I sezon Liga Pollin, Konferencja Południowo-Pollinowa, Dywizja Edelweiss

Edelwajskie Stowarzyszenie Sportowe jest dla aktywistów kultury fizycznej. Kto nie lubi chodzić po górach czy pograć w popularną "gałę"? Na pewno w Dolinie szukać takiego ze świecą. Nam nie obce są i zjazdy narciarskie czy na sankach, ale także jako zaprawieni w ruchu górale uwielbiamy wspinaczkę oraz lekkoatletykę. Jeśli tylko lubisz troszkę ruchu to na pewno musisz tutaj zajrzeć! ESB stoi otworem dla każdego, który uwielbia ruch!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Dziedzic
Posty: 1391
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

I sezon Liga Pollin, Konferencja Południowo-Pollinowa, Dywizja Edelweiss

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

I jest pierwszy sezon Liga Pollin, Konferencja Południowo-Pollinowa, Dywizja Edelweiss uznaje za rozpoczęty!

Przedstawmy jeszcze raz wszystkie zespoły:
-KS Stadt Edelweiss: Właściciel @Leszek Ebe-Grüner
-Herat Rangers (skrót: HRT, stroje błękitno-czerwone, hala 2 tys. xd): Właściciel @Pavel van der Gibson
-SG Dynamo Stadt (skrót: DYN, stroje Purpurowo-Białe, hala ... ładna? :D ): Właściciel @Heinz-Werner Grüner
-Grünerwalde Mannschaft: Właścicielka @Femme Mystere
-Ostien Eisbären (skrót OEB): Właściciel @Ludwig Tomović
-Die Mandarynkowy Glanz: Właściciel @Mandaryna

Obrazek

Także tak wygląda tabela po pierwszych meczach! A konkretnie wyniki meczów:

Obrazek

Także Drużyna Lieselotte Augentrost wygrała 6:3 w swoim pierwszym meczu z Pavel van der Gibsonem

Drużyna Ludwika Tomovica przegrała z kolei 1:3 z drużyną Heinza Werner-Grünera

A moja drużyna wygrała 6:2 z drużyną Vratislava Vondrackowa.
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Ambasador Księstwa Sarmacji
Posty: 1500
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49
Lokalizacja: Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I sezon Liga Pollin, Konferencja Południowo-Pollinowa, Dywizja Edelweiss

Post autor: Pavel van der Gibson »

Pierwsze cztery zespoły grają potem play-offy, czy skąd takie oznaczenie w tabeli bez numerów miejsc 5 i 6?
Ambasador Księstwa Sarmacji
Zastępca Samozwańczego Sekretarza Mikroświatowej Unii Piłkarskiej
Były Kanclerz Księstwa Sarmacji
Prezes VfB 1923 Wolkenbad

Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Dziedzic
Posty: 1391
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I sezon Liga Pollin, Konferencja Południowo-Pollinowa, Dywizja Edelweiss

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Pavel van der Gibson pisze: 11 września 2025, 17:42 Pierwsze cztery zespoły grają potem play-offy, czy skąd takie oznaczenie w tabeli bez numerów miejsc 5 i 6?
Tak, pierwsze najlepsze 4 zespoły grają play-offy.
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I sezon Liga Pollin, Konferencja Południowo-Pollinowa, Dywizja Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jak rozumiem kazdy z kazdym, u siebie i na wyjeździe (jedna tura), czyli 10 kolejek, a potem playoffs?
Do ilu zwycięstw faza grupowa? Czy będzie dmumecz i decydować bramki?

Czy my możemy jakoś ingerować? Nie wiem, skład, czy draft, bo z tego co widziałem to coś takiego chyba tam jest.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Dziedzic
Posty: 1391
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I sezon Liga Pollin, Konferencja Południowo-Pollinowa, Dywizja Edelweiss

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Heinz-Werner Grüner pisze: 11 września 2025, 21:28 Jak rozumiem kazdy z kazdym, u siebie i na wyjeździe (jedna tura), czyli 10 kolejek, a potem playoffs?
Do ilu zwycięstw faza grupowa? Czy będzie dmumecz i decydować bramki?

Czy my możemy jakoś ingerować? Nie wiem, skład, czy draft, bo z tego co widziałem to coś takiego chyba tam jest.
Eee jakby to powiedzieć... kolejek będzie o wiele więcej niż 10... Bo jak wystartowałem to jest... 88 dni :mrgreen: :roll: I codziennie jakiś mecz, w sensie oczywiście ja decyduje(na szczęście) jak one szybko przebiegeją, ale łącznie jest 88 kolejek w fazie grupowej :lol:
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20872
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I sezon Liga Pollin, Konferencja Południowo-Pollinowa, Dywizja Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Leszek Ebe-Grüner pisze: 11 września 2025, 21:30
Heinz-Werner Grüner pisze: 11 września 2025, 21:28 Jak rozumiem kazdy z kazdym, u siebie i na wyjeździe (jedna tura), czyli 10 kolejek, a potem playoffs?
Do ilu zwycięstw faza grupowa? Czy będzie dmumecz i decydować bramki?

Czy my możemy jakoś ingerować? Nie wiem, skład, czy draft, bo z tego co widziałem to coś takiego chyba tam jest.
Eee jakby to powiedzieć... kolejek będzie o wiele więcej niż 10... Bo jak wystartowałem to jest... 88 dni :mrgreen: :roll: I codziennie jakiś mecz, w sensie oczywiście ja decyduje(na szczęście) jak one szybko przebiegeją, ale łącznie jest 88 kolejek w fazie grupowej :lol:
No to troszkę pogramy! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ludwig Tomović Stempel
Posty: 560
Rejestracja: 01 marca 2022, 19:08
Lokalizacja: Orbita Mikronacji
Kontakt:

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I sezon Liga Pollin, Konferencja Południowo-Pollinowa, Dywizja Edelweiss

Post autor: Ludwig Tomović »

Coś te wylosowane overalle mi się nie podobają ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Dziedzic
Posty: 1391
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I sezon Liga Pollin, Konferencja Południowo-Pollinowa, Dywizja Edelweiss

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Ludwig Tomović pisze: 12 września 2025, 00:26 Coś te wylosowane overalle mi się nie podobają ;)

Hmmm faktycznie... Cóż na drugi sezon trzeba będzie to bardziej dopracować
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Dziedzic
Posty: 1391
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I sezon Liga Pollin, Konferencja Południowo-Pollinowa, Dywizja Edelweiss

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Dobra żeby to nie trwało milion lat, to ten sezon wyjątkowo zrobimy po kilka kolejek. Normalnie będzie co 5 kolejek dalej, ale z racja że jedną kolejkę zrobiliśmy, to dziś wyjątkowo kolejki od 2 do 5:

Dzień 2:

Obrazek

Dzień 3:

Obrazek

Dzień 4:

Obrazek

Dzień 5:

Obrazek

Tabela wyników po 5 kolejkach:

Obrazek
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Dziedzic
Posty: 1391
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I sezon Liga Pollin, Konferencja Południowo-Pollinowa, Dywizja Edelweiss

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Czas na kolejne dni zmagań:

Dzień 6:

Obrazek

Dzień 7:

Obrazek

Dzień 8:

Obrazek

Dzień 9:

Obrazek

Dzień 10:

Obrazek

Tabela Dywizji po 10 kolejkach:

Obrazek

Także jak widać Ostien Eisbären i Grünerwalde Mannschaft wyskoczyli na pierwsze na miejsca. Również wysoko, choć mając jeden mecz więcej jest Herat Rangers na trzecim miejscu, bardzo dobry wynik. Czwarty jest SG Dynamo Stadt, który ma jednak jedno zwycięstwo mniej od 3 poprzednich zespołów. Na piątym miejsce jest KS Stadt Edelweiss, który no jeszcze słabiej wychodzi bo 4 zwycięstwa ma, ale nie jest jakoś mocno daleko od konkurencji. Ostatnią lokatę póki co ma Die Mandarynkowy Glanz, który ma 3 wygrane i 6 przegranych. Różnice oczywiście nie są duże, ale z czasem jednak będzie trzeba wygrywać więcej meczy, bo tylko 4 zespoły trafią do Play-Offów!
(-) Leszek Ebe-Grüner
Syn Heinza-Werner Grünera
DZIEDZIC EDELWEISS
Wyznawca Drzewa Życia

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stowarzyszenie Sportowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości