Dobra Akcja Czarnych!

Edelwajskie Stowarzyszenie Sportowe jest dla aktywistów kultury fizycznej. Kto nie lubi chodzić po górach czy pograć w popularną "gałę"? Na pewno w Dolinie szukać takiego ze świecą. Nam nie obce są i zjazdy narciarskie czy na sankach, ale także jako zaprawieni w ruchu górale uwielbiamy wspinaczkę oraz lekkoatletykę. Jeśli tylko lubisz troszkę ruchu to na pewno musisz tutaj zajrzeć! ESB stoi otworem dla każdego, który uwielbia ruch!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel

OBYWATEL

ODZNACZENIA

Dobra Akcja Czarnych!

Post autor: Pavel van der Gibson »

Obrazek
Klub piłkarski AKS Czarni Osiek zaprasza wszystkich mikronautów do akcji, z której dochód zostanie przeznaczony na wsparcie RMAW oraz sponsoring nagród dla najlepszych kierowców podczas Rajdu Muratyki!

Kwota jaką klub wspomoże Rajd zależy tylko od Was!

Dlaczego?

Każdy Wasz post w tym wątku to 30 ℳ przeznaczone na sponsoring styczniowego rajdu!

Dodatkowo każdy post, w którym pokażecie jak kibicujecie i jak wyglądają piłkarskie emocje, weźmie udział w konkursie. Wystarczy krótkie hasło, okrzyk, przyśpiewka, zdjęcie, grafika lub cokolwiek innego. Spośród najlepszych wpisów, klub wyłoni zwycięzcę, na którego czeka specjalna nagroda - personalizowana koszulka meczowa Czarnych Osiek. Czas na dodawanie postów jest do 10.12.2023 r.
Tak więc podwójnie warto wziąć udział w akcji.
Pamiętajcie:

1 post = 30 ℳ dla RMAW…

…i dodatkowo szansa na główną nagrodę w piłkarskim konkursie!

(limit postów biorących udział w akcji na osobę wynosi 10)

Kampania realizowana przez klub AKS Czarni Osiek we współpracy z Gibson Sport.
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Piwski Sroczyński Stempel

ODZNACZENIA

Re: Dobra Akcja Czarnych!

Post autor: Piwski Sroczyński »

Coś nie mogłem wrzucać wiadomości na forum - więc tylko mi pozostaje podziękować Jegomości Gibsonowi, że tutaj pomógł. Mam nadzieję, że już to powinno działać :lol:
Awatar użytkownika
Helwetyk Stempel

ODZNACZENIA

Post autor: Helwetyk »

Piwski Sroczyński pisze: 03 grudnia 2023, 19:28 Coś nie mogłem wrzucać wiadomości na forum - więc tylko mi pozostaje podziękować Jegomości Gibsonowi, że tutaj pomógł. Mam nadzieję, że już to powinno działać :lol:
Ta, Gibsonowi… :karo
(—) Helwetyk Romański, Dyniowy Padawan
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt

OBYWATEL

ODZNACZENIA

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nie moja wina, nie moja wina @Piwski Sroczyński...
Dzięki wielkie (chyba dzisiaj tylko dziękuję wszystkim) Herr @Helwetyk za pomoc.

No i gratki dla @Pavel van der Gibson za sam pomysł i wsparcie RMAW! :E :E :E
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika

ODZNACZENIA

Helwetyk pisze: 03 grudnia 2023, 22:27
Piwski Sroczyński pisze: 03 grudnia 2023, 19:28 Coś nie mogłem wrzucać wiadomości na forum - więc tylko mi pozostaje podziękować Jegomości Gibsonowi, że tutaj pomógł. Mam nadzieję, że już to powinno działać :lol:
Ta, Gibsonowi… :karo
No wyjaśniając czemu tutaj nie ja wrzuciłem, rzeczywiście zapomniałem o Atlasie xD
(-) abp Piwski Żmij-Sroczyński, Arcybiskup Osieka, Sługa Sług Bożych
Awatar użytkownika
Helwetyk Stempel

ODZNACZENIA

Post autor: Helwetyk »

Niemniej, żarty żartami, ale przeraziłem się, że ten zewnętrzny serwer permanentnie zniknął (na szczęście, podniósł się po godzinie–dwóch). Długoterminowo trochę obawiałbym się korzystania z tej wtyczki. Mieć taką dla Kustosza, ech…
(—) Helwetyk Romański, Dyniowy Padawan
Obrazek
Awatar użytkownika
Oberhaupt

OBYWATEL

ODZNACZENIA

Apki, wtyczki, pluginy i takie tam to nie moja działka. Człowiek już za stary, ale pobawił by się, oj pobawił.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika

ODZNACZENIA

Akcja AKS Czarnych Osiek dobiegła końca, czas więc na podsumowanie. Dzięki Waszym postom zebraliśmy 1200 ℳ, które zgodnie z zapowiedzią, zostały przelane na konto RMAW i zasilą budżet nagród w najbliższym Rajdzie Muratyki. Pieniądze w imieniu klubu przelał Instytut Kultury Osieckiej.
Obrazek
Ale to nie koniec! Pora rozstrzygnąć konkurs na najlepsze piłkarskie przyśpiewki, hasła i okrzyki. Ostatecznie organizatorzy podjęli decyzję o przyznaniu dwóch nagród. A zatem zwycięzcami zostali...

Borys Zamycki za przyśpiewko-piosenkę Viatora
oraz
Helwetyk Romański za krótkie, acz treściwe hasło, które trafiło prosto w Czarne serca.

Serdecznie gratulujemy i zgodnie z obietnicą przedstawiamy dedykowane koszulki meczowe Czarnych zaprojektowane przez Gibson Sport.

Wizualizacja strojów dla zwycięzców
Helwetyk Romański:
Obrazek
Borys Zamycki
Obrazek
(-) abp Piwski Żmij-Sroczyński, Arcybiskup Osieka, Sługa Sług Bożych
Awatar użytkownika
Oberhaupt

OBYWATEL

ODZNACZENIA

W imieniu organizatora RMAW serdeczne dzięki! Super prezentacja, brakuje tylko tych przyśpiewek! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stowarzyszenie Sportowe”