Helge Müller #1

Czasopismo Helge Müller specjalizuje się w plotkach i niezbyt górnolotnym humorze. Proszę nie brać treści na poważnie, a jedynie jako urozmaicenie. Tak, mniej więcej przedstawiają je twórcy gazety. Nie mniej jest to jedno z najważniejszych źródeł informacji z Doliny.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11866
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Helge Müller - czasopismo

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pomysł Herr von Beckendorffa jest naprawdę iście, jak to się modernistycznie mówi "gruby" i zakłada współpracę nas wszystkich. Miejmy nadzieję, że pomysł się spodoba, co także nie stoi na przeszkodzie tworzyć Helge Müller, czy to jako osobny periodyk, czy jako "wkładkę" do właściwego tygodnika/nieregularnika.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Helge Müller - czasopismo

Post autor: Joachim Cargalho »

Tygodnik brzmi rewelacyjnie i byłbym rad na współpracę z tak zacnym gronem gdyby nie fakt, że moja osoba z regularnością w parze nie idzie. Dlatego też chętnie przyjmę zlecenia i gdy będzie możliwość, to się ich podejmę, a innym razem ja zaproponuję współdziałanie.

Oczywiście proszę kontynuować swoje prace i będę wspierać rozwój prawdziwej prasy, zaś sam jestem raczej ciężkim obiektem do współpracy, więc od razu to zaznaczam i proszę się przez też wzgląd nie zrażać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11866
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Helge Müller - czasopismo

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 20 lutego 2022, 23:14 Tygodnik brzmi rewelacyjnie i byłbym rad na współpracę z tak zacnym gronem gdyby nie fakt, że moja osoba z regularnością w parze nie idzie. Dlatego też chętnie przyjmę zlecenia i gdy będzie możliwość, to się ich podejmę, a innym razem ja zaproponuję współdziałanie.

Oczywiście proszę kontynuować swoje prace i będę wspierać rozwój prawdziwej prasy, zaś sam jestem raczej ciężkim obiektem do współpracy, więc od razu to zaznaczam i proszę się przez też wzgląd nie zrażać.
Dlatego forma "większego" projektu, ale wspólnego w mojej ocenie jest właściwa. Wkładka plotkarska jak najbardziej nie musi być regularna, natomiast znam i wiem, że jak "zleci się" Szanownemu wykonanie artykułu w konkretnym temacie to będzie ona na czas, choćby i po łebkach. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Helge Müller - Czasopismo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość