4.Alpenfahrt - informacje ogólne

W roku 1922 w ramach Rajdowych Mistrzostw Austro-Węgier odbywał się nasz regionalny Rajd Orientyki. Wspólnie ze Slawonią, naszym sąsiadem od wschodu stworzyliśmy niezapomnianą imprezę dającą prędkości o jakich nie marzycie. Od kolejnego sezonu jeździmy już pod egidą Rajdu Szarotki i z tego tytułu też nam bardzo miło.
Jeśli jesteś fanem motoryzacji, musisz tu zaglądać.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11857
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: 4.Alpenfahrt - informacje ogólne

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 12 kwietnia 2023, 10:08 Tutaj myślałem o mówieniu głośno o rajdzie w tygodniu. Faktycznie, nie ma znaczenia gdzie się to odbędzie.

Skoro mikronacje nie ubiegają się o organizację rajdu, może nie postrzegają tego aktywności i promocji? Jaka może być tego przyczyna?
Nie ma znaczenia? Nikt nie chce takiego rajdu, poza Tobą. :)

Drugi akapit jest dla mnie nie zrozumiały. Napisałem, że mikronacje powinny i "zabiegają" o organizację.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3956
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: 4.Alpenfahrt - informacje ogólne

Post autor: Joachim Cargalho »

Skoro zabiegają to nie ma w ogóle powodów do dyskusji. Bardzo dobrze!

Natomiast kwestię rajdu organizowanego w ciągu tygodnia poruszamy już od tak dawna, że doskonale wiemy jakie są oczekiwania kierowców. Skoro nie chcemy dać sobie szansy na zamieszanie w tabeli (choć wątpię, że nastąpiłoby to), pozostaje mi tylko od czasu do czasu podnosić ten postulat.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11857
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: 4.Alpenfahrt - informacje ogólne

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 12 kwietnia 2023, 10:49 Skoro zabiegają to nie ma w ogóle powodów do dyskusji. Bardzo dobrze!

Natomiast kwestię rajdu organizowanego w ciągu tygodnia poruszamy już od tak dawna, że doskonale wiemy jakie są oczekiwania kierowców. Skoro nie chcemy dać sobie szansy na zamieszanie w tabeli (choć wątpię, że nastąpiłoby to), pozostaje mi tylko od czasu do czasu podnosić ten postulat.
Ja nie piszę, że to zły pomysł, choć jako organizator muszę też patrzeć na ogólną frekwencję i zainteresiwanie tym pomysłem. Będę poruszał temat, w "analizie".
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyścigi Samochodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości