Ród Cargalho - Kochaj i bez dyskusji

ENS publikuje wszelakiego typu podręczniki, dokumentacje, artykuły oraz szeroko pojętą literaturę. Zajrzyj, na pewno znajdziesz coś dla siebie...
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ród Cargalho - Kochaj i bez dyskusji

Post autor: Femme Mystere »

Bardzo proszę, tylko nie hieny. Za bardzo kojarzy mi się to z realną polityką!
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 233
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:59

ODZNACZENIA

Re: Ród Cargalho - Kochaj i bez dyskusji

Post autor: Anastasia Windsachen »

Krzysztof Windsor pisze: 22 marca 2023, 23:42
Joachim Cargalho pisze: 22 marca 2023, 22:39 A mnie zawsze zastanawia, czy czytelnicy są w stanie rozstrzygnąć który z autorów pisał którą z postaci... :D
Możemy ogłosić na końcu. :D
Ooo tak, choć z drugiej strony może lepiej by autorzy pozostali nieznani? Mimo wszystko pozostajemy w sferze domysłów, gdy mowa o tym kto pisze czyje kwestie, a tym samym poniekąd, jak opisywaną postać postrzega. Sfera domysłów jest kusząca, a czasem lepiej na samym kuszeniu pozostać
Königin des Voxland-Königreiches, Generalissima der Pfalz Leotia

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ród Cargalho - Kochaj i bez dyskusji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Anastasia Windsachen pisze: 23 marca 2023, 18:30
Krzysztof Windsor pisze: 22 marca 2023, 23:42
Joachim Cargalho pisze: 22 marca 2023, 22:39 A mnie zawsze zastanawia, czy czytelnicy są w stanie rozstrzygnąć który z autorów pisał którą z postaci... :D
Możemy ogłosić na końcu. :D
Ooo tak, choć z drugiej strony może lepiej by autorzy pozostali nieznani? Mimo wszystko pozostajemy w sferze domysłów, gdy mowa o tym kto pisze czyje kwestie, a tym samym poniekąd, jak opisywaną postać postrzega. Sfera domysłów jest kusząca, a czasem lepiej na samym kuszeniu pozostać
Myślę, że to dobre podejście do tematu. Nie ma co pokazywać za dużo "kulis". Jest jak jest. Sztuka została stwotrzona przez całą czwórkę i na tym poprzestańmy. Skupmy się na szczegółach drugiej części tej wspaniałej komedii.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydawnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość