Odznaki Absolwenckie

Edelweissische Nationale Stiftung to edelweisska fundacja na rzecz nauki, kultury, sztuki i historii... Już sama nazwa brzmi na tyle poważnie, że każdy kto przekroczy jej progi powinien sobie zdawać sprawę, że o błahych sprawach tutaj się nie rozmawia. Nie bądź jednak sceptycznie nastawiony, naukowcy, artyści i inne osoby pracujące w fundacji to bardzo sympatyczni ludzie i skorzy do pomocy.

Wcześniej fundacja znana pod nazwą Edelweissische Wissenschaftsstiftung (do 14 czerwca'22)
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Odznaki Absolwenckie

Post autor: Piotr Romanow »

Meine liebe Damen und Herren,

Jak wszyscy dobrze wiedzą jestem z zamiłowania bardzo "wschodnim" człowiekiem, dlatego przedstawiam propozycję trzech odznak pamiątkowych, a dokładnie absolwenckich, które realowo nadawane są w szkołach wyższych zarówno cywilnych jak i wojskowych w Federacji Rosyjskiej. Wcześniej były one nadawane także Związku Radzieckim, a także w Polskiej Republice Ludowej.

Teraz odznaki absolwenckie mają trochę inny wzór, a także nadawane są głównie po uczelniach wojskowych, a także podobne do nich są te nadawane jako pamiątkowe w jednostkach wojskowych. Tutaj moja propozycja trzech wzorów do rozdysponowania na uczelnie przyszłe lub teraźniejsze. (Nie ukrywam, że chciałbym używać niebieskich na Akademii Wojskowej)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odznaki Absolwenckie

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Dziękujemy za prezentację. To jak najbardziej odpowiedni wizerunek odznaki. Czy my jednak mieliśmy w planach Akademię Wojskową? :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odznaki Absolwenckie

Post autor: Piotr Romanow »

Heinz-Werner Grüner pisze: 12 czerwca 2022, 22:24 Dziękujemy za prezentację. To jak najbardziej odpowiedni wizerunek odznaki. Czy my jednak mieliśmy w planach Akademię Wojskową? :D
Ja proponowałem na voice-chacie, ale wydaje mi się, że Herr Oberhaupt już nie rejestrował. Chciałem mieć taką szkołę, żeby moje kadry w ESZ były najwyższej klasy specjalistami kształconymi pod moim okiem, a także innych specjalistów, których postaram się "załatwić". Fajnie by było jakby Herr @Ronon Dex pojawił się w tym miejscu bo i mi dużo zostało do nauki. :)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odznaki Absolwenckie

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 12 czerwca 2022, 22:25
Heinz-Werner Grüner pisze: 12 czerwca 2022, 22:24 Dziękujemy za prezentację. To jak najbardziej odpowiedni wizerunek odznaki. Czy my jednak mieliśmy w planach Akademię Wojskową? :D
Ja proponowałem na voice-chacie, ale wydaje mi się, że Herr Oberhaupt już nie rejestrował. Chciałem mieć taką szkołę, żeby moje kadry w ESZ były najwyższej klasy specjalistami kształconymi pod moim okiem, a także innych specjalistów, których postaram się "załatwić". Fajnie by było jakby Herr @Ronon Dex pojawił się w tym miejscu bo i mi dużo zostało do nauki. :)
Czy ja mógłbym tylko prosić Herr Feldwebel, o szczegółowy (w punktach) plan działania? Na razie rozdłubany jest kolejny temat, a jeszcze nie z połowy pewnie nie pamiętam. Wybaczy mi Szanowny, ale ja pomału przestaje widzieć "przód" i "tył" naszego projektu.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odznaki Absolwenckie

Post autor: Piotr Romanow »

Heinz-Werner Grüner pisze: 12 czerwca 2022, 22:30
Czy ja mógłbym tylko prosić Herr Feldwebel, o szczegółowy (w punktach) plan działania? Na razie rozdłubany jest kolejny temat, a jeszcze nie z połowy pewnie nie pamiętam. Wybaczy mi Szanowny, ale ja pomału przestaje widzieć "przód" i "tył" naszego projektu.
Ja wohl, Herr Oberhaupt,

Sytuacja wygląda stabilnie, ponieważ zakończyliśmy formować 1.Pułk Piechoty Górskiej, teraz tylko czekać na etaty które powolutku postaram się rozpisać, aby to miało ręce i nogi. Następnie szykujemy listę wyposażenia żołnierzy poszczególnych jednostek, a także dokładną kto ile czego ma na stanie. Kwestię mundurów pozostawiam na chwilę wstrzymania, ponieważ planuję "bombę", a mianowicie narysować takowe w svg., które pozostaną z nami na lata wraz z zmieniającymi się standardami przyszłości etc.

Powoli chciałbym budować system szkolenia Sił Zbrojnych przy pomocy Feldwebla @Albert Fryderyk de Espada, który przygotowałby system szkoleń naszego "Luftwaffe", a także niski ukłon w stronę Frau @Isabella Swann, która miałaby przygotować medycynę, która byłaby wykładana na Akademii Wojskowej.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odznaki Absolwenckie

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 12 czerwca 2022, 22:35
Heinz-Werner Grüner pisze: 12 czerwca 2022, 22:30
Czy ja mógłbym tylko prosić Herr Feldwebel, o szczegółowy (w punktach) plan działania? Na razie rozdłubany jest kolejny temat, a jeszcze nie z połowy pewnie nie pamiętam. Wybaczy mi Szanowny, ale ja pomału przestaje widzieć "przód" i "tył" naszego projektu.
Ja wohl, Herr Oberhaupt,

Sytuacja wygląda stabilnie, ponieważ zakończyliśmy formować 1.Pułk Piechoty Górskiej, teraz tylko czekać na etaty które powolutku postaram się rozpisać, aby to miało ręce i nogi. Następnie szykujemy listę wyposażenia żołnierzy poszczególnych jednostek, a także dokładną kto ile czego ma na stanie. Kwestię mundurów pozostawiam na chwilę wstrzymania, ponieważ planuję "bombę", a mianowicie narysować takowe w svg., które pozostaną z nami na lata wraz z zmieniającymi się standardami przyszłości etc.

Powoli chciałbym budować system szkolenia Sił Zbrojnych przy pomocy Feldwebla @Albert Fryderyk de Espada, który przygotowałby system szkoleń naszego "Luftwaffe", a także niski ukłon w stronę Frau @Isabella Swann, która miałaby przygotować medycynę, która byłaby wykładana na Akademii Wojskowej.
Nie mam więcej pytań. Wykonać. ;) :A
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odznaki Absolwenckie

Post autor: Piotr Romanow »

Ja wohl! ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odznaki Absolwenckie

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 12 czerwca 2022, 22:38 Ja wohl! ;)
-Ja wohl, herr oberhaupt! - gdzie ja tych podoficerów znalazłem. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odznaki Absolwenckie

Post autor: Isabella Swann »

Coś mi się zdaje, że za dużo chyba będę mieć w kolejce do robienia na kolejne tygodnie
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Odznaki Absolwenckie

Post autor: Piotr Romanow »

Isabella Swann pisze: 12 czerwca 2022, 23:03 Coś mi się zdaje, że za dużo chyba będę mieć w kolejce do robienia na kolejne tygodnie
Tut mir leid... :c
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fundacja Narodowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość