Helge Müller #3

Czasopismo Helge Müller specjalizuje się w plotkach i niezbyt górnolotnym humorze. Proszę nie brać treści na poważnie, a jedynie jako urozmaicenie. Tak, mniej więcej przedstawiają je twórcy gazety. Nie mniej jest to jedno z najważniejszych źródeł informacji z Doliny.
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Helge Müller #3

Post autor: Isabella Swann »

Heinz-Werner Grüner pisze: 16 kwietnia 2022, 22:41
Isabella Swann pisze: 16 kwietnia 2022, 21:27
Heinz-Werner Grüner pisze: 16 kwietnia 2022, 18:36

Dobrze powiedziane "mógłby". ;)
Herr Oberhaupt :mrgreen: :? Ja mam nadzieję, że o takich posunięciach na terenie Edelweiss poinformuje mnie pan wcześniej! :D Będę wdzięczna za to bardzo :ugeek:
Nie wiem o jakich Szanowna posunięciach pisze. Na ten moment żaden obywatel Edelweiss nie wyraził zainteresowania wiarą, więc nie ma w ogóle mowy.
No i to mnie wystarczy :D
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11868
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Helge Müller #3

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 16 kwietnia 2022, 22:42
Heinz-Werner Grüner pisze: 16 kwietnia 2022, 22:41
Isabella Swann pisze: 16 kwietnia 2022, 21:27

Herr Oberhaupt :mrgreen: :? Ja mam nadzieję, że o takich posunięciach na terenie Edelweiss poinformuje mnie pan wcześniej! :D Będę wdzięczna za to bardzo :ugeek:
Nie wiem o jakich Szanowna posunięciach pisze. Na ten moment żaden obywatel Edelweiss nie wyraził zainteresowania wiarą, więc nie ma w ogóle mowy.
No i to mnie wystarczy :D
Żeby nie było. Ja tego nie wykluczam, ale nie sądzę, że nastąpi, jeśli w ogóle, to prędko.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Helge Müller #3

Post autor: Isabella Swann »

Heinz-Werner Grüner pisze: 16 kwietnia 2022, 22:49
Isabella Swann pisze: 16 kwietnia 2022, 22:42
Heinz-Werner Grüner pisze: 16 kwietnia 2022, 22:41
Nie wiem o jakich Szanowna posunięciach pisze. Na ten moment żaden obywatel Edelweiss nie wyraził zainteresowania wiarą, więc nie ma w ogóle mowy.
No i to mnie wystarczy :D
Żeby nie było. Ja tego nie wykluczam, ale nie sądzę, że nastąpi, jeśli w ogóle, to prędko.
Zatem jak coś to tylko proszę o szybką wzmiankę :D
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11868
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Helge Müller #3

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

@Isabella Swann a co to zmieni? Przecież nikt, nikogo do niczego zmuszać nie będzie-chyba. :mrgreen:
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Helge Müller #3

Post autor: Isabella Swann »

Heinz-Werner Grüner pisze: 17 kwietnia 2022, 20:21 @Isabella Swann a co to zmieni? Przecież nikt, nikogo do niczego zmuszać nie będzie-chyba. :mrgreen:
Zapamiętam sobie herr Oberhaupt :D
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Helge Müller #3

Post autor: Joachim Cargalho »

Tymoteusz Dostojewski pisze: 16 kwietnia 2022, 10:18 Kościół Rotryjski mógłby nauczać na terenach Edelweiss. Jest to najbardziej popularny w mikroświecie.
To, że może nauczać, to już wiemy. Pytanie moje było: czego może nas nauczać i jaki przykład dają przedstawiciele kościoła?

Jak Szanowny widzi, nasz Oberhaupt raczej nie jest chętny do rozpoczęcia tej działalności, ale... (!)
Nie musimy od razu budować świątyni. Przecież możemy stać na placu i wygłaszać swoje tezy. No dopóki nie dostaniemy w twarz od jakiegoś obszczymurka. Jest to jakieś rozwiązanie!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tymoteusz Dostojewski Stempel
Posty: 10
Rejestracja: 02 marca 2022, 14:23
Lokalizacja: Rotria

Re: Helge Müller #3

Post autor: Tymoteusz Dostojewski »

Może nas nauczać życia po katolicku. Duchowni Rotryjscy dają dobry przykład, na przykład Jego Eminencja Aureliusz Medyceusz jest moim świetnym przyjacielem.
Ks. Tymoteusz Dostojewski
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11868
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Helge Müller #3

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 20 kwietnia 2022, 16:12 To, że może nauczać, to już wiemy. Pytanie moje było: czego może nas nauczać i jaki przykład dają przedstawiciele kościoła?

Jak Szanowny widzi, nasz Oberhaupt raczej nie jest chętny do rozpoczęcia tej działalności, ale... (!)
Nie musimy od razu budować świątyni. Przecież możemy stać na placu i wygłaszać swoje tezy. No dopóki nie dostaniemy w twarz od jakiegoś obszczymurka. Jest to jakieś rozwiązanie!
Bynajmniej. Zostałem mylnie zrozumiany. Ja bardzo chętnie jestem skory do kazdej współpracy, nawet z rotryjskim kościołem. Na Stadtplatz zawsze znajdzie się budowla, w której wystarczy dodać wieżę z dzwonem i już może służyć za piękną świątynie. Od samego początku istnienia Edelweiss "lansuje" widok miasta z tego ujęcia, a tam jest i miejsce dla tego rodzaju działalności:
Obrazek
albo i takie
Obrazek

Mnie natomiast bardziej interesuje kto będzie nauczał i nie wpuszczę tutaj osoby, która nie ma poklasku. Ot takie widzimisię oberhaupta.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Helge Müller #3

Post autor: Isabella Swann »

@Heinz-Werner Grüner Zaskakujesz mnie :) ale mam nadzieję, że mnie do niczego Oberhaupt nie będzie zmuszał
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11868
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Helge Müller #3

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 20 kwietnia 2022, 21:12 @Heinz-Werner Grüner Zaskakujesz mnie :) ale mam nadzieję, że mnie do niczego Oberhaupt nie będzie zmuszał
Jak pisałem, nikogo do niczego nie zmuszam. Jestem jednak osobą na tyle tolerancyjną, że jak znajdzie się chętny do słuchania, to dlaczego mam komuś coś bronić?
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Helge Müller - Czasopismo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość