie z planem został już opublikowany, miniaturka się raczej zmieni bo robiłem ją na szybko (XDD) ale szczerze jestem z tego giga dumny, wiele się nauczyłem no i w maju będzie się działo!


Zapraszam do subowania i lajkowania i w ogóle wszystkiego bo szykują się fajne rzeczy!
No jest luksja.

@Damiano Robingren dodaj gdzieś w przyszłości niepodległą Koribię żeby tam kogoś lekko podenerwować.
dodam już w następnym odcinku
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Faktotum
Posty: 2928
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Damiano Robingren pisze: 01 maja 2026, 00:12
Albert Fryderyk de Espada pisze: 01 maja 2026, 00:11
Damiano Robingren pisze: 30 kwietnia 2026, 22:51 No ogólnie to siema, pierwszy odcinek zgodnie z planem został już opublikowany, miniaturka się raczej zmieni bo robiłem ją na szybko (XDD) ale szczerze jestem z tego giga dumny, wiele się nauczyłem no i w maju będzie się działo!


Zapraszam do subowania i lajkowania i w ogóle wszystkiego bo szykują się fajne rzeczy!
No jest luksja.

@Damiano Robingren dodaj gdzieś w przyszłości niepodległą Koribię żeby tam kogoś lekko podenerwować.
dodam już w następnym odcinku
Obrazek
/-/ AF de Espada
Lewy Faktotum

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ja tam wcale nie wymagam by Edelweiss wyplenił nardackość z Nordaty XD
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 1479
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Damiano Robingren »

w sumie niby nie związane z tym projektem ale w sumie wspomniałem jakby ktoś nie wiedział, że nowy mapping już w następnym tygodniu

Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 1479
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Damiano Robingren »

mój kolega jaruszy wrzucił właśnie pierwszy poradnik z serii przeznaczonej dla nowych mapperów



jeśli ktoś chciałby zacząć tworzyć mapping (albo po prostu chce jakoś pomóc czy coś) to bardzo polecam ten materiał!
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 1479
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Damiano Robingren »

dzisiaj powinien wlecieć drugi odcinek, jednak z uwagii na to że Wieczysta walczy o awans to publikacja może się przesunąć na jutro :D
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Damiano Robingren pisze: 31 maja 2026, 22:11 dzisiaj powinien wlecieć drugi odcinek, jednak z uwagii na to że Wieczysta walczy o awans to publikacja może się przesunąć na jutro :D
Właśnie ogladam... 2:1 ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 1479
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Damiano Robingren »

Zapraszam serdecznie na drugi odcinek!

Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Faktotum
Posty: 2928
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Damiano Robingren pisze: 01 czerwca 2026, 22:41 Zapraszam serdecznie na drugi odcinek!

Obrazek
/-/ AF de Espada
Lewy Faktotum

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel
Chef-Raketenwerfer
Posty: 1479
Rejestracja: 27 kwietnia 2022, 22:16

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Alternatywna Przyszłość Nordaty (projekt)

Post autor: Damiano Robingren »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 01 czerwca 2026, 23:46
Damiano Robingren pisze: 01 czerwca 2026, 22:41 Zapraszam serdecznie na drugi odcinek!

Obrazek
Zgodnie z życzeniem! XDD
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fundacja Narodowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość