Lwia Apteka

W Dolinie dbamy o schorowanych. W górskich klimatach łatwo o złamanie kończyn czy odmrożenia podczas wypraw górskich, lawin śnieżnych trwających kilka dni, tygodni czy nawet lat. Od czego jednak mamy znamienitych fachowców w dziedzinie medycyny mikroświatowej...
W tym miejscu każdy z nas będzie dogorywał swoich ostatnich chwil, ale i w każdej chwili "dokona objawienia podczas podróży z dalekiej wyprawy... górskiej
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Lwia Apteka

Post autor: Femme Mystere »

Lieselotte popatrzyła z uznaniem na @Joachim Cargalho, ale mijając go szepnęła mu na ucho:
- Ja tam lubiłam twoją dawną stylówkę. - mrugnęła do niego oczkiem.

Potem popatrzyła za czymś dobrym dla siebie. Może mogłaby również odmłodzić się o jakieś 5 lat? Przed wyjściem podeszła więc do lady i powiedziała.

- Mogłabym prosić o ten sam eliksir, który dostałam… - ściszyła głos, mówiąc do @Isabella Swann , która właśnie obsługiwała. - … przed Edeliebe? Doskonale się sprawdził! – mrugnęła oczkiem, a gdy otrzymała już swoje zamówienie, pożegnała się i ruszyła z ludźmi do autokaru, który wyruszył dalej
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Lwia Apteka

Post autor: Isabella Swann »

Kiedy wszyscy wyszli Bella zwróciła się do Babinki - Zwariowani co nie? Dobrze, że ja nie jestem tak często z nimi. Bo chyba bym zwariowała . - zażartowała i poszła na zaplecze rozpakowywać wszystkie pudła, które Babinka ze sobą przywiozła
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11868
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Lwia Apteka

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

A w tle "duch" oberhaupta czuwał i uśmeichał się ukradkiem...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Erstes Krankenhaus - Pierwszy Szpital”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości