Słuchowiska - dział roboczy

Edelweissische Nationale Stiftung to edelweisska fundacja na rzecz nauki, kultury, sztuki i historii... Już sama nazwa brzmi na tyle poważnie, że każdy kto przekroczy jej progi powinien sobie zdawać sprawę, że o błahych sprawach tutaj się nie rozmawia. Nie bądź jednak sceptycznie nastawiony, naukowcy, artyści i inne osoby pracujące w fundacji to bardzo sympatyczni ludzie i skorzy do pomocy.

Wcześniej fundacja znana pod nazwą Edelweissische Wissenschaftsstiftung (do 14 czerwca'22)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11640
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Słuchowiska - dział roboczy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 30 kwietnia 2022, 09:25 Tak ale i tak człowiek dłużej nie skupi uwagi - o to mi chodzi. Jednak robota dobra :) i z chęcią pomogę po naszych nocnych pogaduchach
Łatwiej tak, prawda? :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2693
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Słuchowiska - dział roboczy

Post autor: Femme Mystere »

Zacznę od tego, że bardzo pochwalam projekt. Świetna robota, bardzo fajny pomysł.

Niestety, choć ponoć mam piękny głos niczym nimfa (o czym choćby Herr @Heinz-Werner Grüner zdążył się przekonać), raczej nie będę mogła nagrywać dialogów.

Niemniej chętnie wesprę w temacie tworzenia scenariusza, jeśli taka potrzeba będzie. Widze jednak, że jest duże zainteresowanie i chętnie dam wam się wykazać.

I oczywiście będę kibicować, a może nawet recenzować, jeśli będziecie potrzebować.

Cieszę się też, że fabuła lawiny daje komuś tyle inwencji!
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11640
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Słuchowiska - dział roboczy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 30 kwietnia 2022, 15:25 Zacznę od tego, że bardzo pochwalam projekt. Świetna robota, bardzo fajny pomysł.

Niestety, choć ponoć mam piękny głos niczym nimfa (o czym choćby Herr @Heinz-Werner Grüner zdążył się przekonać), raczej nie będę mogła nagrywać dialogów.

Niemniej chętnie wesprę w temacie tworzenia scenariusza, jeśli taka potrzeba będzie. Widze jednak, że jest duże zainteresowanie i chętnie dam wam się wykazać.

I oczywiście będę kibicować, a może nawet recenzować, jeśli będziecie potrzebować.

Cieszę się też, że fabuła lawiny daje komuś tyle inwencji!
Ustosunkuje się ogólnie, nieco chaotycznie, ale:
1. Pomysł Herr Cargalho, jesli tylko będzie zrealizowany można uznać, że będzie miał wielki wydźwięk promocyjny.
2. Stworzenie historii to jedno, bo oczywiste, że zajmuje to sporą część czasu, ale realizacja drugie tyle. Gdyby, powtarzam, "gdyby" udało się stworzyć dwa zespoły, które razem koordynują pracę może byłoby szybciej. Nie mniej z doświadczenia wiem, że najszybciej jest jak się robi samemu, stąd pytanie do Herr @Joachim Cargalho czy aż takiej pomocy oczekuje. :D
3. Głos Szanownej @Femme Mystere jest jak najbardziej inspirujący-potwierdzam.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2693
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Słuchowiska - dział roboczy

Post autor: Femme Mystere »

Jako materiał promocyjny pozwolę sobie oczywiście wykorzystać w sobie znanych kręgach.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11640
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Słuchowiska - dział roboczy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 01 maja 2022, 10:27 Jako materiał promocyjny pozwolę sobie oczywiście wykorzystać w sobie znanych kręgach.
Właśnie do tego zmierzałem. ;)

Jeśli tylko czas pozwoli (czyt.realna żona) to dzisiaj przysiądę i zrobię wszelkie zaległe grafiki: do broni, do promocji, które obiecałem(przynajmniej bazę wypadową) itd. trochę mi się tego nazbierało.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2693
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Słuchowiska - dział roboczy

Post autor: Femme Mystere »

Złota kobieta! To czekamy na rezultaty.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11640
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Słuchowiska - dział roboczy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 01 maja 2022, 11:03 Złota kobieta! To czekamy na rezultaty.
Się okaże dla kogo będzie to złoty czas. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Słuchowiska - dział roboczy

Post autor: Joachim Cargalho »

Femme Mystere pisze: 30 kwietnia 2022, 15:25 Zacznę od tego, że bardzo pochwalam projekt. Świetna robota, bardzo fajny pomysł.

Niestety, choć ponoć mam piękny głos niczym nimfa (o czym choćby Herr @Heinz-Werner Grüner zdążył się przekonać), raczej nie będę mogła nagrywać dialogów.

Niemniej chętnie wesprę w temacie tworzenia scenariusza, jeśli taka potrzeba będzie. Widze jednak, że jest duże zainteresowanie i chętnie dam wam się wykazać.

I oczywiście będę kibicować, a może nawet recenzować, jeśli będziecie potrzebować.

Cieszę się też, że fabuła lawiny daje komuś tyle inwencji!
Twoja wrodzona skromność chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać, nasz Głosie Nimfy :D
Zdecydowanie wolniej będzie mi szło tworzenie scenariusza, bo do to dla mnie taka mozolna praca wklejania i edytowania.
W przyszłości jednak moglibyśmy tworzyć coś zupełnie nowego. Dlatego też przerzucam tutaj moją dzisiejszą myśl, żeby widniała tutaj na forum:
Opowiadania/słuchowiska z oddaniem publiczności możliwości kreowania świata. Tworzymy historię, która jest przerywana w kluczowym momencie i słuchacze mają wybór jak kierować głównym bohaterem.
I dalej...
Heinz-Werner Grüner pisze: 01 maja 2022, 08:50 Ustosunkuje się ogólnie, nieco chaotycznie, ale:
1. Pomysł Herr Cargalho, jesli tylko będzie zrealizowany można uznać, że będzie miał wielki wydźwięk promocyjny.
2. Stworzenie historii to jedno, bo oczywiste, że zajmuje to sporą część czasu, ale realizacja drugie tyle. Gdyby, powtarzam, "gdyby" udało się stworzyć dwa zespoły, które razem koordynują pracę może byłoby szybciej. Nie mniej z doświadczenia wiem, że najszybciej jest jak się robi samemu, stąd pytanie do Herr @Joachim Cargalho czy aż takiej pomocy oczekuje. :D
To prawda, ze często mi się pracuje najlepiej samemu, jednak Wasze umiejętności i zapał są zdecydowanie bardziej inspirujące i przede wszystkim warte uzewnętrznienia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11640
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Słuchowiska - dział roboczy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 05 maja 2022, 20:38 To prawda, ze często mi się pracuje najlepiej samemu, jednak Wasze umiejętności i zapał są zdecydowanie bardziej inspirujące i przede wszystkim warte uzewnętrznienia.
Czyli rozumiem, że pierwszy projekt robi Herr Cargalho w pojedynkę, a drugi robimy razem. Nie musiał Szanowny pisać tych całkiem miłych, ale jednak niepotrzebnych zdań o "uzewnętrznianiu". ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3904
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Słuchowiska - dział roboczy

Post autor: Joachim Cargalho »

W żadnym wypadku. Wszystko robimy od początku razem. Tak będzie zdecydowanie lepiej.
A te miłe słowa, to żadna kurtuazja - dobrze wiesz, ze raczej rzadko mnie na nią stać. Toż to sama prawda.
Postaram się do tego przysiąść przy chwili spokoju dla ducha i ciała.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fundacja Narodowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości