Ognisko pełne uśmiechu...

Już w środku nocy lokalni wytwórcy rozpoczęli rozkładać swoje towary. Wśród nich te największe przedsiębiorstwa, lecz dało się też dojrzeć tych małych.
Nie mogło więc zabraknąć tych wszystkich wspaniałych przysmaków. Skosztuj i przekonaj się sam!
Awatar użytkownika
Meisande V Gvandoya
Posty: 41
Rejestracja: 03 marca 2022, 18:25

ODZNACZENIA

Re: Ognisko pełne uśmiechu...

Post autor: Meisande V Gvandoya »

Chciałabym bardzo podziękować za odznaczenie, nie spodziewałam się :o
Mam nadzieję na dalsze pozytywne relacje między naszymi państwami, wszak nie ma to jak pyszny ser pod palmami :)
Meisande V Gvandoya
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ognisko pełne uśmiechu...

Post autor: Joachim Cargalho »

Zobaczywszy Malkia Mamę, zebrani mieszkańcy Edelweiss zbliżyli się w jej kierunku. Część tylko się patrzyła, inni chcieli zamienić kilka słów. Rzadko kiedy tak ważne osoby krążą pomiędzy nimi jak równy z równym. Wśród tutejszych rozeszła się już informacja o modzie panującej w Samundzie. Miejscowe dziewczyny zaczepiały @Meisande V Gvandoya.

- Jak często zmieniane są trendy modowe? - pytały - Już nie możemy doczekać się kolejnego pokazu - wtórowały sobie wzajemnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ognisko pełne uśmiechu...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Meisande V Gvandoya pisze: 16 marca 2022, 09:04 Chciałabym bardzo podziękować za odznaczenie, nie spodziewałam się :o
Mam nadzieję na dalsze pozytywne relacje między naszymi państwami, wszak nie ma to jak pyszny ser pod palmami :)
Ja myślę, że to dopiero początek! Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale ja jestem dobrej myśli!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ametyst Faradobus
Posty: 19
Rejestracja: 06 marca 2022, 15:10

ODZNACZENIA

Re: Ognisko pełne uśmiechu...

Post autor: Ametyst Faradobus »

Sternik zapłać. Jak dotąd niewiele zrobiłem.
Amethyst von Faradobus
König von Hirschbergia und Weerland Etc.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ognisko pełne uśmiechu...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ametyst Faradobus pisze: 16 marca 2022, 12:25 Sternik zapłać. Jak dotąd niewiele zrobiłem.
W zasadzie to Wasza Królewska Mość jest jedną z bardziej istotnych osób mających wpływ na dalsze działania Edelweiss. Kto jako pierwszy zwrócił nam uwagę, że to przecież kotlina, nie dolina? Kto jako pierwszy zgłosił się z delagacją zachęcajac do współpracy międzynarodowej? Tak, właśnie Wasza Królewska Mość. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ognisko pełne uśmiechu...

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

A oczywiście dziękuje za otrzymane odznaczenia.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ognisko pełne uśmiechu...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Leszek Ebe-Grüner pisze: 16 marca 2022, 17:42 A oczywiście dziękuje za otrzymane odznaczenia.
Synuś, dla Ciebie będzie jeszcze specjalny - Order Diamentowego Dziecięcia. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Meisande V Gvandoya
Posty: 41
Rejestracja: 03 marca 2022, 18:25

ODZNACZENIA

Re: Ognisko pełne uśmiechu...

Post autor: Meisande V Gvandoya »

Joachim Cargalho pisze: 16 marca 2022, 09:54 - Jak często zmieniane są trendy modowe? - pytały - Już nie możemy doczekać się kolejnego pokazu - wtórowały sobie wzajemnie.
Ależ Szanowny, jeszcze wiosna się nie skończyła, a nawet nie zaczęła, coś się wymyśli :)
Meisande V Gvandoya
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ognisko pełne uśmiechu...

Post autor: Sophie »

Sophie przechadzala się pomiędzy ludźmi, a ogniskiem. Godzina powoli się starzał, temperatura powoli się obniżała, ale Sophie nadal się bawiła. Widziała jak spoglądają na nią mężczyzni oraz jak kobiety o niej rozmawiają. Nie przeszkadzało to jej. Sophie po prostu dobrze się bawiła.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ognisko pełne uśmiechu...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Heinz-Werner po udziale w szybkiej akcji ratunkowej operacji "ratowanie maulwurfa", przybyłponownie na Polanę Wolności. Rozejrzał się za znajomymi twarzami. Gdzieś ukradkiem dojrzał Herr @Joachim Cargalho, który wdawał się w polemikę z Malkią mama @Meisande V Gvandoya. Ewidentnie rozmawiali o krawiectwie. Z daleka było widać jakby "cięli" powietrzę niczym tkaninę i sprawiało im to ogromną przjemność. Śmiali siędo rozpuku...
Wtem zobaczył opustoszały plac taneczny, a wśród tańczących prym wiodła @Sophie. Ruszała się niczym sarenka z pobliskich lasów, niczym wąż zachęcający do skuszenia Adama. Oberhaupt zastanawiał się co też sprawiło, że ona nadal ma tyle werwy, od wczoraj podobno nie zeszła z tanecznej strefy... Już jął podejrzewać ją o jakieś "magiczne moce", wtem go wypatrzyła... Uśmiechnęła się, on odpowiedział tym samym-podszedł do niej.
-Dobry wieczór Zosiu... to znaczy Frau Sophie, jak miło Cię widzeć taką roześmianą. Czy zabawa na Polanie dostarcza Szanownej wielu chwil radości? Jednym zdaniem, dobrze się bawisz, Moja Miła Pani?
Zagadnął rozmową licząc, że akurat trafi się jeszcze jakiś bardzo skoczny utwór muzyczny, by mógł zapomnieć się w tańcu w objęciach młodej dziewki. Dziś przecież będzie trzeba o północy zwijać wszelki sprzęt i kramy...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jarmark z okazji Schmelzfest 1922”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość