MLK - poszukujemy trenerów #2

Edelwajskie Stowarzyszenie Sportowe jest dla aktywistów kultury fizycznej. Kto nie lubi chodzić po górach czy pograć w popularną "gałę"? Na pewno w Dolinie szukać takiego ze świecą. Nam nie obce są i zjazdy narciarskie czy na sankach, ale także jako zaprawieni w ruchu górale uwielbiamy wspinaczkę oraz lekkoatletykę. Jeśli tylko lubisz troszkę ruchu to na pewno musisz tutaj zajrzeć! ESB stoi otworem dla każdego, który uwielbia ruch!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

MLK - poszukujemy trenerów #2

Post autor: Sophie »

MLK to Mikronacyjna Liga Kobiet. Rozgrywana na platformie Xperteleven w formule oiłki nożnej damskiej. Liga ma za sobą już dwa, krótkie sezony, jednak obecnie przeżywa lekkie gnicie. Aby temu zapobiec ja, jako administrator ligi poszukuję trenerów chętnych do rywalizacji. Doświadczenie NIE jest wymagane, drużyny nie są jeszcze potężne, więc poziom wejścia wysoki nie jest. Zapraszam wszystkich chętnych do zgłaszania się pod tym linkiem:
http://www.xperteleven.com/?lid=461738
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11787
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: MLK - poszukujemy trenerów #2

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sophie pisze: 03 czerwca 2022, 09:36 MLK to Mikronacyjna Liga Kobiet. Rozgrywana na platformie Xperteleven w formule oiłki nożnej damskiej. Liga ma za sobą już dwa, krótkie sezony, jednak obecnie przeżywa lekkie gnicie. Aby temu zapobiec ja, jako administrator ligi poszukuję trenerów chętnych do rywalizacji. Doświadczenie NIE jest wymagane, drużyny nie są jeszcze potężne, więc poziom wejścia wysoki nie jest. Zapraszam wszystkich chętnych do zgłaszania się pod tym linkiem:
http://www.xperteleven.com/?lid=461738
Jak już pisałem do Herr Oswalda czy Herr Ignatsa, nie ma u mnie szans. Brak wolnych slotów. Sam zwalniam jeden po sezonie w Lidze Królewskiej.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: MLK - poszukujemy trenerów #2

Post autor: Joachim Cargalho »

A przypadkiem mikronacyjną liga kobiet nie powinna zrzeszać wyłącznie kobiet? :P
Chyba, że na czas meczu chcesz się przebierać, Herr Gruner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11787
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: MLK - poszukujemy trenerów #2

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 03 czerwca 2022, 16:39 A przypadkiem mikronacyjną liga kobiet nie powinna zrzeszać wyłącznie kobiet? :P
Chyba, że na czas meczu chcesz się przebierać, Herr Gruner.
Ja na pewno nie zagram w tej lidze. Jak pisałem - brak wolnych slotów, niestety.
Po drugie to tylko liga piłkarska kobiet nie liga dla kobiet. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: MLK - poszukujemy trenerów #2

Post autor: Joachim Cargalho »

No więc piszę, że można w trakcie meczu identyfikować się z tą ligą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11787
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: MLK - poszukujemy trenerów #2

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 04 czerwca 2022, 11:24 No więc piszę, że można w trakcie meczu identyfikować się z tą ligą.
Ale koszulki zabronili "zarzucać" na głowę, to po co chodzić na "takie" mecze? :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stowarzyszenie Sportowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość