Zamówienia

Siły Powietrzne Edelweiss

Moderatorzy: Ronon Dex, Piotr Romanow, Albert Fryderyk de Espada

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Zamówienia

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Herr Fahnrich @Albert Fryderyk de Espada czy istnieje szansa by przekalkulowałby Szanowny jakie występuje zapotrzebowanie na samolot szkolno-treningowy?

Luft zainteresowane jest zamówieniem maszyn S1DE od zakładów lotniczych RAT.
Chyba już ustalaliśmy, że takowa potrzeba jest. Mnie teraz interesuje ilość. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 667
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zamówienia

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze: 26 sierpnia 2022, 13:14 Herr Fahnrich @Albert Fryderyk de Espada czy istnieje szansa by przekalkulowałby Szanowny jakie występuje zapotrzebowanie na samolot szkolno-treningowy?
[...] Mnie teraz interesuje ilość. :)
Przypominam, że albo zamówienie wpłynie na dniach, albo będzie realizowane po 18 września, bo od 4 jadę na realowy urlop... a tego się w godzinkę nie zrobi - jak otrzymam zamówienie do czwartku to jeszcze zdążę przed wyjazdem wszystko zrobić.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zamówienia

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek
_____________________________________________________________

Stadt Edelweiss, 30 sierpnia 1922r.

Generalstabschef
von Edelweiss Streitkräfte
Oberhaupt Heinz-Werner Grüner
Do:
Herr Ronon Dex
ZK Ronon Air Tech w Edelweiss


ZENTRALE ORDNUNG
Zamówienie Centralne 001/1922

Ja, Szef Sztabu Edelweiss Streitkräfte, Oberhaupt H.W. Grüner w imieniu Edelweiss Lufstreitkrafte składam zamówienie na produkcję w Pańskim zakładzie następujących maszyn:

1. Samolot szkolno-treningowy RAT S1DE-1 - sztuk 3.
2. Samolot szkolno-treningowy RAT S1DE-2 - sztuk 3.

Proszę o przedstawienie wariantu malowania w kolorze srebrnym (według przedstawionego prototypu w zakładach RAT) oraz drugim, ciemnozielonym.

Reszta malowania
- znaki rozpoznawcze Edelweiss (według przedstawionego prototypu w zakładach RAT),
- ster kierunku w barwach narodowych.




Podpisano H.W.Grüner
ObrazekObrazek


@Ronon Dex
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1475
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zamówienia

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Mhmmm czyli w trakcie mojego z letargu założyliśmy nowe skrzydło lotnicze, a przynajmniej prawie założyliśmy.
I dobrze bo w zasadzie to jedna z niewielu formacji jakich było nam brak na tą chwilę.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 667
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zamówienia

Post autor: Ronon Dex »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 31 sierpnia 2022, 21:32 Mhmmm czyli w trakcie mojego z letargu założyliśmy nowe skrzydło lotnicze, a przynajmniej prawie założyliśmy.
Jednostkę szkolną to chyba Ty bedziesz zakładał... ja tylko dostarczyłem samoloty, a Oberhaupt je sfinansował z budżetu państwa (sama forma rozliczenia to już kwestia wtórna). Nie odzywałeś się w temacie to pozwoliłem sobie (za zgodą Oberhaupta) na zrobienie godła dla tej szkolnej jednostki, ale jeżeli będeziesz chciał zrobić swoje... inne - to w ramach kontraktu zmienie ten element na samolotach, ale już pewnie po moim realowym urlopowym wyjeździe czyli po 19 wrzesnia.
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1475
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zamówienia

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Ronon Dex pisze: 31 sierpnia 2022, 21:38 Jednostkę szkolną to chyba Ty bedziesz zakładał... ja tylko dostarczyłem samoloty, a Oberhaupt je sfinansował z budżetu państwa (sama forma rozliczenia to już kwestia wtórna). Nie odzywałeś się w temacie to pozwoliłem sobie (za zgodą Oberhaupta) na zrobienie godła dla tej szkolnej jednostki, ale jeżeli będeziesz chciał zrobić swoje... inne - to w ramach kontraktu zmienie ten element na samolotach, ale już pewnie po moim realowym urlopowym wyjeździe czyli po 19 wrzesnia.
W zasadzie to większość rzeczy zrobiliście już za mnie, a skoro Oberhaupt zaangażował się osobiście to nie mam powodu by przeciwko czemukolwiek protestować.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zamówienia

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 31 sierpnia 2022, 21:49
Ronon Dex pisze: 31 sierpnia 2022, 21:38 Jednostkę szkolną to chyba Ty bedziesz zakładał... ja tylko dostarczyłem samoloty, a Oberhaupt je sfinansował z budżetu państwa (sama forma rozliczenia to już kwestia wtórna). Nie odzywałeś się w temacie to pozwoliłem sobie (za zgodą Oberhaupta) na zrobienie godła dla tej szkolnej jednostki, ale jeżeli będeziesz chciał zrobić swoje... inne - to w ramach kontraktu zmienie ten element na samolotach, ale już pewnie po moim realowym urlopowym wyjeździe czyli po 19 wrzesnia.
W zasadzie to większość rzeczy zrobiliście już za mnie, a skoro Oberhaupt zaangażował się osobiście to nie mam powodu by przeciwko czemukolwiek protestować.
Ależ ma Herr Fahnrich @Albert Fryderyk de Espada , a nawet powinien protestować jeśli taka jest wola! Ja się dopiero uczę tego wszystkiego, a skoro ktoś zaniemógł to ja staram sie utrzymywać aktywność na stopie ogólnej. Bije się w pierś jak coś spierdzielę, więc śmiało!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edelweiss Luftstreitkräfte”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość