Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Edelweiss to dolina otoczona z każdej, ale to dosłownie każdej strony, wysokimi górami. Od setek lat nikt nie zastanawiał się co jest za nimi, bo nie było i takiej potrzeby. Rozwój technologii i chęć zdobycia górskich przełęczy i ich najwyższych punktów zakwitła w mieszkańcach dopiero niedawno. Zdobądź jeden ze szczytów, a zostaniesz zapisany w annałach na zawsze...
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Idziesz w góry?
„Świat wartości w górach jest prosty i przejrzysty dla każdego. Ale jest to absolut piękna i estetycznych doznań. Nie chcesz, nie jedziesz. Nie jedziesz, nie widzisz. Nie widzisz, nie przeżywasz. Wybór należy do ciebie.” – Piotr Pustelnik


Ach jak tu pięknie! Ośnieżone szczyty, słońce, które pwooduje dopływ energii aż w nadmiarze i to świeże górskie powietrze! Tutaj chce się żyć!
Edelweiss to przepiękna kraina pełna zapierających dech w piersiach krajobrazów. Stąd naprawdę ciężko wyrwać się z własnej, nieprzymuszonej woli, dlatego założyliśmy sobie, jako jej mieszkańcy, że nie opuścimy jej nigdy...
Brzmi troszkę tajemniczo, ale do sedna...

Jeśli zamierzasz (realnie) zaniechać działań w dolinie, z zamiarem powrotu to napisz, że "wychodzisz w góry"! Miejmy nadzieję, że zachłyśniesz się inspiracją, a "duch gór" pomoże trafić Tobie z powrotem na bezpieczne ścieżki doliny, zwanej szarotkową...
I do zobaczenia!
Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 11 września 2024, 22:06 Nic mi na ten temat nie wiadomo :P
A to przepraszam. Musialem pomylić z innym Joachimem, albo innym Cargalho. :cry:
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5843
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Joachim Cargalho »

Całkiem możliwe. Mało to takich rzezimieszków kręci się po świecie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 11 września 2024, 22:12 Całkiem możliwe. Mało to takich rzezimieszków kręci się po świecie?
Dokładnie. A teraz jeszcze te nowe technologie. Ja już nie ogarniam podstaw, a gdzie dalej brnąć. No, ale nie ma to tamto, trza żyć dalej i nie mieć presensji, a jedynie dziękować. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Król Gór wraca do Kotliny! :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5843
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Joachim Cargalho »

Wyjeżdżam. Może do Samundy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 20 listopada 2024, 20:43 Wyjeżdżam. Może do Samundy.
Szkoda, na długo?
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Faktotum
Posty: 2928
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Joachim Cargalho pisze: 20 listopada 2024, 20:43 Wyjeżdżam. Może do Samundy.
Voxlandzkiej części czy tej "niepodległej"? Bo w Voxlandzkiej mam biznes do realizacji więc może jakieś safari?
/-/ AF de Espada
Lewy Faktotum

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 20 listopada 2024, 21:07
Joachim Cargalho pisze: 20 listopada 2024, 20:43 Wyjeżdżam. Może do Samundy.
Voxlandzkiej części czy tej "niepodległej"? Bo w Voxlandzkiej mam biznes do realizacji więc może jakieś safari?
A to są dwie???
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Faktotum
Posty: 2928
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 20 listopada 2024, 21:09
Albert Fryderyk de Espada pisze: 20 listopada 2024, 21:07
Joachim Cargalho pisze: 20 listopada 2024, 20:43 Wyjeżdżam. Może do Samundy.
Voxlandzkiej części czy tej "niepodległej"? Bo w Voxlandzkiej mam biznes do realizacji więc może jakieś safari?
A to są dwie???
W zasadzie to nie wiem, rozróżniam Sambanafryka na Voxlandzką i nie Voxlandzką. :|
/-/ AF de Espada
Lewy Faktotum

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 4164
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Idziesz w góry? (Dział Nieobecności)

Post autor: Femme Mystere »

Obawiam się, że Herr Cargalho raczej chce sam przeżyć przygodę z czarnoskórymi mieszkańcami Samundy, Herr Espada... ;D
(-) Lieselotte Augentrost
Prawa Faktotum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Idziemy w góry!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość