Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Edelweiss to dolina otoczona z każdej, ale to dosłownie każdej strony, wysokimi górami. Od setek lat nikt nie zastanawiał się co jest za nimi, bo nie było i takiej potrzeby. Rozwój technologii i chęć zdobycia górskich przełęczy i ich najwyższych punktów zakwitła w mieszkańcach dopiero niedawno. Zdobądź jeden ze szczytów, a zostaniesz zapisany w annałach na zawsze...
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Idziesz w góry?
„Świat wartości w górach jest prosty i przejrzysty dla każdego. Ale jest to absolut piękna i estetycznych doznań. Nie chcesz, nie jedziesz. Nie jedziesz, nie widzisz. Nie widzisz, nie przeżywasz. Wybór należy do ciebie.” – Piotr Pustelnik


Ach jak tu pięknie! Ośnieżone szczyty, słońce, które pwooduje dopływ energii aż w nadmiarze i to świeże górskie powietrze! Tutaj chce się żyć!
Edelweiss to przepiękna kraina pełna zapierających dech w piersiach krajobrazów. Stąd naprawdę ciężko wyrwać się z własnej, nieprzymuszonej woli, dlatego założyliśmy sobie, jako jej mieszkańcy, że nie opuścimy jej nigdy...
Brzmi troszkę tajemniczo, ale do sedna...

Jeśli zamierzasz (realnie) zaniechać działań w dolinie, z zamiarem powrotu to napisz, że "wychodzisz w góry"! Miejmy nadzieję, że zachłyśniesz się inspiracją, a "duch gór" pomoże trafić Tobie z powrotem na bezpieczne ścieżki doliny, zwanej szarotkową...
I do zobaczenia!
Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5840
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Joachim Cargalho »

Nie bój żaby Oberhaupt. Nie pierwszy raz Cię nie będzie na chwilę 😜
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 31 lipca 2025, 20:50 Nie bój żaby Oberhaupt. Nie pierwszy raz Cię nie będzie na chwilę 😜
Herr Leiter, powaga sytuacji, wiecie jak jest. Im bardziej groźny, tym się bardziej boją.

No, ale teraz mamy te super wiatrakowe maulwurfy to wszystkich odkurzymy!

XD ED DX ED LD WD ED ID SD SD XD
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5840
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Joachim Cargalho »

Edelweiss staje się łakomym kąskiem dla każdego, kto chce sobie chwilę porządzić. Przez to takie rzeczy się dzieją. Taki fajny kraj mamy. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 31 lipca 2025, 22:04 Edelweiss staje się łakomym kąskiem dla każdego, kto chce sobie chwilę porządzić. Przez to takie rzeczy się dzieją. Taki fajny kraj mamy. :D
Przez chwilę, to mogą mi mikrofon potrzymać. Jeśli wiesz o czym mówimy. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 4164
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Femme Mystere »

Uprzedzam, że 03-05.08 będę na budowie i nie spodziewam się, bym mogła uczestniczyć w mikronacjach.
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum
Awatar użytkownika
Jürgen Voller Stempel
Prinz von Persien
Posty: 655
Rejestracja: 17 lipca 2023, 17:23

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Jürgen Voller »

Heinz-Werner Grüner pisze: 31 lipca 2025, 22:06
Joachim Cargalho pisze: 31 lipca 2025, 22:04 Edelweiss staje się łakomym kąskiem dla każdego, kto chce sobie chwilę porządzić. Przez to takie rzeczy się dzieją. Taki fajny kraj mamy. :D
Przez chwilę, to mogą mi mikrofon potrzymać. Jeśli wiesz o czym mówimy. ;)
Murem za Oberhaupta edelwajskim mundurem! :)
Wodzu, prowadź! :))
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 01 sierpnia 2025, 15:14 Uprzedzam, że 03-05.08 będę na budowie i nie spodziewam się, bym mogła uczestniczyć w mikronacjach.
Dziękuje za komunikat.

Jürgen Voller pisze: 01 sierpnia 2025, 16:42
Heinz-Werner Grüner pisze: 31 lipca 2025, 22:06
Joachim Cargalho pisze: 31 lipca 2025, 22:04 Edelweiss staje się łakomym kąskiem dla każdego, kto chce sobie chwilę porządzić. Przez to takie rzeczy się dzieją. Taki fajny kraj mamy. :D
Przez chwilę, to mogą mi mikrofon potrzymać. Jeśli wiesz o czym mówimy. ;)
Murem za Oberhaupta edelwajskim mundurem! :)
Wodzu, prowadź! :))
Z całym szacunkiem, wiemy, że Edelweiss z natury jest skromne, ale liczy na pewne zrozumieneie, że skoro osiągamy niezłe wyniki to liczymy i na odpowiedni szacunek.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sorcha Raven v.d. Bjørk Stempel
Hexe von Ravenspell
Posty: 416
Rejestracja: 02 sierpnia 2022, 00:30
Lokalizacja: Ravenspell Zauberwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Sorcha Raven v.d. Bjørk »

Drodzy, szanowni, zacni, mili :)
Nadszedł ten czas, że wyruszam w góry.
Skończyły się zioła, a w dolinie nie rosną tak dorodne i magiczne.
Wrócę niebawem, nim słońce straci swoją moc, a drzewa zgubią liście (lub wcześniej).
Pozdrawiam wszystkich i zapewniam, wrócę bogatsza w wiedzę i doświadczenia, a zatem bywajcie :Enice
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sorcha Raven v.d. Bjørk pisze: 10 czerwca 2026, 10:07 Drodzy, szanowni, zacni, mili :)
Nadszedł ten czas, że wyruszam w góry.
Skończyły się zioła, a w dolinie nie rosną tak dorodne i magiczne.
Wrócę niebawem, nim słońce straci swoją moc, a drzewa zgubią liście (lub wcześniej).
Pozdrawiam wszystkich i zapewniam, wrócę bogatsza w wiedzę i doświadczenia, a zatem bywajcie :Enice
No cóż. Obawiałem się tego, dzięki za wszystko co zrobiłaś do tej pory. Wyczekujemy już pierwszych oznak śniegu, kiedy to będziemy mogli się Ciebie spodziewać ponownie. :)

Miłego wypoczynku!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Idziemy w góry!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość