Poddasze nr 19

Każdy nowy mieszkaniec, wraz ze swoim przybyciem do Stadt Edelweiss zamieszkuje jedną z kamienic na Starym Mieście. Władze są na tyle łaskawe, ze sam możesz zdecydować, w której zamieszkasz.
Dla "wybrańców" robi się wyjątki, ale to tylko i wyłącznie dla wybranych.
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Poddasze nr 19

Post autor: Isabella Swann »

Panna Swann w końcu znalazła chwile czasu by urządzić do końca swoje ukochane poddasze. Ma je w swoich ukochanych barwach białych i czarnych. A i nawet cegła dadaje uroku wszystkiemu! :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Isabella Swann »

Heinz-Werner Grüner pisze: 16 maja 2022, 00:01
Isabella Swann pisze: 15 maja 2022, 23:46 Dziękuje wam wszystkim za przyjście i za te wspaniałe prezenty! Nie liczyłam się nawet z tym! Cieszy mnie iż razem spędzamy czas i dobrze się bawimy!
Jakkolwiek to zabrzmi, to wiedz, że masz u nas wszelkie wsparcie wirtualne, ale przede wszystki realne!
Bawmy się, ale z poczuciem "bliskości". :E :E :E
W to nie wątpię herr Oberhaupt :)
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 16 maja 2022, 09:24
Heinz-Werner Grüner pisze: 16 maja 2022, 00:01
Isabella Swann pisze: 15 maja 2022, 23:46 Dziękuje wam wszystkim za przyjście i za te wspaniałe prezenty! Nie liczyłam się nawet z tym! Cieszy mnie iż razem spędzamy czas i dobrze się bawimy!
Jakkolwiek to zabrzmi, to wiedz, że masz u nas wszelkie wsparcie wirtualne, ale przede wszystki realne!
Bawmy się, ale z poczuciem "bliskości". :E :E :E
W to nie wątpię herr Oberhaupt :)
Mam nadzieję! :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Isabella Swann »

A w ogóle herr Oberhaupt jak tam bliska współpraca z Frau @Fatima Marcjan-Chojnacka ? :lol:
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Femme Mystere »

Lieselotte cały czas nosiła za Panną Młodą jej welon.

- Wybacz, że nie przekażę prezentu. Myślę, że niemały zawód sprawiłaś wszystkim panom w Edelweiss. - stwierdziła Lieselotte. - A prezent przekażę, jeśli jednak kiedys któryś złowi twoje serce.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 16 maja 2022, 10:56 A w ogóle herr Oberhaupt jak tam bliska współpraca z Frau @Fatima Marcjan-Chojnacka ? :lol:

-Nie wiem o czym Szanowna mówi. Ostatnimi czasy z Frau von Hohenburg łączyły nas relacje, ale czysto zawodowe. Jak zapewne Szanowna Pani wie, to właśnie Pani Marszałek jest głównym koordynatorem rajdu, jaki organizujemy wspólnie na ziemiach Księstwa Sarmacji... Nic ponadto.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 724
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

W końcu znajdując chwilę od obowiązków, Fatima zjawiła się na uroczystości. Zrobiło jej się głupio widząc już dobrze rozkręconą uroczystość. Ale cóż.. tak bywa..

Obrazek

Po przywitaniu się po kolei z każdym uczestnikiem tego wydarzenia, pośpiesznie poszła poszukać Izabelli. W końcu ją znalazła. Na początku trochę nerwowo zaczęła się tłumaczyć ze swojego spóźnienia i bardzo przepraszała. Ale uspokoiła się, gdy Izabela jej wybaczyła. Następnie zaczęła składać życzenia swojej dobrej koleżance. Aż się wzruszyła. Był to niesamowity akt ze strony kobiety, która postanowiła żyć na razie w czystości. Bardzo ją podziwiała i szanowała za to. Zamierzała ją wspierać w tym. Na koniec przytuliła ją mocno i wręczyła prezent. Była to skromna i delikatna biżuteria z aniołem, który miał za zadanie chronić od teraz Izabelę. Ale w końcu ona też jest aniołem.

Obrazek
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 724
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Heinz-Werner Grüner pisze: 16 maja 2022, 12:33
Isabella Swann pisze: 16 maja 2022, 10:56 A w ogóle herr Oberhaupt jak tam bliska współpraca z Frau @Fatima Marcjan-Chojnacka ? :lol:

-Nie wiem o czym Szanowna mówi. Ostatnimi czasy z Frau von Hohenburg łączyły nas relacje, ale czysto zawodowe. Jak zapewne Szanowna Pani wie, to właśnie Pani Marszałek jest głównym koordynatorem rajdu, jaki organizujemy wspólnie na ziemiach Księstwa Sarmacji... Nic ponadto.
Potwierdzam. Męża mam to tylko stosunki.. zawodowe z Herr Heinzem. :lol:
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Isabella Swann »

Fatima Marcjan-Chojnacka pisze: 16 maja 2022, 12:58
Heinz-Werner Grüner pisze: 16 maja 2022, 12:33
Isabella Swann pisze: 16 maja 2022, 10:56 A w ogóle herr Oberhaupt jak tam bliska współpraca z Frau @Fatima Marcjan-Chojnacka ? :lol:

-Nie wiem o czym Szanowna mówi. Ostatnimi czasy z Frau von Hohenburg łączyły nas relacje, ale czysto zawodowe. Jak zapewne Szanowna Pani wie, to właśnie Pani Marszałek jest głównym koordynatorem rajdu, jaki organizujemy wspólnie na ziemiach Księstwa Sarmacji... Nic ponadto.
Potwierdzam. Męża mam to tylko stosunki.. zawodowe z Herr Heinzem. :lol:
Hahahaha bo akurat uwierzę :P

I @Fatima Marcjan-Chojnacka dziękuję za piękny prezent :) aż miło się na sercu robi gdy przyjaciele wspierają mnie w tych planach :)
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Joachim Cargalho »

Cóż to za śluby!?
Z tej okazji aż ciężko mi sklecić jakieś życzenia, bo z jednej strony warto życzyć wytrwałości, zaś z drugiej czym prędzej jednak tego jedynego, konkretnego, który to sam zgłosi się do Ciebie czym prędzej!
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Poddasze nr 19

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 16 maja 2022, 23:21 Cóż to za śluby!?
Z tej okazji aż ciężko mi sklecić jakieś życzenia, bo z jednej strony warto życzyć wytrwałości, zaś z drugiej czym prędzej jednak tego jedynego, konkretnego, który to sam zgłosi się do Ciebie czym prędzej!
No własnie. Zastanawiam się czy teraz nie będzie Szanownej Pannie Swann łatwiej znaleźć adoratora. Wiadomo, że zakazany owoc smakuje bardziej... :oops:
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Altstädtische Miethäuser - Kamienice i okolice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość