Kontener z STAR Labs

Pomysłodawcą i twórcą Fabrik für Boden und Unterirdische Militärfahrzeuge (FBUM) jest Leszek Ebe-Grüner. Powstała 8 lutego 1922 roku i od samego początku dział projektowy skupił się na budowaniu militarnej "potęgi" Doliny. W ruch poszły narzędzia kreślarskie i tym oto sposobem Edelweiss doczekał się właśnych designerów.
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kontener z STAR Labs

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 30 marca 2022, 10:47
Albert Fryderyk de Espada pisze: 30 marca 2022, 09:40 Cóż chciałbym powiedzieć że było to bliskie prawdy, ale niestety nie jest.
A ten niepozorny rysunek skrywa trzy elementy które jak puzzle łączą się w rozwiązanie.
Serio. Ja tam nic nie widzę. :D

Wróć...może kawałek śladu gąsienicy czołgu?
Proponuję skupić się na prawym dolnym rogu i elemencie tam widocznym gdyż tam praktycznie kryję się odpowiedzieć.
Ale jeżeli to nie pomoże wieczorem spróbujemy osuszyć plany może uda się coś odczytać.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kontener z STAR Labs

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 30 marca 2022, 11:01
Heinz-Werner Grüner pisze: 30 marca 2022, 10:47
Albert Fryderyk de Espada pisze: 30 marca 2022, 09:40 Cóż chciałbym powiedzieć że było to bliskie prawdy, ale niestety nie jest.
A ten niepozorny rysunek skrywa trzy elementy które jak puzzle łączą się w rozwiązanie.
Serio. Ja tam nic nie widzę. :D

Wróć...może kawałek śladu gąsienicy czołgu?
Proponuję skupić się na prawym dolnym rogu i elemencie tam widocznym gdyż tam praktycznie kryję się odpowiedzieć.
Ale jeżeli to nie pomoże wieczorem spróbujemy osuszyć plany może uda się coś odczytać.
No to zagwozdkę miałem jakich mało. :mrgreen:
Musiałem sobie to wydrukować, poobracać i chyba wymyśliłem. Czy to jest kadłub samolotu???
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kontener z STAR Labs

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Panie @Heinz-Werner Grüner mam do pana prośbę, niestety plany nie nadają się do rozczytania dlatego pragnę prosić by przekazał pan naszemu technikowi plany które prześlę.

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kontener z STAR Labs

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 30 marca 2022, 15:10 Panie @Heinz-Werner Grüner mam do pana prośbę, niestety plany nie nadają się do rozczytania dlatego pragnę prosić by przekazał pan naszemu technikowi plany które prześlę.
Grüner rozwinął brulion i przyglądał się długo naniesionym na karcie liniom. Zarys samolotu prezentował się pięknie. Dwupłat rozpostarty niczym "gladiator" w koloseum - pomyślał sobie... Piękna kreska...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kontener z STAR Labs

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Macie może tam na miejscu trochę nafty lotniczej ?
Przyda się żeby w ogóle móc tym wystartować, jeżeli nie to pewnie przed oblotem samolotu przywiozę ze sobą zapas.

Cóż samolot jest na miejscu w kontenerze, trzeba tylko go złożyć.
Na szczęście już zawczasu wysłałem mojego technika i mechanika z planami oraz skrzynię z narzędziami niezbędnymi do złożenia samolotu.
Za pas startowy może posłużyć nam kawałek ubitej drogi albo nawet jakaś pusta i płaska polana. Coś czuję że ten przelot będzie czymś pięknym.
Koniecznie zabiorę ze sobą aparat żeby móc uwiecznić Edelweiss z powietrza.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kontener z STAR Labs

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 30 marca 2022, 20:50 Macie może tam na miejscu trochę nafty lotniczej ?
Przyda się żeby w ogóle móc tym wystartować, jeżeli nie to pewnie przed oblotem samolotu przywiozę ze sobą zapas.

Cóż samolot jest na miejscu w kontenerze, trzeba tylko go złożyć.
Na szczęście już zawczasu wysłałem mojego technika i mechanika z planami oraz skrzynię z narzędziami niezbędnymi do złożenia samolotu.
Za pas startowy może posłużyć nam kawałek ubitej drogi albo nawet jakaś pusta i płaska polana. Coś czuję że ten przelot będzie czymś pięknym.
Koniecznie zabiorę ze sobą aparat żeby móc uwiecznić Edelweiss z powietrza.
Cie choroba! Samolot w Edelweiss! Czekamy za tymi technikami, choć samemu kusi go złożyć. O pas startowy proszę się nie martwić. Dziś rozpoczęliśmy prace budowlane portu lotniczego. Do przybycia Pańskich specjalistów będziemy strzec skrzyni, a pas startowy winien być gotowy na jutro! Później powinniśmy sobie poradzić z transportem skrzyni na lotnisko, to nie będzie szczególnie trudne.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 727
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Kontener z STAR Labs

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Femme Mystere pisze: 30 marca 2022, 09:32 Niczego mi to niesety nie przypomina. Więc stawiam, że to akt z udziałem @Fatima Marcjan-Chojnacka i @Alfred Fabian w kwiatach szarotki, na specjalne zamówienie. Nie wiedziałam tylko, że STAR Labs służy takie usługi.
I się wydało... :shock: :lol:
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kontener z STAR Labs

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Fatima Marcjan-Chojnacka pisze: 01 kwietnia 2022, 13:45
Femme Mystere pisze: 30 marca 2022, 09:32 Niczego mi to niesety nie przypomina. Więc stawiam, że to akt z udziałem @Fatima Marcjan-Chojnacka i @Alfred Fabian w kwiatach szarotki, na specjalne zamówienie. Nie wiedziałam tylko, że STAR Labs służy takie usługi.
I się wydało... :shock: :lol:
Jakby co to możemy zaprezentować ów "akt". ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 727
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Kontener z STAR Labs

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Nie, nie.. Niech to będzie tajemnica. ;)
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kontener z STAR Labs

Post autor: Joachim Cargalho »

Jaka to tajemnica, jak już się kserokopie po świecie walają? :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fabryka Naziemnych i Podziemnych Pojazdów Wojskowych (FBUM)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości