Aeorklub Edelweiss - rozmowy ogólne

Moderator: Ronon Dex

Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aeorklub Edelweiss - rozmowy ogólne

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze: 01 października 2022, 20:37
Heinz-Werner Grüner pisze: 01 października 2022, 20:24 Czekam w takim razie na info, co, gdzie i jak.
Wydawało mi się, że zgodziliśmy się, ze Aeroklub Edelweiss będzie poddziałem w dziale: Port Lotniczy - Flughafen Edelweiss-Neue Gärten - wstawiłbym go pod terminalem cargo, a ponad hangarami.

A tak przy okazji by nie tworzyć kolejnych tematów... Do czego służy dział "Hangary"? Z jakim zamysłem powstał i jakie informacje tam umieszczać?
Tak, to jest najlepsze miejsce. Zaraz umieszczę tam aeroklub.


Co do hangarów - po najechaniu kursorem na dany dział jest jego krótki opis. Proszę się z nim zapoznać.
Ok. Nie będę świnią i brzmi on tak:
"Hangary, jak to hangary, w nich przechowywane są wszystkie maszyny wykorzystywane na lotnisku, ale przede wszystkim tutaj znajdziemy całą flotę powietrzną firm przewozowych. Jesli posiadasz swoją linie lotniczą i jesteś zainteresowany lataniem z Edelweiss do innego zakątka na Pollinie to własnie tutaj chcemy cię widzieć."
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 709
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aeorklub Edelweiss - rozmowy ogólne

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze: 01 października 2022, 20:56 Zaraz umieszczę tam aeroklub.
OK. To jutro wstawię tam statut...
Heinz-Werner Grüner pisze: 01 października 2022, 20:56Co do hangarów - po najechaniu kursorem na dany dział jest jego krótki opis. Proszę się z nim zapoznać.
Ok. Nie będę świnią i brzmi on tak:
"Hangary, jak to hangary, w nich przechowywane są wszystkie maszyny wykorzystywane na lotnisku, ale przede wszystkim tutaj znajdziemy całą flotę powietrzną firm przewozowych. Jesli posiadasz swoją linie lotniczą i jesteś zainteresowany lataniem z Edelweiss do innego zakątka na Pollinie to własnie tutaj chcemy cię widzieć."
Nie zwróciłem na to uwagi... no cóż... trzeba będzie z czasem jakąś małą linię lotniczą założyć, by te hangary jakoś wypełnić... ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Aeorklub Edelweiss - rozmowy ogólne

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze: 01 października 2022, 21:09
Heinz-Werner Grüner pisze: 01 października 2022, 20:56 Zaraz umieszczę tam aeroklub.
OK. To jutro wstawię tam statut...
Heinz-Werner Grüner pisze: 01 października 2022, 20:56Co do hangarów - po najechaniu kursorem na dany dział jest jego krótki opis. Proszę się z nim zapoznać.
Ok. Nie będę świnią i brzmi on tak:
"Hangary, jak to hangary, w nich przechowywane są wszystkie maszyny wykorzystywane na lotnisku, ale przede wszystkim tutaj znajdziemy całą flotę powietrzną firm przewozowych. Jesli posiadasz swoją linie lotniczą i jesteś zainteresowany lataniem z Edelweiss do innego zakątka na Pollinie to własnie tutaj chcemy cię widzieć."
Nie zwróciłem na to uwagi... no cóż... trzeba będzie z czasem jakąś małą linię lotniczą założyć, by te hangary jakoś wypełnić... ;)
Statut nie zając. :)
A hangary, w zamyśle to mogą mieć też poważne znaczenie fabularne. Jakiś przemyt, wydarzenia rozrywkowe czy nawet naprawa maszyn.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Port Lotniczy - Flughafen Edelweiss-Neue Gärten”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość